Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

ccp

2012. július 27.

ó ez a termek baromi fasza , karacsonyi cucc illata mandulas , de elegge jó hatasilag is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

geucsa

2012. május 8.

Többek között ezt használom most is. nagyon kellemes. Kicsit lehetne durvább is.
Egyszer volt benne egy mandulahéj darab, vagy valami hasonló, ami felsértette az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

skincare

2012. április 19.

Ajándékba kaptam karácsonyra. Minden igényem teljesíti:) Finom illat (mandulás-marcipános), jól tisztít, nem szárít! Kellemes használni!
A kiszerelését nem kedvelem annyira, de kivéve belőle, kis tégelyben utazáshoz is magammal vihető.
Kár hogy limitált kiadás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

Kár hogy limitált kiadás!

Yndre

2012. április 19.

Kár, hogy csak karácsonykor lehet kapni, mert szerintem ez a legjobb Lush arctisztító. Iszonyúan jó illatú és egyáltalán nem szárít. Tisztít és táplál egyszerre. Talán csak a kiszerelését nem szeretem, mert nem túl praktikus használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

melange

2012. április 8.

Még karácsony környékén vettem és nagyon szeretem még mindig:) Elképesztően finom illata van, nagyon gyengéd a bőrhöz, nem is szárított. Egyedül a használata macerás, de nekem megéri...:) Az angel's on bare skinnel felváltva használom kedv szerint:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

mankaa

2012. április 8.

Update: Bár már több csillagot nem adhatok, mégis úgy éreztem, dícsérnem kell ismét: 3 hónapja használom, a pattanások eltűntek, a bőröm egészségesebb, finomabb. Maradok ennél az arctisztítónál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 8.

csipcsiripp

2012. február 18.

Nagyon hatásos, főleg első használatnál éreztem óriási különbséget a korábban használt hauschkához képest. Lehet, kipróbálom még az angyalosat, de ezt bármikor újra venném, ha az nem lesz jobb.
Illatra is szuper, de mondjuk arctisztítónál ez nekem nem szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Illatra is szuper, de mondjuk arctisztítónál ez nekem nem szempont.

virgogirl

2012. február 2.

Először nagyon nem tetszett az illata, mostanra megbarátkoztam vele. Finom puha bőrt csinál, jól tisztít és enyhén radíroz is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

encimokus

2012. január 14.

Hasonló az Angels on bar Skin-hez, csak ennek édes, sütire emlékeztető illata van. Kevés kell, nagyon sokáig elég, pihe-puha lett utána a bőröm, és nagyon jók az összetevői is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 14.

mankaa

2012. január 5.

Féláron vettem, nagyon megtetszett az édes, marcipános, mandulás illata és épp kifogytam az arctisztítóból. Úgy tűnik, jó vásár volt, kiadós, tartalmas, finom készítmény. Használata után bőröm matt, de nem feszül, puha, selymes. Az összetevői is egész jók, tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.