Lush

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A vaníliától és a kakaóvajtól olyan illatod lesz, hogy vigyáznod kell, nehogy valaki megegyen, mint egy süteményt.

A forró víznek néha az a hatása, hogy amikor kilépsz a kádból, a bőröd szárazabb lesz, mint gondolnád. A Butterball visszaadja a bőrödnek az elvesztett nedvességet, úgyhogy nyugodtan hátradőlhetsz a kádban, hosszasan élvezheted a fürdést, és annyiszor engedhetsz utána a forró vízből, ahányszor csak akarsz.

Ez a fürdőbomba szintén Mo korai találmányainak egyike. Kis mérete ellenére óriási adag vanília- és pézsmaillatot, no meg bőrvédő kakaóvajat rejt, így a mai napig bestseller maradt."

Izabel

2017. május 2.

Valami semlegesebb illatú fürdőbombát kerestem, amit alkalomadtán a kedvesem is használhat. Neki ugyan nem jutott, de nekem nagyon megtetszett! Gyorsan eloldódik, kellemes az illata (pedig alapvetően nem vagyok oda a vaníliáért...), és ami a legjobb: a hatása már a fürdőkádban is érezhető! Nem szeretem a testápolót, így valószínűnek tartom, hogy ha száraz lesz a bőröm, akkor ezt a kis fürdőbombát fogom bevetni. Tetszik a minimalista összetevő lista is, és az ára is viselhető néha-néha, úgyhogy biztos, hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

dorcus89

2016. november 27.

Imádtam. Ajándékba kaptam, de az illata valami mennyei. Nem vagyok egy itthon fürdőzős típus, inkább zuhanyzom, de most alig akartam kikelni a kádból. Nagyon puha tőle a bőröm még másnap is és tényleg nagyon relaxáló, pihentető élmény a fürdőzés így. Nekem nem hiányozott a hab, tökéletes volt így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Naturmeo

2016. április 19.

A legkedvencebb Lush fürdőgolyóm! A kakaóvaj táplálja a bőrömet, így testápolót sem kell felvinnem a használata után, az illata pedig csodás! Kár, hogy nem készítettek ebből az illatból szappant vagy parfümöt, de egy tégelyes testápolóval is beérném, annyira imádom az illatát. Igaz, a vízben semmilyen színe nincs, de a hatása kárpótol, itt is igaz a mondás, hogy néha a kevesebb több! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

jns.melinda

2016. február 24.

Egyszer-egyszer lazító fürdőre pont jó. Nagy jó illatú, hidratál, kellemes kis luxus estére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

katacita

2016. január 6.

Az illata szerintem teljesen felejthető, nem is nagyon tudom már felidézni. Az viszont tök jó, hogy ennyire hidratáló hatása van, nem is kell utána testápoló. Újravenni nem fogom szerintem, mert olyan kis semmilyen, hiányolom az igazi Lush illatot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

eszti87

2016. január 4.

Nagyon szeretem ezt fürdőgolyót, talán ez volt az első Lush fürdőbombám :) Szuperfinom és tartós az illata, és tényleg érzem, hogy hidratál! Kádfürdő után szinte ordít a bőröm egy kis testápolóért, de a Lush golyók után szinte sosem kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Lills

2015. április 12.

Ő volt az első Lush fürdőgolyó, amit kipróbáltam. Az illata kellemes, a kakaóvaj-darabkáknak köszönhetően hidratálja a bőrt. Kicsit fura, ragadós érzetet adott, miután kiszálltam a kádból, de nem volt különösebben zavaró, hamar beszívta a bőröm és utána puha lett. Szóval összességében nem rossz, de az árához képest picit többet vártam. Nem egy drága dolog, de egy használatra szerintem picit túlzás elkérni majdnem egy ezrest. De ettől eltekintve nekem nagyon szimpi a márka, van pár dolog amit még ki szeretnék próbálni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

2014. július 9.

Nagyon szuper, sajnos jó ideje nincs időm a pici gyerekek mellett hosszas kádfürdőket venni, de régebben sokszor használtam ezt a fürdőgolyót 1-2 órás kádban olvasgatós fürdőhöz. Valóban nem ajánlott azoknak akik nem szeretik az olajos érzetet, nekem ezzel nincs bajom, nagyon finom, puha bőrt varázsol, és az illata is mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Yndre

2013. május 6.

Összességében tetszett, bár tényleg eléggé zsíros érzésű, de még elviselhető keretek között. Az illata kellemes, édeskés, viszont a vízben már nagyon enyhén érződik. Miután kiszálltam a kádból a bőröm tényleg pihe-puha volt és hidratált. Viszont akik nem szeretik az olajos/zsíros érzetű fürdőgolyókat azoknak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

szisszike1

2012. december 23.

Szerintem az egyik legjobb fürdőgolyó, a kis mérete ellenére. Az illata szuper, és nem kell utána testápoló, még száraz bőrűeknek sem.

Kedves podi! Habja azért nincs, mert nem habfürdő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

Kedves podi! Habja azért nincs, mert nem habfürdő...