Lush

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A vaníliától és a kakaóvajtól olyan illatod lesz, hogy vigyáznod kell, nehogy valaki megegyen, mint egy süteményt.

A forró víznek néha az a hatása, hogy amikor kilépsz a kádból, a bőröd szárazabb lesz, mint gondolnád. A Butterball visszaadja a bőrödnek az elvesztett nedvességet, úgyhogy nyugodtan hátradőlhetsz a kádban, hosszasan élvezheted a fürdést, és annyiszor engedhetsz utána a forró vízből, ahányszor csak akarsz.

Ez a fürdőbomba szintén Mo korai találmányainak egyike. Kis mérete ellenére óriási adag vanília- és pézsmaillatot, no meg bőrvédő kakaóvajat rejt, így a mai napig bestseller maradt."

podi

2012. december 10.

Szerintem ez lenne a minimum, amit egy habfürdőnek tudnia kellene. Illata nagyon jó, hidratál. Kár, hogy se színe, se habja, és elég drága is, adagolni sajna nem lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

kiskozmi

2012. május 21.

Nem mondanám hogy annyira különleges vagy jó volna.Én egy kis comfortert dobtam még mellé a kádba,úgyhogy nem tudom megmondani mitől lett végül puha a bőröm.Kellemes,visszafogott illata van,de én hab nélkül nem nagyon tudom elképzelni a fürdőt,úgyhogy maradok a habfürdőiknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

fru

2012. május 13.

nagyon jó illata van és puhítja a bőrt. félbetörni nem érdemes, mert úgy kevés...az ára miatt alkalmanként használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

horvathnuci

2011. július 24.

Volt már egymáshoz szerencsénk és nekem nagyon tetszett! Az illata szuper és hogy nem kellett testápolót használnom a fürdés után, az nagyon meggyőzött! Ennyi kényeztetés mindenkinek jár!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 24.

UnVraiAnge

2011. június 18.

Icipici kicsi kis golyócska, nekem olyan felejthető élmény volt. Nem éreztem, hogy egy "elegáns wellness központban" lennék Sarah Jessica Parker társaságában, pedig elég sokáig konfitáltam magam az enyhén opálos fürdővízben. Reménytelenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 18.

natasa

2011. február 28.

Sok jót olvastam róla, de csalódnom kellett. Nem tudom, miért, de valahogy olyan lett a fürdővíz, mintha beleöntöttem volna egy nagy fazék jó zsíros tyúkhúslevest. Zsíros, darabos, kellemtelen érzés volt. Nekem nem jött be, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 28.

friedmann.ildiko

2010. november 30.

Klassz :)

Egy pihentető fürdőből sem maradhat ki. Mint általában a Lush termékei, igazi élmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 30.

Klassz :)

vicca

2010. november 29.

luuuush

imááádom. :)

egyik kedvenc fürdőgolyóm. nagyon krémes lesz tőle a víz és ha ezzel fürdök , nem kell testápolót használnom!! nemutolsó sorban az illata is isteni.

nagyon nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. november 29.

luuuush

imááádom. :)

nagyon nagyon ajánlom mindenkinek.