Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

thegirlwiththemostcake

2018. március 25.

igazabol a legjobb tulajdonsaga, hogy szorakoztato, mert klasszik rago ize van, amit radirozas utan lenyalogathatsz az ajkaidrol. Maskulonben teljesen felesleges, otthon is siman keszithetsz egy ugyanennyire hatekony ajakradirt: (jojoba vagy valamilyen mas) olaj+kristaly cukor es kesz is... sehogy nem er meg 2450 forintot, de egyszer persze ki lehet probalni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

kittiboglarka

2018. március 21.

Nem rossz, de nem is kifejezetten jó. Íze tetszik, de ár-ertek arányban nagyon nem az igazi. Drága nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

gaimanna

2018. március 15.

Nagyon sokáig elég, nekem tetszik az íze is, és miután leradírozom vele, nagyon puha a szám.
Féláron vettem meg egy szezonvégi akcióban, és mivel sokáig kitart, az árát sem tartom túlzónak. Klassz termék, öröm használni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

draculina

2018. március 12.

Szeretem ezt az ajakradírt, először is azért mert nagyon sokáig tart, ebből a szempontból az árát is megéri. Ezenkívül nagyon jó illata és íze van és nincsenek benne káros anyagok. Az ajkaimat meg szuperül leradírozza ami a fő szempont :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

dechertadel

2018. március 1.

Nagyon finom, édeskés illata/íze van! Én minden nap este szoktam használni, és lefekvés előtt szedem le, és nagyon jól puhítja a számat, valamint az elhalt rétegeket is leszedi, mert miután használtam sosincs lerágni vagy lepiszkálni való réteg, ami nálam fontos szempont, mert hajlamos vagyok észrevétel nélkül sebesre tépdesni a számat. Nekem ebben is segít, és alapból nagyon jól működik. Akkor nem ajánlom, ha valaki nem szereti az ilyen nagyon cukros, vattacukor illatot/ízt, máskülönben nagyon ajánlom, megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

nemethdiana

2018. február 17.

En nagyon szeretem!
Sokan mondjak, hogy hazilag mez+cukor is teljesen tokeletes ajakradir de nekem ez a Lushos is teljesen jol bevalt. Nagyon szeretem ezt a ragogumis edeskes illatat es izet. Ebbol a fajtabol mar a 2. vagy a 3.tegelyemet fogyasztom illetve egy tegelyt elhasznaltam a karacsonyi kiadasbol is. Ha elfogy biztos, hogy ujra fogom venni!
Probaltam mar mas marka ajakradirjat is (Jeffree Star) de nekem eddig ez a Lushos tetszett a legjobban. Alapbol erzekeny borom van es ez alol az ajkaim sem kivetelek de ez a termek teljesen jol bevalt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

En nagyon szeretem!

Tincs

2018. február 16.

Ajándékba kaptam, nem nagyon akar elfogyni. Valahogy nem veszem rá magam, hogy a számat radírozgassam, meg igazából sok eredményt sem látok. Az íze jó és aranyos a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

BonnieKollar

2018. február 10.

Nem rossz, csajos dolog, de nem túl bonyolult. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

Nem rossz, csajos dolog, de nem túl bonyolult. :D

messalinam

2018. február 4.

Nagyon cuki kis cucc,megfelelően radíroz,praktikus a kiszerelése és nagyon sokáig elég! Az illatát és az ízét is imádom! Nem mondom,hogy egy nélkülözhetetlen darab,de nálam feldobja picit az arcápolási rutint,szóval megéri beszerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

emeseee6

2018. január 13.

Én imádom, Igen persze megcsinálhatnám magamnak,de miért is tenném? :D Szuper cucc,pár naponta használom mikor eszembe jut. Szépen leradíroz,isteni az illata és az íze,és szerintem legalább fél évre elég lesz. 4 euroért vettem,teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.