Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

hrvthl

2017. január 26.

Nagyon szeretem mert jol leradirozza es apolja az ajkaimat utana pedig meg meg is lehet enni. Ez a kedvenc reszem benne hiszen nem eleg, hogy hasznal, meg finom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Captainblonde

2017. január 25.

Valóban szuper rózsaszín, rágógumi illata van, alkalmanként használom, és teszi szépen a dolgát, pompás sima, puha ajkakat eredményez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

fulepregi

2017. január 16.

Én egyszerűen imádom <3 minden nap használom, és nagyon puha lesz tőle a szám :) Ráadásul imádom az édes illatokat, ezért ez nálam a favorit :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

snori

2017. január 10.

Nem olcsó, de nagyon kevés kell belőle egyszerre, így sokáig elég. Az illata nagyon jó, a szám puha lesz tőle, szépen előkészíti rúzsozáshoz. Nem nélkülözhetetlen termék, de főleg télen, nagyon jól jön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

FruzsinaHolba

2017. január 6.

Jól radíroz és az íze is nagyon jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Jól radíroz és az íze is nagyon jó :D

Lia09

2017. január 5.

Szerintem jól radíroz, az illata nekem annyira nem tetszik, de biztosan ki fogok próbálni más ízesítésűt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Norkacska

2016. december 21.

Nagyon jó. Finom, illatos, megenni való, néha néha már túl erős. Jól radíroz, ahogy látom jojoba olaj cukorral, színezékkel és ízzel. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

mautika

2016. november 30.

az ára kicsit borsos, de amúgy abszolút megéri. :) finom, rózsaszín, és teszi a dolgát :D nyáron vettem, nekem már a reggeli rutinom része, és még mindig majdnem tele van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Black Fairy

2016. november 20.

Én is megvettem, nehéz szülés volt, nagyon jól radíroz, extra száraz, már-már málló ajkakat is, csodálatosan puhává teszi, nagyon jól lehet használni, nekem nem pergett le, az illata is nagyon finom, az íze...hát...nem tudom...nekem kicsit olyan, mintha parfümöt nyalogatnék, de nem igazán tartok tőle, mert nagyon gyakran iszonyatos összetevőjű rúzsokat/szájfényeket/ajakápolókat is "ettem" (le az ajkamról, természetesen, nem magában), így igazából a fura íze se zavar...
Bár elég hidratálttá teszi az ajkakat önmagában is, nagyon szeretek rákenni még egy jó nagy adag ajakápolót is, így meg három-négy napig is extra hidratáltak maradnak az ajkaim - minden nap rúzsozok, sötét, matt rúzsokat szoktam használni, így ez elég tartós eredménynek számít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Livus12

2016. november 13.

Erről csak annyit tudok mondani mint a márka rajongója : Lush Love! ❤️❤️
Imádom az illatát, imádom az ízét és imádom hogy szuper puha lesz tőle az ajkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Erről csak annyit tudok mondani mint a márka rajongója : Lush Love! ❤️❤️

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.