Lush

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A Lush egyik alapítója és termékfejlesztője, Helen tudni szerette volna, mi történik, ha az ember tengeri sóval kondiconálja a haját, így ez a termék 17% tengeri sót tartalmaz! Ez a rengeteg só dúsabb hatásúvá teszi a hajat és fényt ad neki, mégpedig anélkül, hogy elnehezítené a hajszálakat. Nagyon jó hatással van a vékony szálú vagy lelapuló hajra – de bármilyen hajtípusra kiváló. A dupla dúsító hatás érdekében használható a Big samponnal együtt is, de ha valakinek egy másik sampon a kedvence, az sem probléma.

Miután samponnal megmostad a hajad, simítsd végig a tömböt a még nedves hajadon, masszírozd bele, fésüld át, majd öblítsd le.

A közel 30%-nyi kókuszolaj puhítja és kondicionálja a hajat. Nagyszerűen használható a göndör vagy libbenékeny haj megrendszabályozására. A citromolaj elsimítgatja, sima felületűvé rendezi a hajszálakat borító hámsejteket, és ettől a haj nagyon-nagyon csillogó lesz. A hihetetlenül vidító, vaníliakivonatból, vetiverolajból, jázminkivonatból és bergamottolajból kevert illatot viselve gyönyörűnek fogod érezni magad!

risaedla

2014. szeptember 20.

Teljesen használhatatlan és borzasztóan drága! Amit meg sikerül nehezen a hajra erőszakolni nem csinál semmit, csak ront a helyzeten... Ha lehetne 0 csillagot adni azt kapna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

faanita

2014. augusztus 19.

Nagyon drága, nem éri meg az árát. A hatását sem nagyon látni, gyorsan fogy, nagyon szétmálik és túl sokat kell használni belőle. Megjegyzem, hogy én Kanadában vettem, hogy kipróbáljam, és megnéztem itthon az árát, ami pontosan kétszer annyi, mint kint....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Rosefan

2014. július 1.

Az itteni rossz vélemények alapján úgy gondoltam, nekem működni fog. Nekem ugyanis minden működik, ami a többségnek nem:D...fura.. Ez a kis csomagolásmentes, jóillatú hajbalzsam mesés. Vissza kell térnem még updatelni, mert egy használat alapján nem lehet megmondani, hosszú távon hogyan hatnak a termékek, de gondoltam feljavítom a renoméját:) Kicsit beszappanoztam" vele a tenyeremet, aztán a haj végébe masszíroztam. Nedvesen nem lehet érezni, hogy van benne valami balzsam, más mint a drogériás folyékonyak, ez tény. De a titka a nagyon pici mennyiség. Annyira tömény, hogy nem kell sok. Ezt már a Lush másik szilárd balzsamjánál megtanultam, a Jungle-nél. Ez még inkább bejön mint a Jungle, mert a hajam vékony szálú, a Jungle kicsit elnehezíti. Nagyon nagyon jó. Egyenes, vékony szálú hajra javasolni tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

bobekecske

2014. március 19.

Sajnos ez nagyon nem vált be. Hosszú, dús és göndör hajam van, amin nagyon nehéznek bizonyult eloszlatni, pedig már áztattam-nyomkodtam előtte a kis tömböt. A hajam nem lett könnyebben kifésülhető, sőt. Nem éreztem, hogy hidratáltabbá válna. Hiába, nekem úgy látszik kell a szilikon a hajbalzsamomba ahhoz, hogy legalább könnyebben kezelhetőnek érezzem tőle a hajamat.
Az illata finom volt, de ez az egyetlen plusz, amit fel tudok mellette hozni. Ez pedig nem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Silene

2013. március 22.

Sajnos ez egy borzalom... Gubancos, száraz, fakó, konkrétan egészségtelen kinézetű haj az eredménye, és sajnos én sem kenhetem a szilikonmentességére, hiszen rég nem használok szilikonos terméket. Mindemellett drága és gyorsan fogy (pedig nem használtam az egész hajamon), egyetlen pontot ér, azt is csak a jó illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Thumpa

2012. december 9.

Ahhoz képest, milyen drága, szerintem nem ápol olyan intenzíven, mint egy Alverde balzsam. A Blousey-val együtt próbáltam ki, lehet, a kettő együtt volt "sok". A hajamnak ugyan tartása lett, és a kevésbé roncsolt részek szép selymesek és fényesek lettek, a hajvégeimen nem segített sokat, nagyon roncsoltak és száraznak tűntek a termék használata után. Az illata szokásosan tömény és ízléstelenül tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Yndre

2012. október 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de számomra borzalom ez a hajkondicionáló. Pedig ha valaki, akkor én nagyon szeretem a Lush termékeit, de ez nagyon nem jött be... Első használatkor mint egy szappant próbáltam beledörzsölni a hajamba, inkább kevesebb mint több sikerrel. A hajam nagyon sprőd és gubancos maradt. Szárítás után is fénytelen maradt, a hajvégeim pedig a szélrózsa irányába meredtek szét. Ezután nem akartam még nagyon rosszat írni róla, úgyhogy kipróbáltam úgy, hogy egy üres arckrémes tégelyben felolvasztottam egy pici vízzel sűrű krémmé és így használtam legközelebb. Sajnos így sem nyerte a tetszésemet, ugyanazt a korábbi hatást produkálta. Egyáltalán nem éreztem hidratáltnak, inkább kócos és lestrapált kinézete volt a hajamnak. Hiába a sok jó összetevő ide- vagy oda, nem működik. Pedig volt már dolgom korábban szilikonmentes balzsamokkal, de akkor nem tapasztaltam ilyesmit. Nem akarom elvenni mások kedvét tőle, mert aki esetleg próbálta a Jungle kondicionálót (én nem próbáltam) és szerette vagy akiknek a haja hozzászokott a natúrabb termékekhez azoknak beválhat. De nekem nagy csalódás volt. Az illata legalább finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum / Fragrance

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.