Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

timibaby

2015. január 3.

Az angels on bare skin mellett ezt is megvettem. Nekem az egy kicsit jobban tetszik, ez valahogy nem annyira jott be. Megis reggelente alig varom, hogy hasznalhassam. :) az illata engem a fekete negrora emlekeztet, meglepettem olvasom itt a suti illatu megjegyzeseket :D
En nem tartom hutoben, viszont mindig az ablakparkanyra rakom oket, ahol jon be egy kis huvos, igy talan sokaig birja majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Henii91

2014. december 23.

Most kaptam ajándékba és nagy reményeket fűzok hozzá ,mert nagyon száraz a bőröm. Az illata tetszik de a kedvencem meg így is a let the good times roll mennyei illata.
Az állaga és a kenhetosege tetszik az arcomon.,remélem továbbra is jól teljesít majd.
Viszont azon elgondolkoztam hogy nem kellene e hütőben tárolni, annyira friss nak tűnik, és nekem tuti tovább fog kitartani mint egy két hónap. Valakinek van bármilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban? ☺ köszi előre is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

e.m.e.s.e

2014. november 29.

2014. november 29. Továbbra is nagy kedvencem. Idén újra kapható a karácsonyi időszakban, úgyhogy mindenkit buzdítok a megvásárlására!
Egy éve küzdök a fogamzásgátló abbahagyása után kialakult problémás bőrömmel, ez a lemosó nem kifejezetten pattanásos bőrre van, de nem ront a helyzeten. Tisztító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert továbbra is reggeli arclemosóként használom. Nagyon puha arcbőrt eredményez, egyáltalán nincs szükségem utána hidratálásra.
Eltarthatóságáról pedig annyit, hogy hiába a címkén szereplő lejárati dátum, én minden évben a karácsony utáni 50%-os akció keretében vásárolok be belőle, majd hűtőben tárolom. Így egész évben használható, egyáltalán nem romlik meg.

2013. április 3. Bőröm zsírosodásra hajlamos, viszont érzékeny, télen gyakran húzódik, kiszárad. Éppen ezért a téli hónapokban pihenni küldöm a jól bevált arcszappanomat és helyette muszáj olyan arctisztítót használnom, ami hidratál is. A Buche de Noel kiváló választás! Reggeli arctisztítóként használom, arcom hidratált, selymes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

VeraTala

2014. november 9.

Kevésbé radíroz, mint a Let The Good Times Roll, kíméletesebb az állaga ilyen szempontból, de az én bőrömet néha csípte. Az illata amúgy kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Ljudmilla

2014. október 23.

Újra kapható, végre :)) Let The Good Times Roll utánpótlásért tértem be a Lushba, de amikor őt megláttam, azonnal megvettem. Imádom a mandulás sütemény illatát, azonnal karácsonyi hangulatom lesz tőle. A száraz bőrömet nagyon kíméletesen tisztítja, de kellőképpen hidratálja is. Én egy fogmosásnyi időre fent szoktam hagyni az arcomon, úgy az igazi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

ebria

2014. július 17.

Nagyon szerettem, eléggé érzékeny a bőröm és a legtöbb arcradír túl durva volt, de ez nagyon finoman tisztított tényleg tökéletes volt. Az illata is isteni, mandulás süteményes. Viszont ahhoz képest, hogy elvileg 2015. január volt a szavatossága ma reggel egy penészkupacot találtam a helyén... elszomorító (ezért vonok le egy csillagot). Esetleg tudtok ajánlani valamit a lushtól ami hasonlít ehhez?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Skye

2014. július 1.

Nekem annyira nem jött be. Többre számítottam, semmilyen különleges hatást nem tapasztaltam hosszú távon. Viszont jó illata van, és szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Aura87

2014. március 19.

Az idei téli leárazáson vettem meg, a sok jó olvasott, és hallott vélemény miatt.
Nagyon vegyesek az érzelmeim a termékről.. az első pár használatkor irtó furcsa volt az állaga, eddig mindig hab vagy folyékony lemosót használtam, ehhez képest ez egy darabos, málló, leginkább gyurmára hasonlító anyag. A rudat körbeívelő anyagot (nem tudom, miből lehet) az elején eltávolítottam, és ahogy egyre többet használtam, a pici vízmennyiségtől jobban "kenhető", kivehető lett. Több mint 2 hónapos használat után azt mondom, egy szuper lemosó, de nem mindennapi használatra, olyan értelemben, hogy egy zsírosabb, problémás bőrre szükség van emellett egy másik lemosó használatára is. Nálam csak a piros napokon szokott pattanás előjönni, nos, mikor csak ezt használtam (és utána micellás vizet) szinte mindig volt 1-1 pattanás az arcomon. Szomorú is lettem, mikor rájöttem, mert egyébként imádom az illatát (diós sütemény), és megszerettem ezt a furcsa állagot is. Továbbra is használni fogom, de leginkább akkor, amikor kicsit szárazabb a bőröm.
A címke viszont már leázott, én balga pedig nem néztem meg a lejárati időt.
Tudnátok ebben segíteni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

A címke viszont már leázott, én balga pedig nem néztem meg a lejárati időt.
Tudnátok ebben segíteni?

vichikee

2014. február 12.

Nagyon jól végzi a dolgát és az illatát is szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 12.

Nagyon jól végzi a dolgát és az illatát is szeretem! :)

bnonikaa

2014. január 22.

Az én bőrömnek sajnos nem igazán jött be, és az állagával is akadtak problémáim. Mondjuk annyira nem fáj érte a szívem, mert fél áron jutottam hozzá. Valószínűleg testradírként végzi. Nekem a Let the Good Times Roll a szerelem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.