Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Készítsd elő az ajkad egy kis radírozással és polírozással a szokásos sminkelés kezdetén, hogy rúzsod könnyedén felvihető legyen, és a helyén is maradjon. Csak vidd fel tiszta ujjal és hagyd, hogy a radírozó hatású finomított cukor és a lágyító jojobaolaj ledörzsölje az elhalt sejteket és nedvességet juttasson a bőrbe, hogy mosolyod megfiatalodjon. A Bubblegum ajakradír nem hagy zsíros érzést maga után, csak egy édes nyalánkság ízét. Cuppanósan jó."

kovacsmariann

2016. november 11.

Lassan fogyo termek, nagyon szepen apolja az ajkaimat, en teljesen meg vagyok vele elegedve.😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

rafi

2016. október 26.

Na ez pont egy olyan dolog, amire alapból baromira nincs szüksége az embernek, de ha szerez egyet, nem tud nélküle élni. :D Már egy éve használom, majdnem napi szinten de még mindig megvan a fele legalább. Az illatába egyszerűen szerelmes vagyok, de meglepő módon az íze is legalább ilyen finom. Rúzsozás előtt szinte kötelező, szépen rendbe teszi, előkészíti az ajkakat. Az elhalt hámsejteket is kellőképp leradírozza, plusz az olaj valamennyire hidratálja is a számat. Gyakori használat mellett azt kell hogy mondjam, hogy az egyébként cserepesedésre nagyon is hajlamos számat szépen rendben tartja (persze megfelelő hidratáló mellett). Az biztos, hogy ha elfogy, megpróbálom itthon előállítani, mert az összetevőit elnézve, sokkal költséghatékonyabban is meg lehet oldani, de az biztos, hogy nem bántam meg, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

mafalda

2016. október 2.

Hogy én ezt mennyire szerettem, heti 1x használtam és pihe puha lett az ajkam tőle 😊 azt hiszem ideje újra beszereznem egyet 💋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Timi01

2016. október 2.

Az én számmal bizony nem tett semmit, nemhogy csodát :). Darabos, hiába vizezem meg az ajkaimat, lepereg róla. Semmit de tényleg semmit nem vettem észre használat után. Nekem még mindig az válik be a legjobban ha cserepes a szám, hogy egy semleges, zsíros krémmel vastagon bekenem és fél óra múlva egy durva törölközôvel letörlöm. Az leviszi az elhalt réteget és hihetetlenül puha bôrt varázsol. De ehhez elég a kék Nivea :). Ez sajnos egy vicc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Cocobello

2016. szeptember 28.

Jo pofa! De ennyit nagyon nem ér! Házilag is meg lehet csinálni, nekem egy szettben volt , önállóan sose vennem meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Lovemakeupbabe

2016. szeptember 11.

Tök jól radíroz, és nagyon finom is. Puha lesz uána a szám nagyon ha teszek rá utána hidratálót szóval nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Fruzsci

2016. augusztus 15.

Hát ez nagyoooon fincsiiii!! :D Én mindig lenyalogatom miután átradíroztam vele a számat, nagyon szeretem! Utána pedig olyan kis pihe puha lesz a szám és esküszöm én még kicsit szebbnek is látom!:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

RitaL

2016. július 21.

Szerintem sem éri meg. Aki szereti az ilyen cukros dolgokat, meg van is ennyi felesleges pénze, az biztos szeretni fogja, de szerintem egy kis sima kristálycukorral ugyanilyen szépen lehet ajkat radírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

scisneros

2016. június 12.

Nem egy nagy durranás... Tényleg nagyon szépen radíroz és jó az illata, de az árának töredékéért 20x ennyi ajakradírt készítek magamnak. A színezékek miatt 1 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

Rozsaszinponilo

2016. május 6.

Tényleg érdekes dolog kiadni érte 2300 ft-ot, de mégis musthave dolog, úgysem lehet neki ellenállni! *.* Édes, cukros, rúzsozás előtt K Ö T E L E Z Ő, gyönyörűen előkészíti, gyengéden leradírozza az ajkakat a sminkelésre (igen-igen, tudom, fogkefével átdörzsizni ingyen van... De az nem cukorkás.) Szummázva, én azért nem bántam meg, örülök, hogy velem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.