Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

ilovemrgrants

2012. január 27.

Ha nem lenne ennyire drága, biztos mindig újravenném amikor kifogy, de így... szerencsére akciósan vettem, de még így is sokallom.
Maradok az otthon elkészíthető ajakradíroknál:)
Pozitívum: isteni illat, imádom a rágógumi illatot és ízt, és édes a cukorka is, mindig lenyalogatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

Maradok az otthon elkészíthető ajakradíroknál:)

encimokus

2012. január 7.

Ajándékba kaptam még egy rendeléshez, szerintem nem ér semmit. 2. használat előtt vettem észre, hogy egy kemény tömb lett az egész, nehezen tudtam kivakarni egy keveset is. A sima kristálycukorral ugyanezt a hatást lehet elérni, nem beszélve arról, hogy az árából több kiló cukor kijön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 7.

horzso

2011. december 18.

Szerintem szörnyű. Én egyáltalán nem tudtam használni. Miután kibontottam, kb 2 hét múlve teljesenen összeállt az egész, sehogy nem tudtam meglazítani. A kukában landolt, még szerencse, hogy egy rendelésem mellé küldték ajándékba, így nem dobtam ki pénzt rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 18.

rianna

2011. október 4.

előbb romlott meg, minthogy a negyedét elhasználtam. egyébként nem nagy cucc. én inkább mézet kenek éjszakára a számra, az beválik,és nincs benne mesterséges ízanyag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 4.

angelscrime

2011. június 5.

Nagyon jó illata van, de felesleges ilyen áron egy ugyanilyen célra otthon is elkészíthető oldat helyett megvenni. Párszor kipróbáltam barátnőmét, és valóban nagyon jó, de tényleg nem különbözik a hatása a méz-cukor kombinációtól. Talán a tudat, hogy Lush és rágógumi illatú, de ez nekem nem éri meg azt a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 5.

Carmenessque

2011. március 20.

Az illata fantasztikus, radírként is jó, de ha csak a hatása miatt vennéd meg, akkor inkább házilag készítsd el méz+cukor, úgy olcsóbb :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.

BabyDoll

2011. március 16.

Hasznos ez az ajakradír, általában (ha nem felejtem el), heti egyszer szoktam finoman leradírozni a számat vele. Utána nagyon puha lesz, és könnyebben beszívódik az ajakbalzsam. Néha a hideg szél annyira kiszárította a számat, hogy fájt, na de akkor előkaptam, utána alaposan bekentem, és pár óra után eltűnt mindenféle kellemetlenség.
Amiket nem szeretek benne:
1. Tégelyes kiszerelés, bár máshogy nem is lehetne kivitelezni... Az igazi problémám a záródásával, pontosabban a nem-záródásával van.
2. A tégely tartalma hajlamos egy tömb valamivé összeállni, ez roppant zavaró. Mondtam az eladóknak, azt válaszolták, hogy előfordul, és egy kiskanállal kevergessem meg. Sajnos nem sokat segített ez a fajta megoldás.
De ezek a negatívumok tényleg csak apróságok. Mindenki döntse el, hogy megéri-e azt az 1700 forintot egy olyan dolog, amit házilag (kiskanál méz, plusz mondjuk barnacukor) is könnyen összekutyulhat. Én személy szerint újból veszek, mert az íz+illat függővé tett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Amiket nem szeretek benne:

superhero

2011. március 13.

Rágó izű ajakradír. Nagyon hasznos lehet, amikor az ajak kiszáradt és a ápolók már nem segítenek. Ilyenkor hiába kenjük az ajkunkat, a cserepes száradás nem szűnik meg...Erre jó ez az ajakradír, mely elsőre durva állagú, de mivel cukor alapú. így nem okozunk kárt az ajak érzékeny bőrében. Lágyan bedörzsölve minden felesleges hámsejtet eltávolít, és a végén egyszerűen lemosható, sőt a cukor közben el is olvad. Igazából meg is ehető, így nem baj ha bekerül egy kicsi a szánkba :-) Utána nagyon puha lesz az ajak, és ha ápolóval is bekenjük akkor végképp tökéletesen leápoltuk :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.