Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

terke29

2013. december 3.

Elvesztettem a Lush-szűzességem.. :)
Amíg otthon éltem,csak hébe-hóba kerültem ilyen üzlet közelébe,meg annyira nem is érdekeltek ezek a kencék,valamikor 6-7 éve kaptam egy arcpermetet ajándékba ami tőlük volt,de nem vált be,szóval nem kapálóztam a dolgaikért.
Idekinn már más a helyzet,mert ott járok el nap mint nap az üzlet mellett,és nem elég,hogy csábít a kirakat,az illat,de a minap "elkaptak"egy fűszeres forrócsokira is a Lush-os lányok,és mikor mondtam,hogy nem igazán szeretem,de nem is igazán ismerem a dolgaikat,kaptam néhány termékmintát,hogy legyen ami elcsábítson. :) (ösztönző marketing..nem rossz.. ;) )
Ebből kaptam egész sokat,mert egy hétre volt elég a minta.
Elsőre fura,mert olyan az állaga,mint a gesztenyepürének,az illata is hasonló,kicsit mókás kiszedni a dobozból,és érdekes érzés magamon,de szépen tisztít,gyengéden radíroz,nem szárít,sőt!
Szóval megyek és veszek egy teljes kiszereléssel,mert ez tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 3.

Elvesztettem a Lush-szűzességem.. :)
Ebből kaptam egész sokat,mert egy hétre volt elég a minta.
Szóval megyek és veszek egy teljes kiszereléssel,mert ez tényleg nagyon jó!

vedina007

2013. november 3.

Az első néhány használatnál feladta a leckét a vízzel való összekeverés és az, hogy normálisan fel tudjam vinni az arcomra, de úgy tűnik azt sikerült megoldanom és nagyon szeretem. A tégelyből való kiszedés sem ment jól kézzel, mert a körmöm alá is ment, de kiskanállal remekül működik.

Kevésbé zsírosodik a bőröm (sőt, az arckrémet is elviseli) és szépen rendbe hozta a megőrült arcbőrömet, amikor néhány napot kihagytam a másik kedvencemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Nanaho

2013. október 21.

Ma próbáltam ki,kicsit nehéz ki szedni a dobozból,nekem a körmöm alá is ment.Az illata tényleg szuper,szívesen szaglásznám egész nap :D
A használata,nos igen ezt ki kell tapasztalni,hogy mennyi legyen az anyag és víz aránya. Kellemesen radíroz,nem lesz tőle zsírosabb érzetű a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

A karácsonyi leárazás alkalmával úgy gondoltam, hogy annyi pénzt megér, ezért megrendeltem. Az illata mesés. Ez az egyetlen egy pozitívum, amit el tudok róla mondani. A gondok már a felvitelnél kezdődtek. Egyszerűen nem tudtam normálisan szétmorzsolni, eloszlatni a tenyeremen.. Miután megtisztítottam vele az arcomat, azt éreztem, hogy olyan vagyok, mint egy zsírosbödön.. Ez az érzés reggelre még rosszabb lett. A vége az lett, hogy nem használtam és belepenészedett a tégelybe. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

little.shana

2013. május 28.

Karácsonyi szerelem. Leárazáskor vettem a jó vélemények hatására, nem okozott csalódást. Zsírosodásra hajlamos bőröm szebb lett és puha. Az illata és az állaga is nagyon megfelelt. Jövőre is be fogom szerezni, kár, hogy nem állandó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

agica1989

2013. január 30.

Jókat hallottam róla, ezért vásároltam meg akciósan. Nem volt még ilyen állagú arctisztítóm, így eleinte kicsit érdekes volt. Azóta minden nap használom, mert nem radíroz erősen.
Az elején nagyon tetszett, mert tényleg puha lett tőle az arcom, de mostanában már én is azt tapasztalom, hogy szárít. Így több hidratálót használok utána. Kicsit csalódott vagyok, vagy csak túl sokat vártam. =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

ercsike76

2013. január 14.

Senki nem írja, hogy hányszor használja és milyen csak hogy milyen szupi az illata, és hogy limitált...Én naponta használtam, vízzel kevertem és így lett egy krémes állaga ami kicsit darabos, olyan gríz-szerű inkább. Eleinte még jó volt, finom puha lett az arcom tőle...aztán egyik napról a másikra szárított, húzódott az arcbőröm. Aztán szépen elkezdett hámlani is---> kuka. Mindíg azt hiszem, hogy jók lesznek nekem a LUSH termékek de mára rájöttem, hogy nem az én bőröm barátja egyik termékük sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

doramora

2012. december 27.

Tavaly vettem féláron, nagyon tetszett :). Jó puha lett tőle az arcom és az illata is nagyon kellemes. Viszont alig tudtam elhasználni, mert rám romlott... de lehet idén is megveszem, ha majd megint féláras lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

ritaszeged

2012. december 14.

Ma megvettem én is isteni az illata, szuper selymes lett a bőröm, de nem tudok róla bővebben nyilatkozni, viszont nagyon zavar, hogy a lejárati idő nagyon rövid január 10. jó ... nem tudom másnál is így van, hogy ilyen rövid ez az idő ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

deta

2012. szeptember 8.

Karácsony után vettem akciósan, majd mikor elfogyott vettem még egyet. Finom mandulás marcipános illata van. Jól tisztít, finoman radíroz, nem szárítja a bőrt.Remélem az idén is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.