Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

cseresznye007

2017. július 4.

Biztos,hogy újra fogom venni,mindig el kell dugjam a párom elől nehogy használja vagy egyszerűen megegye.
Nagyon jól radírozza az ajkakat,az illata és íze semmivel nem összehasonlítható :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

AnnamariaGalik

2017. június 9.

Az ára kicsit durvának tűnhet, de egyfelől nem kell belőle sok egyszerre, másfelől tényleg egy olyan termékről beszélünk, ami megéri a pénzét. Az én ajak/bőrtípusomnak legalábbis ajándék volt. Jól érezhetően hatásosabb ezután rákenni egy ajakápolót, mint ha csak simán a száraz ajkaimra kenném, én nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

kovexti

2017. június 9.

Kevéske is elég belőle, szerintem sokáig használni fogom, pedig van, hogy az íze miatt naponta használom :D Nagyon megelpődtem, hogy milyen csodás termék ez, ennyire hétköznapi összetevőkből. Néha simán lenyalom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Evelyn31

2017. június 2.

Nincs rá szó:egyszerűen imádom és kész! Pár hónapja a szám úgy döntött elkezd hámlani,ami már már fájdalmas volt.Régóta szerettem volna beszerezni ezt a terméket,és nem is vártam tovább,azonnal meg is rendeltem. Hihetetlen csodát művelt a számmal,olyan puha lett utána,hogy volt hogy azon kaptam magam Tv nézése közben,hogy a számat simogatom egyfolytában. :D Azóta az ajakápolás kihagyhatatlan terméke,az ajakolajjal együtt!! Arról ne is beszéljünk,a színe,illata,íze...csakis 5csillag!! Nagyon kevés elég belőle,így sokáig használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

barbiii_sz

2017. június 1.

Konkrétan másfél éve van már meg ez az ajakradír, és még mindig nem fogyott el, pedig rendszeresen használom. Egyébként fél éve lejárt a tégely szerint, de a világon semmi baja nincs, ezért nem is akartam kidobni. De a lényeg, hogy a cserepes, hámló, szárazabb ajkak rendbehozásának első lépése nálam ennek a terméknek a használata, mert hiába kenegetem ajakápolóval, ha előtte nem radíroztam le jól. Nem túl erősek a szemcsék, de hatékonyak, puha ajkakat hagynak maguk után, nálam már kihagyhatatlan lépés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Miposhka

2017. május 26.

Nagyon szeretem, általában lefekvés előtt használom, utána bekenem vastagon a Lush Ultrabalm-jával, és napközben már csak az utókezelésre kell figyelnem, néha bekenni, így még a nap végére is különösebb erőfeszítés nélkül puhák az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Vanda234

2017. május 10.

Nagyon finom illata ize van.
Hirdatal meg is jol radiroz szep alapozot
Biztksit ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Nagyon finom illata ize van.
Hirdatal meg is jol radiroz szep alapozot
Biztksit ❤

Banszky

2017. május 7.

Sokáig szemeztem vele de az ára és a beszerezhetősége ( messze van az üzlet és sosem esett útba) miatt nem vettem meg. Aztán sikerült mégis beszereznem és nem bántam meg. Nagyon jóóó. Imádom,hogy le lehet nyalni és tényleg puhább ajkakat csinál. Főleg sminkelés,rúzsozás elött használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

szilvasitimea

2017. április 25.

Eddig kókuszolaj&barnacukor kombót használtam ajakradírozásra, de gondoltam kipróbálnám ezt a terméket mert rózsaszín, mert Lush, mert rágógumis és meg miértne.. :) igazából nem tud többet, mint egy diy ajakradír. Kicsit drágálltam,de aztán láttam,h ez sokáig elég. Az illata és az íze fantasztikus, azt imádom! És jó, hogy nincsenek olyan durva szemcséi, mint mondjuk a cukornak. De az eredmény ugyanaz. :)) ettől függetlenül szeretem , és elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

petrakauth

2017. április 23.

Nem csak eltávolítja az elhalt hámsejteket, de még hidratál is - gyakran még ajakápolót sem használok utána és a szám hosszan hidratált marad. Az ízét is imádom és ez is, mint valahogy sok lush-termék a bathbomb-okon kívül, egy örökkévalóságig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.