Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

betrayers

2017. április 14.

ajakradirt akartam vasarolni, mert telen gyakran kicserepesedik a szam, de elotte szetneztem itt es olvasgattam par velemenyt. e mellett dontottem az osszetevoi miatt es egyaltalan nem csalodtam! Az illata annyira joo es az, hogy radirozas kozben ha par szemcse. szamba kerul egyaltalan nem banom, mert csak cukor. Nagyon sokaig eleg es ezert szerintem nagyon megeri az arat =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

evatakacs

2017. április 12.

Telente mindig nagyon kiszárad a szám. Először radírozom majd egy jó erős rétegetfelkenek az aktuális hidratálóból (himalaya, carmex..stb) Az izeit is szeretem. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

pepuuss

2017. március 19.

szuper termék, nagyon puha lesz tőle a szám, igaz utána nekem egyből kell ajakbalzsamot kenni de a végeredmény csodás! az illata is isteni, az íze elég mű de ez legyen a legnagyobb baja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

anitaanett

2017. március 15.

Egyszerűen imádom! ♡ Valóban rágógumi illata és íze van, sőt még a színe is olyan. Kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket. Igazi Lush minőség. Aki sokallja az árát, az gondoljon arra, hogy természetes összetevőket tartalmaz és a kis kiszerelés ellenére nagyon sokági elég, mert kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Krisztikeee

2017. március 11.

Az illatát és az ízét imádom! ;) Viszont nekem vmiért kicsit nyűgös a kristálycukor miatt a radírozás.Nagyon "pereg" lefelé,mikor felteszem a számra és úgy is nehéz,ha összedörgölöm az ajkaim,vagy ha az ujjammal dörzsölgetem.
Igen...igen..sztem is meg lehet lenni nélküle.
Magamnak nem is fogom újra venni,viszont ajándéknak sztem tök jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Igen...igen..sztem is meg lehet lenni nélküle.
Magamnak nem is fogom újra venni,viszont ajándéknak sztem tök jó! :)

kawaiichan

2017. március 10.

Iszonyatosan finom illata van, alapból gyerekrágó fan vagyok.
Tényleg nagyon jól levakarja a szárazságot, de azért utána használok hidratáló cuccot még.
Le szoktam nyalni a számról, és ez tök praktikus, nap közepén is ha eszembe jut, nem kell lemosnom meg ilyenek.
Az íze is nagyon finom :'D
A legjobb pedig, hogy természetes összetevőket tartalmaz. ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

Iszonyatosan finom illata van, alapból gyerekrágó fan vagyok.
Az íze is nagyon finom :'D
A legjobb pedig, hogy természetes összetevőket tartalmaz. ^^

AgnesBor

2017. március 9.

Szerintem nagyszerű termék, bár lehet, hogy sokaknak tényleg totál felesleges. Annyian írtátok, hogy töredékéért össze lehet állítani ajakradírt. Ez teljesen igaz, de én elfelejtem, nincs rá időm, macerás. Ezt a terméket viszont nap mint nap használom. Rávesz arra, hogy használjam és pont ezért megéri az árát. (Ott van a fogkefe, de az meg nem tűnik higiénikusnak.) Viszont pont az illata lehetne egy kicsikét jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

neakardtudnihogyki

2017. március 8.

Imadom, annyira felesleges cucc, hogy néha elgondolkozok magamon és hogy a fizetésem nem egyenlő a kiadásaimmal 🤔 De ezzel szerintem majdnem mindenki így van...
Nagyon fincsi, van h le is nyalom a számról, és nagyon nagyon puhava teszi :-)
Jövőre a popcornosra csapok le...:-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Nagyon fincsi, van h le is nyalom a számról, és nagyon nagyon puhava teszi :-)
Jövőre a popcornosra csapok le...:-))))

csicsenge

2017. február 15.

Nagyon szeretem, igazi csodaszer a télen kiszáradt ajkaknak. Isteni az illata és az íze is :D én akkor használom ha nagyon kicserepesedik az ajkam, ekkor naponta többször is, kicsit mintha olajos maradna utána a szám...:) rúzsozás előtt is hasznos, egyenletesebb lesz a végeredmény
Nálam abszolút nyerő
Kicsit drága, de nem fogy olyan gyorsan, így kifizetődő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Nálam abszolút nyerő
Kicsit drága, de nem fogy olyan gyorsan, így kifizetődő

hemettidia0

2017. január 26.

Eszmeletlenul finom ize van, az illatat a rozsaszinu gyerek fogkremekhez tudnam hasonlitani de ajak radirozas szempontjabol szamomra teljesen bevalt. Az arat dragallom de csak mint minden Lush termeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.