Lush

Ár:   5850 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   330 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az igazán fénylő, dús és lágy hajért. Mosd meg a hajad egyszer a Biggel, és a hajad fénylőbb és selymesebb lesz, mint valaha. Mosd meg vele kétszer, és a tengeri sótól igazán dús hatást érsz el, ezért is hívják Bignek. 50% tengeri só egy hajpuhító hatású hínár gélben fura dolog hajra. Végy belőle egy ujjnyit, masszírozd be a fejbőrödbe, hogy legyen habja, aztán hagyd, hogy átölelje a hajad, fényessé téve azt a lime lé, és illatossá a neroli, a mandarin és az iris. Simogasd utána a hajad egész nap.

ducitrening

2018. február 8.

Erdekes formula! Nekem nagyon tetszett, hogy igazi so van benne. Am a dusito hatast nem vettem eszre, de ez nem elsosorban a termek hibaja, nagyon vekonyszalu a hajam. Illata is mennyei, hajmosas utan is erzodott, mondanam hogy napokig, de mivel mindennap moson hajat igy errol nem tudok nyilatkozni. Egyetlen hatranya az ara, ezert -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

SimonHajni

2018. január 20.

Nem szabad minden hajmosásnál használni, mert a só nagyon kiszáríthatja a fejbőrt is, meg a hajszálakat is, amin még a balzsam sem tud egy idő után segíteni, viszont 3-4 mosásonként csodát tud tenni a fejbőrrel. Nagyon szépen radíroz, és csodásan felfrissíti a bőrt, és a hajnak is ad egy nagy löketet, a következő mosásokkor hatékonyabb lesz a másik sampon/balzsam is. Szóval ha mindennapi sampont keres az ember, ez nem az, de érdemes kipróbálni így, ahogy leírtam.
Az ára húzós- de sokáig elég, ha valakinek túl agresszív lenne, icipici langyos vízzel hígitsa, hogy a nagyobb szemcsék elolvadhassanak, így még tovább tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Hoogie

2017. december 31.

Imádom a Big-et!Az illata remek, meg tetszik hogy ilyen az állaga és nem folyékony!Isteni az illata,de komolyan!A hajam is sokáig illatos marad tőle és +1 napig bírja!Meg vagyok vele elégedve!Friss szép, selymes hajat kölcsönöz a hajnak!Tetszik!Veszek is majd nagy kiszereléssel, mostanában mindenből a legnagyobb kiszerelést veszem, parfűmből is inkább azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Lushlife

2017. augusztus 26.

Alapjába véve nagyon király termék. Az illata sokáig benne marad a hajamban és nagyon sokáig elég, a hajmosást is simán kitudom vele tolni 3-4 napra. Azért 4csillag mivel nagyon szárítja a hajvéget ezért én úgy használom hogy egyszer egy sima samponnal mosok hajat egyszer meg a Biggel szóval így felváltva tényleg hatásos! Ajánlom mindenkinek akinek zsírosodásra nagyon hajlamos a haja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Nagyon elfogult vagyok a BIG samponnal. Évekig csak ezt használtam. Az ára eléggé kemény de sokáig elég. Nekem a derékig érő hajamra fél évig is elég volt. Fantasztikus citrusos az ilalta, frissítő. És tényleg megemelte a hajam. Sajnos abba kellett hagynom mert teljesen kiszárította hiába használtam hajápolót rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

nikigalantay

2017. június 5.

Az elején oda voltam érte, de ma már nem használom egyáltalán, Mivel károsodott volt a hajam, nagyon kiszárította és még sprődebbnek hatott. A fejbőr zsírossága a sampon használata alatt közeli volt a 0-hoz, úgyhogy emiatt ritkán kellett mosnom a hajam, de a kiszárított hajam megszenvedte ezt a sampont sajnos:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

miichan987

2017. június 4.

ÁÁLOOMM!!! :)
Minden szempontból tökéletes,kis mennyiség is elég,isteni illat, tökéletesen tisztít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

ÁÁLOOMM!!! :)

szilardz

2017. május 26.

Azért esett erre a samponra a választásom mivel könnyen zsírosodó hajam van, de ez a sampon nagyon jól tisztítja.
Külön tetszenek benne a nagyobb só darabok.
2-3 naponta szoktam hajat mosni vele, a dúsító hatását sem lehet elhanyagolni, két napig nagyon jó tartást ad a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Külön tetszenek benne a nagyobb só darabok.

reakovats

(!)
2017. május 13.

A második, kifejezetten zsíros hajra készített Lush sampon, amit kipróbáltam - és sajnos az utolsó is. Ugyanaz, mint a Seanik esetében: az SLS csípte a fejbőröm, három nap múlva "csöpögött" a zsír a hajamból. Pedig ezzel a szokatlan fürdősó állagával és az illatával simán felhívja magra a figyelmet. Még jó, hogy termékmintát kaptam belőle, legalább anyagilag nem fürödtem be vele annyira.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Tunderrozsa

2017. április 18.

Úgy tapasztaltam, hogy akkor a legjobb, ha minden 3-4. hajmosás alkalmával használom. Tényleg megemeli a hajat és jó tartást ad neki, reggel jó a tükörbe nézni. Kevés kell belőle, és elég egyszer átmosni vele a hajat, nagyon alaposan tisztít, annyira hogy még a hajszínezőt is gyorsan kikoptatja - hát ennek nem örülök. Az illatában kellemes édes virágillatot érzek. Aranyára van, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Hydroxycitronellol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum/Fragrance

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.