Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

zsazsa

2011. december 4.

Mikor megvettem nem tetszett, hogy olyan szárazabb az állaga, úgy is éreztem, hogy nem teljesít annyira jól, pedig az illata nagyon tetszik, és nagyon finom dolgok vannak benne, radíroz is egy kicsit, egyáltalán nem szárít, puha lesz tőle a bőröm. A csomagolása is aranyos, egy kukoricacsuhéba volt betekerve, azt gondoltam amiatt talán kiszáradhatott, ezért érzem szárazabbnak, porhanyósabbnak. Mostmár nagyon szeretem, felveszi a versenyt, az eddig kedvenc arctisztítómmal az Angels On Bar Skin-nel. Úgyhogy a kezdeti 4-es, javítva 5-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 4.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.