Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

Hanna27

2018. október 29.

Puha, telt ajkakat varázsol, egy dolog miatt nem nyerte el maximális tetszésemet, kicsit elszíneződik a szám körüli bőr felületét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Una

2018. október 3.

Nem kell minden nap használni, akkor jól teszi a dolgát, a nemrég megjelent Snow Fairy testpermetnek is ugyanilyen illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Annacska25

2018. október 3.

Sminkelés előtt kiváló megoldás. A rúzst még tartósabbá tudom tenni általa, sima lesz tőle az ajak. Mennyei az illata, nagyon sokáig elegendő! Szeretem ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

dervalicskira

2018. július 24.

Illata csodás , hatékony :)! igazi kis csajos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Illata csodás , hatékony :)! igazi kis csajos

szanett8901

2018. július 24.

Nagyon szeretem a terméket, több, mint egy évig elég volt. (Utána kidobtam, mert már nem éreztem tökéletesnek).
Jól radíroz, az illatát pedig imádom.
Becsapós, mert kicsi a tégely, de nagyon sokáig elég.
Érdekes, hogy az elején teljesen el voltam ájulva a hatásosságától, majd ahogy telt az idő, egyre elégedetlenebb voltam vele (nem radírozta normálisan le az ajkamat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Jól radíroz, az illatát pedig imádom.
Becsapós, mert kicsi a tégely, de nagyon sokáig elég.

BernhardtLora

2018. július 20.

Nagyon finom az íze és az illata.
A dolgát teszi, szépen radíroz, de az én számat nagyon szárítja. Használat után egy kevés ajakápolót használni szoktam.
Drága, de én már legalább fél éve használom és még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Nagyon finom az íze és az illata.
Drága, de én már legalább fél éve használom és még mindig van benne.

Massacre

2018. június 7.

Előszöris sokkal több termékre számítottam ennyi pénzért, a képen valahogy 3x ekkorának tűnt a tégely, na sebaj szerintem így is sokáig ki fog tartani mivel nagyon kevés kell belőle. Nagyon finomak a szemcsék, sokkal finomabbak mint eddig bármilyen radírnak amiket eddig próbáltam. Az ehető szó túlzás rá, nekem speciel cukros szappan íze van, de ez nem von le az értékéből. Szerintem egész jól radíroz, kíméletes és úgy érzem táplálja a számat, folyékony rúzs használata előtt pedig mindenképpen ajánlatos használni, mert szép sima ajkakat varázsol. Hogy újraveszem-e, hát az attól függ meddig tart ki ez a kis tégely és hosszú távon milyen tapasztalataim lesznek vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Kittyke27

2018. május 29.

Fel év után is meg elég sok termek van benne, egyszerűen imadom . Minden használat után mintha megújultak volna az ajkaim! Mindig szép egyenletes és sima lesz tole a szám, isteni illat, könnyű használat, tökéletes eredmény . :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

annabanana

2018. május 10.

A Lush ajakradírjai sokba kerülnek, de nekem elég egy évig egy tégely. Ezt a fajtát másodkézből vettem, szinte tele volt, és így megérte, de összehasonlítva azzal, amit eddig használtam (Popcorn) egyáltalán nem radíroz olyan jól, a tápláló hatása a nyomában sincs és az íze jópofa de túl mű, nem erre van igényem a Lush termékektől. Jó termék, csak nem egy igazi zseniális darab, amit megszoktam a Lush-tól.
(Bárcsak inkább visszahoznák a Popcornt :D )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

(Bárcsak inkább visszahoznák a Popcornt :D )

csencitu

2018. április 11.

Nagyon szeretem a Lush ajakradírjait, valóban puhítják az ajkakat és jól le is radírozza. Érdemes száraz helyen tárolni, hogy ne álljon össze, és nekem nagyon lassan fogy, elég kiadós kiszerelés. (Az illata és íze pedig mennyei, diétához egy kis bűnözés, mikor lenyalom :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.