Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

matine91

2017. november 22.

Sajnos nekem nem jött be a termék. Vagy én használom bénán, vagy valami tényleg nem stimmel. Amikor először próbáltam még oda-vissza is voltam érte, hogy milyen szupi kis cucc, de erről már más a véleményem.
Én is észrevettem hogy mintha beszáradt volna, viszont erre van egy kis praktikám, mégpedig hogy felkavarom egy kis spatula segítségével és sokkal jobb.
Ár-érték arányban nem a legjobb, hiszen ezt én is elő tudom állítani otthon kevesebb pénzből, habár ez az adag elég egy örök életre és két napra.
Nem nyűgözött le, viszont az ízéért és a csomagolásért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Nem nyűgözött le, viszont az ízéért és a csomagolásért kap 2 csillagot.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

Nagyon jó bár szerintem felesleges megvenni mert inkább mindenki úhy is megeszi túl finomra csinálták XD 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

SzTellsIt

2017. november 17.

Nem használom minden nap, de tényleg szépen radírozza az ajkakat. Viszonylag kevés kell belőle, így behozza az árát. Azért vontam le egy csillagot mert az íze és az illata túl intenzív és pár használat után már keményedett az állaga, pedig rendesen rá volt csavarva a fedele. Én nem vettem észre azt az "ajakdúsító" hatását, lehet csak egy urban legend :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Lettiyy

2017. november 13.

Nagyon kellemes íze és illata van. Szépen leradírozza az ajkaimat. Már több, mint egy fél éve megvan a tégely, de még mindig rengeteg van belőle. A borsos ára ellenére szerintem megéri. Egy darabig nem veszem újra, de ha elfogy (egyszer), talán más ízben is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

emese98

2017. november 11.

Nővéremnek vettem 2 éve karácsonyra egy akkor népszerű "karácsonyi kóla" ízűt, azóta lopkodtam tőle néha belőle, mert ilyen jó ajakradírral még nem találkoztam. Azóta gondolkoztam, hogy veszek magamnak is egyet, de valahogy túl drágának találtam saját magamnak. Végül rávettem magam, és megvettem ezt a rágós ízűt (mert csak ez volt a boltban). Az elején erősnek éreztem mind az ízét, mind az illatát, de 1 hónap használat után teljesen megszoktam. Szép puha ajkakat hagy maga után, nekem még dúsítja is az ajkaimat. Újravenném, de egy másik ízben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Fzks

2017. november 2.

Nem nagy cucc, magamtól nem vettem volna meg, egy barátnőmtől kaptam annó. Ugyan ezt tudom kb itthon cukorból és pl oliva olajból, de nem panaszkodom mert finom, jó az illata, állat és környezet barát, szép az INCI-je és már egy éve meg van, hetente használom és még félig tele az üveg.😃 nem veszem újra, de nincs vele negatív tapasztalatom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

balazskrisztii

2017. szeptember 14.

A radírozó hatása nem valami jó, viszont isteni az illata! Biztos, hogy nem fogom újra venni, de nem lesz nyűg elhasználni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Zsuszie84

2017. szeptember 13.

Hát izé... az itteni jó vélemények alapján vettem meg, de nem vagyok tőle elájulva. Az illata finom, radírozni úgy ahogy radíroz (nagyon száraz a szám, főleg a téli időszakban), de az íze! Fogalmam sincs, hogy tudja valaki ezt lenyalogatni, nekem konkrétan le kell mosni, annyira borzasztó. A kis darabok szanaszét potyogtak a mosdóban, és pár használat után a teteje megkeményedett, hiába zártam be rendesen. Egy házi barnacukros radír kb ugyanezt tudja. Totális pénzkidobásnak nem nevezném, de ennyi pénzért nekem nagyon csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Donna

2017. szeptember 6.

Ajándékba kaptam, cuki, finom, jól radíroz, de eszem ágába sem jutna ennyi pénzért megvenni.

Update: Hű, de jól jött, amikor a napokban a Trend it up lip sorbet-ja szanaszét csípte a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

medea03

2017. szeptember 5.

Egyszerűen fantasztikus!!! Azonnali hidratált hatást hagy maga után és az illatát is sokáig lehet még érezni. 4 csillagot tudok csak adni rá, mert az árát sokallom hiába hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.