Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

viewxy

2016. január 19.

Mintát kaptam belőle, hasonló, mint az Angels on bare skin, csak ebben gyümölcs meg nori darabok vannak levendulavirág helyett. Finom az illata ennek is. Talán ez kicsivel több olajat tartalmaz, kicsit jobban éreztem utána az arcomon azt a réteget, ami szerintem még így se zavaró. Puha, ápolt tőle az arcom, meg vagyok vele elégedve, meg fogom venni jövőre, mert csak karácsonykor árulják ugye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Tearsong

2016. január 18.

Nem rossz az illata, de szerintem hosszú távon meg fogom unni. Az állagát nem szeretem, mintha egy pépes süteményt kennék az arcomra. A tisztító hatása nem tudom milyen, előtte szoktam használni mást. Bőrradírként nem az igazi, viszont annyira érzés a bőrömnek az olajok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

OCsilla

2016. január 17.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és nem is csalódtam benne. Isteni illata van, jól tisztít. Szerintem, ha egyszer sikerül kitapasztalni a megfelelő arányokat, a használata sem macerás. Ha kibírná év végéig, tuti vennék még most belőle. A használata után finom puha a bőröm, érezni, hogy a benne lévő olajokból marad a bőrön lemosás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

3tara2

2016. január 17.

Szeretem és szeretni fogom/fogjuk a családommal. Kicsit macerás szétdörzsizni a tenyerümkben,de a bőrünk arcmosás után kárpótol bennünket! Olyan finom és puha lesz az arcunk,mint a kisbaba popsija 😀 Friss,üde mandulaillatunk van utána.
Természetesen év végén újra vásárolunk belőle,mert sajnos limitált a kiadása.
4csillag a macera miatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Természetesen év végén újra vásárolunk belőle,mert sajnos limitált a kiadása.
4csillag a macera miatt!

petoandika

2016. január 7.

Csak mintát használtam belőle, de szerintem annyi elég is volt. Nagyon jó az illata, finom, puha lett tőle a bőröm utána.
Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de a piros összetevői miatt nem is szeretnék.
Nekem bejött -főleg az illata-, de nem venném meg, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Nekem bejött -főleg az illata-, de nem venném meg, ezért csak 4*.

Diana82

2015. november 8.

Téli kényeztető varázslat! A használata picit nyűgös, mert lepotyog, nehezen oszlatható el, de ezzel megéri kínlódni egy csöppet, mert a hatása fantasztikus. Hidratált, pihe-puha, üde arcképet eredményez irritáció, szárítás nélkül. Nem radíroz olyan nagy elánnal, viszont szépen tisztít. Számomra tökéletes arctisztító, ami érezhetően táplálja a bőrőmet. Csak Karácsony környékén lehet kapni, idén biztosan újra be fogok szerezni belőle, mert bizony hiányzik, hogy nincs mindig kéznél. Én is hűtőben tároltam, így még hónapokkal a lejárati időn túl is hibátlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Dide

2015. április 8.

A hideg időben, télen nagy hasznomra volt. Minden este ezt használtam, teljesen megszüntette a szárazságot, a hámló bőrt, az állandó húzódó érzést.
Kicsit nehézkesebb használni mert összeáll és nehezebb szétdolgozni a vízzel, de ez nem különösebben hátrány. Az illata számomra a beiglire emlékeztető, nagyon finom, ünnepi és karácsonyi.
A jobb időben az én bőrömnek teljesen felesleges, de egész biztos, hogy amíg a Lush forgalmazza, addig minden télen ő lesz az én esti arcápolóm, mert a hatása, a használat élménye és illata minden téli estémet megfűszerezte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

dessy

2015. február 1.

A kedvencem a karamellás lush arctisztítóm mellett, az illata brandys sütire emlékeztet :) Téli leárazásban vettem , 100 gr 995 ft, Nagyon megérte, főleg, mert hosszú időt bír ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

leila0803

2015. január 10.

Nagyon szuper illata van. :) Új szerzemény, szóval a hatásában még csak reménykedem. :)
Update: Az én bőrtípusomra nagyon bevált).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

Update: Az én bőrtípusomra nagyon bevált).

allebag2

2015. január 3.

Tavaly nagyon szerettem, így idén újra vettem, azonban most keményebb, porózusabb az állaga, és az illata sem olyan intenzív, ami nem valami kedvező. A hatása teljesen rendben van, az állaga miatt most csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.