Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

Koczy

2012. június 4.

Én nagyon szeretem...Az ajakradír növeli a vérkeringést az ajkakban csak zárójelben írom, így rúzsozás előtt nálam elengedhetetlen. AZ Íze isteni, van hogy csak rájárok egy kis falatkáért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Felingris

2012. május 15.

Jo kis termek,csak igazän semmi haszna...legaläbbis nekem nincs ertelme ajakradirt hasznälni...viszont nasinak remek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Szütyő Beauty blog

2012. május 13.

Hirtelen felindulásból vásároltam meg. Elég drága ahhoz képest, hogy ezt itthon is össze tudom kevergetni cukorból meg olívaolajból. Finom az illata, radírozni viszont szerintem elég kemény az ajkak vékony bőréhez. Nedvesen oldódik és úgy nem rossz, de kissé fájdalmas. A dobozkájába hamar bekeményedik, de egy kis kapargatással megoldódik a probléma. Mondjuk ennyi pénzért, nem akarok kapargatni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

Samybubu

2012. május 7.

Kb fél óráig érzem puhábbnak tőle az ajkaimat, de szerintem azt is csak azért, mert annyira durva, hogy lezsibbad tőle az egész szám. Ráadásul nekem elég nehéz megmagyarázni, hogy ez a diszkrét rózsaszín árnyalat all natural hozzávalókkal keletkezett, ami engem nem zavar, de nem nagyon illik a lush profiljába. Hulla felesleges, ennyi pénzért meg pláne. Két csomaggal is kaptam belőle ajándékba, de az elsőbe is még csak kétszer nyúltam bele, vérzik a szívem az elpazarolt pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Nuss

2012. április 10.

Bár az ára nem éppen diákbarát, de alapján véve szerintem egy egész jó termékről van szó. Az illata és az íze szuper, a hatása lehetne kicsit erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

pityepotya

2012. április 2.

én a sweet lips ízét is illatát jobban szeretem, de a hatása ennek is ugyanolyan, puha lesz tőle a szám, én is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

molbolesy

2012. március 6.

Tényleg jó, nekem is puhává tette az ajkaimat, de én sajnálok rá ennyi pénzt. Ha cukrot, valamilyen olajat és mézet összekeverek, pontosan ugyan ezt kapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Cipriana

2012. február 28.

Imádom, függő lettem, fantasztikus illata és íze van, és szuperül rendbeteszi a kiszáradt, cserepes ajkakat, pihe-puhává varázsolja őket. Én radírozás után shea vajjal szoktam bekenni a számat, így kerek a radírozás.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Panda

2012. február 20.

Nekem nagyon szépen hámlasztja az ajkaim- már 5 napja, hogy utoljára használtam azóta se cserepes, imádom az illatát na meg az ízét is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

dorkisz

2012. február 3.

Tény, hogy nagyon sokáig elég, de a hatása közepes az illata meg szerintem szörnyű az ízével együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.