Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges formula, amely fokozza a szempillák hosszúságát. Jojoba kivonattal dúsított, regenerálja, megerősíti és hidratálja a szempillákat egész napon keresztül, nem tapasztja össze őket és nem kenődik el. A speciálisan kialakított kefe göndöríti, szétválasztja a pillákat, gyönyörű tekintetet eredményezve.

borntobe

2017. október 27.

Nagyon jó *.* A számomra etalon L'oreal carbon glosshoz tudom csak hasonlítani. Sűrű festék, nagy, szőrös, hajlított fej, ápoló formula. A hatása is hasonló lesz, ha picit szárad, egyelőre nekem sok festéket vesz fel a tökéletes szétválasztáshoz, de érezni, hogy jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

csillu

2017. október 27.

Valahogy a tudtomon kívül lett a kedvencem. Csak azt vettem észre, hogy már jó ideje csak ezt használom minden alkalomra. Úgy formáz, mint a Pump up, de mellé még volument is ad a szempilláknak. Az én satnya kis szempilláimból intenzív, feltűnő, fekete szempillákat varázsolt. Könnyű használni. Nekem a meleg napokon sem kenődött, reggeltől estig bírja, tartja a formáját és a színét. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

stenonis

2017. szeptember 5.

Meglepően természetes egy rétegben, de kettő-hárommal már nagyszerű eredményt produkál, szépen megemeli és íveli a pillákat, a színe is elég intenzív. A brutális kefe ellenére könnyű vele dolgozni és kifejezetten tartós, nem kenődik vagy pereg, egész nap (és este) bírja. És mosolyognom kell, ha csak meglátom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Ragdoll

2017. július 24.

Pereg, maszatolódik, nem jó.... Igazából egy órát sem bír ki ezek nélkül ami elég bosszantó, mert nem hőségben próbáltam ki. A szempilláimon pedig nem látszik, pedig alapból is hosszúak. Sajnos kuka lett a vége

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Ennie86

2017. július 9.

Már régóta szemezgettem ezzel a spirállal, múlt héten meg is vettem. :) A keféjétől én is ódzkodtam kicsit, de nincs vele baj. Szépen ívelt, csomómentes, hatalmas pillákat lehet vele varázsolni. :)
Egy egész napot is kibír minimális potyogással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Egy egész napot is kibír minimális potyogással.

Dorcsa

2017. június 17.

Én is megijedtem először ettől a kefétől, mert tartottam tőle, hogy csomósítani fog és sok festéket visz fel egyszerre. Szerencsére egyik sem igaz, ellenben nagyon durván jó! :D
Nálam hozza, amit a leírásban ígér plusz azért dúsításban sem rossz! Nekem picit kenődik nap végére, de csak minimálisan és ilyen ár mellett én elnézem neki. Nagyon sok, többször ennyibe kerülő spirált ver minőségben.
Eddig még egy lovely spirálban sem csalódtam, bár hozzáteszem, hogy az alapanyag elég jó, amin használom :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Ayanna

2017. április 4.

A héten sikerült beszereznem egyet, mert a curling pump up spirált már egy kicsit unom, gondoltam, kipróbálom ezt. Szerintem nagyon jó kis spirál, elsőre kicsit megijedtem a keféjétől, de kellemesen csalódtam. Nagyon szépen kiemelte a pilláimat, ráadásul nagyon tartós is. Azt hiszem, 6-7 órán keresztül viselhettem, ezidő alatt meg sem mozdult, nem kenődött, nem potyogott, és szerintem még lazán kibírt volna legalább 2-3 órát. Plusz pont még az ára is, szóval szerintem megéri kipróbálni, mert ha beválik, akkor ez egy tuti kis spirál jó áron, ha meg nem, akkor sem olyan nagy érvágás annak a pár száz forintnak a "kidobása".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol