Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

Chootie

2016. április 22.

Hercegnők alapfelszereltsége. <3 Édes, rágós, gyengéden radiroz, randi előttre kötelező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Bogi0506

2016. április 18.

Cuki termek jo illattal es izzel, radiroz is, de penzt nem adnek erte, plane nem ennyit.
UP: szinezok miatt 3rol leviszem 1 csillagra. Nemaaar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

UP: szinezok miatt 3rol leviszem 1 csillagra. Nemaaar!

dorkaww

2016. március 13.

Kicsit csalódás volt ez a termék. Fél éve vásároltam azóta próbáltam jó párszor, de mintha nem radírozna rendesen. A nagyon kis egyszerű cserepesedésekkel még csak csak tud kezdeni valamit de mindig legalább a felét fennhagyja az ajkaimon. Utána meg dörzsölhetem fogkefével... Ennyi pénzért elvárná az ember fia hogy a folyamatos radírozás után a szája puha legyen amire lehet ajakbalzsamot feltenni.Az illata miatt kap kettő csillagot mert azt viszont imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

gingerbloo

2016. március 8.

Oké, hogy radíroz, meg jó az illata, stb... De amúgy szerintem teljes pénzkidobás volt. Konkrétan összekeversz mézet cukorral és tádáááá ugyanezt kapod meg, csak nem lesz rózsaszín. Állítólag ehető, szerintem mondjuk azért zavaró a jojoba olaj íze. Megvan már mióta, és egyszerűen a világért nem fogy el, egyrészt mert nincs annyira száraz ajkam, másrészt ha va, akkor is elintézem méz, cukor, meg balzsammal. Tök fölösleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

gendur.berni

2016. február 29.

Nagyon finom illata van és tényleg szépen radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Nagyon finom illata van és tényleg szépen radíroz.

nobilissima

2016. február 1.

Nagyon cuki :) Nekem ez az a termék, ami már csak azért is kell...mert az otthoni cukor+méz/olivaolaj kombó nem természetellenesen pink és nincs mű rágógumi illata és csak mert na. :D Tök jó elradírozgatni vele, bár hatását tekintve nekem tényleg ugyanaz mint a fentebb említett otthoni verzió. De ez rózsaszín. És pont. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Idorii

2015. december 22.

Már 1,5 éve megvan és még csak a fele fogyott el pedig folyamatosan használom. :D Amúgy alaptermék és az illata is finom. Nem volt olcsó, de tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

KuliKali

2015. november 4.

Használtam,szerettem,de nem volt nagy durranás. Ajándékba kaptam,évekkel ezelőtt és leginkább az íze,mint a hatása volt jelentős,de tény,hogy puhák lettek az ajkaim.Viszont nekem is beszáradt végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Könnyen és mérföldekkel olcsóbban előállítható, ugyanakkor nagyon hasznos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Lills

2015. július 16.

Szerintem nagyon hasznos cucc ez, nyilván költséghatékonyabban is meg lehet oldani a dolgot, de ezért az illatért simán megéri, mert isteni *.*
Lassan fogy, és hihetetlen puhák tőle az ajkaim. A Lushnak kevés terméke van, amire azt mondom, érdemes kipróbálni, de ez ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 16.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.