Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

jdooora

2017. január 11.

Eleinte szerettem, szépen tisztított, puha és rugalmas volt utána a bőröm, bár valahogy elmaradt az a Lush termékektől megszokott wow-hatás. Néha pakolásként is fennhagytam az arcomon pár percre, hátha akkor jobb eredményt érek el vele, ami egy ideig be is jött, de így a tégely vége felé mintha megszokta volna a bőröm, nincs rá semmilyen hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Suwun

2017. január 11.

Amint kijött, megvettem belőle egy adaggal, mert nem bírtam ki. Azelőtt ezt a terméket nem ismertem még, az illata pedig folyton bejglire emlékeztet, amit nem tudok megmagyarázni, miért. A tartalma nagyon sokáig kitart, nem is spórolok vele, és még csak a felénél tartok, pedig napi rendszerességgel használom. Felvitelhez én egy kicsi, mintás dobozt használok, abba csippentek le egy darabot, és azt keverem össze pár csepp vízzel, utána nagyon könnyű vele dolgozni. Kellemes érzést hagy maga után, miután lemosom, bár utóbbi annyira nem egyszerű művelet a darabkák miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

anita0828

2017. január 9.

Utálok én lenni az ünneprontó, de azt kell mondanom, hogy ez a termék borzalmas. Egy pozitívum emelhető ki: az illata, ami egy nagyon finom mandulás sütire emlékeztet. Na indokoljuk meg, hogy miért nem vált be. Felvinni sem volt a legkényelmesebb a bőrre, el kell találni, hogy mennyi vizet adjunk a masszához. A lemosás sem egy álom - potyognak a darabkák, bár ez a felvitelre is igaz. Egyáltalán nem radíroz. Nem értem, hogy ebbe miért kellett áfonyát rakni, mivel semmilyen funkciója sincs. Lemosás után feszült a bőröm és nagyon húzódott, ami más krémektől sosem fordult elő. Néhány helyen ki is pirosodott az arcom, nekem krém eddig ilyet sosem okozott! A bőröm nagyon olajos tőle rögtön lemosás után. És a legrosszabb csak most jön: olyan gyulladt pattanásaim lettek, hogy nem merek kimenni az utcára. :( Hozzáteszem, egy összetevőre sem vagyok allergiás és a paszta is friss volt. Nagy kár érte, nagyon szerettem volna, ha én is annyira megszeretem, mint ti...maradok a jól bevált Bioderma lemosómnál, az még sosem hagyott cserben. Az vigasztal, hogy a Snow Fairy tusfürdő nagyon bevált, de azt majd ott véleményezem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

darinka

2017. január 7.

Nagyon jó kis arctisztító, bár nekem inkább az illata miatt vált be és nem a tisztítása miatt, mett elég gyenge. Állaga nagyon jó, és tényleg az illata...isteni! A herbalism után használom, mert annak az illatát el kell nyomni, de a kettő együtt nagyon hatásos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Luri

2016. november 21.

A legjobb arcradír, amit valaha használtam. Eleve csodálatos az állaga és az illata, ráadásul nagyon "spa élmény" használni is :) Arról nem is beszélve, hogy baba bőröm lesz utána, puha, hidratált, hosszútávon pedig nagyon hálás és ragyogó. Az egyetlen negatívum, hogy csak karácsonyi kiadás és így nem juthatok hozzá az év minden szakában. De egyébként csillagos ötös, mindenkinek meleg szívvel ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Gift Box

2016. november 4.

Most találtam meg a fürdőszobaszekrényben a maradékot, és számomra is hihetetlen, de úgy tűnik, még mindig nem romlott meg, legalábbis az illatából és a kinézetéből ítélve. Az eredeti szavatossága 2016. február 25-e volt. Azt hiszem, a karácsony utáni leárazáskor ismét veszek majd belőle.

2016. március 16:
Meglepően sokáig elég a 100 grammos kiszerelés, és sokáig megőrzi a minőségét (még lejárat után is olyan nekem, mint amikor frissen felbontottam). Az illata eleinte furcsa volt, de nagyon megszerettem. Különösen tetszik benne, hogy a mandulaőrlemény miatt tejszerű lesz vízzel összekeverve. Hatásosan tisztít, és mellette táplálja is a bőrt. Két dolog miatt kap 4 csillagot: az egyik, hogy radírozhatna kicsit erősebben, a másik pedig a körülményes használata.
(Tipp: mostanában egy kiürült Lush mintás tégelyben keverek ki egy használatra elegendő adagot, ettől valamivel homogénebb lesz, könnyebb eloszlatni, és nem potyog le olyan sok darabka, mintha simán a tenyeremben dolgoznám össze.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

2016. március 16:

biankax

2016. szeptember 4.

Nálam a karàcsonyi leárazás alapdarabja,minden évben újraveszem.Nagyon szeretem az illatát ami tényleg olyan mint egy nyers mandulás süteményé.Kombinált bőrre szerintem nagyon jò ,nem számít és nem is hagy zsíros érzetet maga után viszont akiknek nagyon zsíros a bőre lehet hogy tùl kevés a tisztítò hatása.Az egyetlen amit nem szeretek benne az mikor felviszem a tenyeremből az arcomra és a fele kb kihullik a csapba.De lehet csak én vagyok ilyen béna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Chootie

2016. április 22.

Finom illata gyorsan eltűnt, fehér penészréteget növesztett és kb. ennyi történt amíg nálam lakott. Használni azt hiszem kétszer tudtam, amitől avas zsir szagom lett, hát mit mondjak. Ért már kellemesebb karácsonyi meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Sisszy

2016. február 15.

Kár, hogy csak karácsonykor kapható, legszívesebben egész évben használnám. Jó az állaga, gyengéden tisztít és hidratálja is a bőröm, utána már nem szoktam krémet felkenni. Az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

vera01

2016. február 12.

O.M.G. egyből beleszerettem az illatába, marcipános a mandula, miatt. Az arcom meghálálja, ha használom. Puha tiszta rugalmas bőr a végeredmény. Érezni, ahogy a finom olajok táplálják a bőrt. Ötös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.