Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

katacita

2014. január 20.

Nagyon szeretem, akárcsak a Let the Good Times Rollt, annyi, hogy ennek kevésbé fincsi az illata, de túlélem. Gyengéd radírozó, mondjuk a vörösáfonya (vagy mi) darabokat még nem sikerült megfejtenem benne, azok általában a mosdókagylóban végzik, mert túl nagyok. De nagyon szép, egyenletes és puha bőrt csinál, nem szárít. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Szaszmancs

2014. január 18.

Már rég óta birizgálta a fantáziámat ez az arctisztító, de amikor tavaly bejött pont tele voltam elhasználásra váró lemosókkal, arctisztítókkal, a leárazás alkalmával meg lemaradtam róla, de idén végre egymáséi lettünk. Nagyon sok terméket kipróbáltam hasonló célokra, de semmit sem tudtam megszeretni hosszútávon, újravásárlás gondolata még csak meg sem környékezett. A legtöbb termék borzasztóan szárít, csikorgósra pucol és kellemetlen érzést hagy maga után, DE a Buche de Noel őfelsége semmi ilyesmit nem csinál, gyengéden, mégis hatékonyan tisztít, nem hagy maga után hidratálóért vinnyogó, húzódó bőrt, helyette selymes tapintású, kellemes érzetű arcbőrt kapunk. Olyannyira tetszik a hatása, hogy reggel és este is ezt használom és minden egyes alkalommal örömtáncot tudnék járni, hogy megtaláltam a nekem való arctisztítót, csak aztán eszembe jut, hogy limitált....jó lenne betárazni belőle, de sajnos elég hamar lejár, nem hiszem, hogy addig elhasználnám, mert még napi kétszeri használat mellett is elég kiadós. Az illata nekem is nagyon bejön, finom marcipános, az állaga egy kicsit problémássá teszi ugyan a használatot, de üsse kavics, ennyi macerát igazán megér. A nagy gyümölcsdarabokat mondjuk nem érzem indokoltnak, légyszi ne nézzetek totál gyíknak, de én az egyikről lemostam a trutymót és megkóstoltam, jelentem, tényleg igazi gyümi. Jó, tudom, rá van írva a dobozkára, hogy fogyasztásra nem alkalmas, de én már csak ilyen falánk bébi vagyok...:D Na azért a továbbiakban az arcomra fog menni a cucc, de már kezdem keresni az utódját, mert szomorú leszek ha elfogy. Szóval az Angels on bare skinnel érdemes próbálkozni, ha hasonló jóságot szeretnék?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Asarys

2014. január 10.

Nagyon megszerettem ezt az arctisztítót és még az én nyamvadt mindenre allergiás és kipattogzó bőrömet is szépen tisztítja, nem szárítja, nem képez pattikat...egyszerűen csak teszi a dolgát. Az illata meg olyan finom téli nyam nyam :) Úgyhogy tőlem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Kencefice

2014. január 9.

Ugyanolyan jó, mint az Angels of bare, sőt talán annyival jobb, hogyha véletlenül a szemembe megy, nem csíp annyira mint az.
Őszintén szólva a Lush általam eddig kipróbált összes lemosója szuperul teljesít. A közeljövőben nem tervezek más márkát használni erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 9.

evlyn79

2014. január 2.

Nagyon tisztává teszi az arcom,zsíros bőrömet viszont szárítja ezért kapott csak 4 pontot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

turbolya

2013. december 29.

Tény, hogy kicsit nehéz vele bánni a darabossága miatt és vannak benne eldolgozhatatlan darabkák is, és a funkcióját is kicsit nehéz belőni, az arctisztító és a radír között van valahol, mindennapi használatra talán sok. Sajnos engem kifejezetten szárít, inkább normál és zsírosabb bőrre lehet ideális. Mindenesetre kellemes használni az izgalmas állaga, a gyengéd radírozás és a finom illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 29.

szreka

2013. december 28.

Ez az első lush termékem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mást szerettem volna megvenni, de az eladó ezt ajánlotta száraz bőrre. Nekem annyira nem tetszik az illata, nekem olyan fűszeres mandulás. A használata tényleg kicsit nehézkes, keveset használok belőle, meleg vízzel osszekeverem és bedorzsolom vele az arcomat, de sajnos sok darabka a lefolyoban végzi. Szuper puha arcbort varázsol, még a barátom is észrevette, ami nagy szó :D Utána arckremet használok, ettől a kombótól nagyon szép hidratalt az arcom. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

narancsfavirág

2013. december 27.

Nagyon széppé teszi az arcom, és nem szárítja a bőrömet. (ez így télen nekem elég fontos szempont) Az illata is nagyon tetszik, egyfolytában szagolgatnám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Szütyő Beauty blog

2013. december 11.

A legkedvesebb Lush arctisztítóm mellé vásároltam meg ezt a darabot, és mondanom sem kell, hogy azonnal beleszerettem. Rendkívül jól tisztít, nem bántja az arcbőrt, nem érdes, nem erőszakos, hanem nagyon kíméletes a bőrhöz, hidratáló hatású és isteni finom illata van. Vízzel keverve remekül eloszlatható az arcbőrön, bár ki kell tapasztalni mennyi víz mennyiség adagolása a legkézenfekvőbb számunkra. Nagyon szeretem, ezt a terméket mindenkinek ki kell próbálnia.
Bővebben a blogomon írtam erről a termékről, ahol összehasonlítottam a Let The Good Times Roll arctisztítóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

melanie500

2013. december 3.

Na most már tudom milyen az, ha egy termék "csikorgóan tiszta" arcot varázsol, merthogy ez azt csinálja. Mindent, szó szerint mindent leszedett az arcomról, még a zsírt is. :D A felvitele nekem elég nehézkes, alig tudtam a vízzel összekeverni és utána rendesen eloszlatni az arcomon. Nem is szedett le rendesen minden koszt. Kicsit mintha ki is szárította volna a bőrömet rögtön a használata után, pedig az összetevői alapján nem ezt kéne csinálnia. Őszintén szólva nekem nem túl szimpi. Csak azért nem pontozom le nagyon, mert a mostoha anyumnak bevált és nagyon szereti. (Igazából neki vettem ajándékba, de nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki. :D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.