Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

Az őrölt mandulahéj szemcsék eltávolítják az elhalt bőrt, a rózsa- és szantálfaolajak kiemelik és megpuhítják az alatta lévő érzékenyebb bőrréteget, a kakaóvaj és mandulaolaj pedig hidratálja. Ezen összetevők segítségével képes arra, hogy a bőr felszínét simává, puhává, selymessé varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Samybubu

2012. december 25.

Nagyon bevált, puha és illatos utána a bőröm, csak kár, hogy ilyen drága..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Nagyon bevált, puha és illatos utána a bőröm, csak kár, hogy ilyen drága..

agica10

2012. november 29.

szerettem, mint sok más lush terméket, de ezért az árért leszokhatnának arról a pár méregről, amit még használnak. az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 29.

Elen

2012. szeptember 12.

Legjobb. Hetente egyszer ezzel kényeztetem a bőröm, és nagyon szép tőle. Drága, de mindig kell, hogy legyen itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

ccp

2012. július 27.

zsenialis talalmany, csodas illattal, hasznalom es szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

zsenialis talalmany, csodas illattal, hasznalom es szeretem

zsoficza

2012. május 7.

Egyik kedvenc LUSH termékem! Többen "konkurenciájára" a Buffy-ra esküsznek, de én ezt sokkal jobban szeretem. Nem olajos, hanem krémes az összhatás, finom "műzli illatú", és a szemcsék is kellemesen, de abszolút hatékonyan radíroznak. Még napokkal később is érezni jótékony bőrápoló hatását! Úgyhogy ha testradírozás, akkor nálam csakis az Aqua Mirabilis jöhet szóba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

Mintyss

2012. április 26.

Az első használat után beleszerettem ebbe a testradírba. Pihe-puha, selymes bőrt varázsol és az illata mesés. Óvatosan kell vele bánni, mert nagyon hamar elfogy és ehhez képest kicsit drága - de megéri nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

Laracska

2012. április 4.

Nagyon kellemes illatú, hatékony kis radír. Nem lesz száraz a bőr utána. Nem fogy gyorsan, ha a kezedben dörzsölöd össze és a tenyereden lévő szemcsékkel radírozol. Ha folyatod rá a vizet és a tömbbel súrolod magad tuti elfogy max 3 alkalom után! Vagy, ha bekened a radírozni kívánt felületet és utána a kezeddel dörzsölöd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Kedvencem, de mi a fenének bele a Laureth-4? :[ (Ezt írtam róla korábban: http://kiprobaltam.hu/2010/aqua-mirabilis-body-butter-miert-nelkulozhetetlen .)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Mintyss

2012. február 23.

Tényleg gyorsan kopik, ha nem figyelsz csak két használatra elegendő. Csodás az illata és csak ennél az egy bőrradírnál nem éreztem szükségét a hidratáló használatának, mert lemosás után még sokáig puha és illatos a bőröm. Oda kell figyelni a tárolásra, használat után érdemes száraz és hűvösebb helyre tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

szaniki

2011. július 1.

Elsősorban nyáron használom télen inkább egy másik fajtát ,puha rugalmas lesz tőle a bőröm ,édes mandulás cukorka illata van ami sokáig megmarad.Nagyon jól radíroz és hidratál én olykor az arcomra is használom ha kicsit szelesebb az idő .Viszont a használatnál vigyázni kell mert ha nem figyelsz oda nagyon gyorsan eltud kopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Laureth-4
Tisztítószerek: Laureth-4
Illatanyagok: Santalum Album (Sandalwood) Oil, Parfum/Fragrance

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.