Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató és hidratáló friss arcpakolás, gazdagon dúsítva a bőrt lágyító és nyugtató áfonyával, kalaminnal, kamillával, rózsa- és mandulaolajjal. Egész áfonyát használnak, mert vitaminokban vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, valamint tartalmaz többek között antioxidáns A-, C- és E-vitamint, így segít megóvni a bőrt a sérüléstől.

blue16

2019. július 7.

Eddig ez a maszk vált be a legjobban. A pattanásokat és a pirosságot könnyen megnyugtatja.Az állaga egy idő után nagyon száraz ezért elég nehéz felvinni sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Black Fairy

2019. március 24.

Nekem bevált...az illata nem rossz, elég sűrű állaga van, de könnyű felvinni, rendesen megszárad, és lemosni sem okoz problémát.

A hatása rendben van, a Cupcake-t, a Mask of magnaminty-t és az (azóta megszűnt?) Ayesha hatása jobb volt, de ez is szépen puhítja a bőrt, és visszafogja a pattanásaimat is, felszívja a felesleges olajat, ugyanakkor kicsit sem szárít...Szóval puha, friss bőr lett az eredmény, de nekem ennél valamivel több "fertőtlenítésre" van szükségem (a bőröm mostanában nagyon hajlamos kipattogni, hormonok ugyebár, és bár ez is szépen kordában tartja őket, ami már kijött, azzal nem sok mindent kezd).

A bőröm jobb napjain azt hiszem, csodaszernek nevezném...csak...rosszul időzítettem, és ha várnék vele, rám romlana mielőtt elhasználom, szóval...azt hiszem majd egyszer megveszem úgyis, amikor nem "katasztrófát" kell elhárítania - tudom, ezt ígéri, de nem igazán megy neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Nileve

2019. március 18.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Egyszerre használtam a Don't look at me arcpakolással és az sokkal jobban bejött. Ezzel sem volt különösebb, nagyobb bajom, csak úgy éreztem a másikhoz képest nem nyújt nekem több extrát. Az illatával sem voltam teljesen kibékülve az előttem szólókkal ellentétben, az állaga is sokkal furcsább volt, nehezebben sikerült felkenni/leszedni. Viszont az arcom nagyon puha lett tőle, friss és matt volt a végeredmény. Hosszú távon nem éreztem változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Lanie

2018. december 9.

Én sosem rakok ezekből a pakolásokból bazi vastag réteget az arcomra mert felesleges, ami érintkezik az arcommal réteg az hat, ami felül van az meg csak megszárad és hamar elkezd leválni.. Szóval nem kifejezetten ajánlom a Lush pakolások felvitelét 5 centis rétegben mert attól nem fog jobban hatni. Bár valóban csábító lehet a gondolat, hiszen annyira friss termékekről beszélünk, hogy a szavatossága igen rövid. Csoda illatú termék egyébként ami megbirkózik a problémás arccal, szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Annabanna

2018. december 4.

Zseniálisan leviszi a pirosságot bármilyen agresszívan nyomkodtam is az arcom. Plusz finom illata van és nagyon puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Sundiboszi

2018. szeptember 25.

Rendkívül puha és sima lesz tőle az arcbőr, nagyon kellemes a használata, szépen fel lehet vinni, száradáskor porzik de mivel 5-10 percig kell csak fent hagyni ez nem zavaró. Az egyetlen negatívum, hogy csak 1 hónapig használható, én rendeltem és mivel korábban készítették nekem csak 3 hétig áll el.

Felpontoztam 5 csillagra mert nekem látványosan halványítja a pattanásokat és a piros foltokat, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

cattitude

2018. szeptember 17.

ingyen kaptam az összegyűlt tégelyek után. mókás a színe, finom az illata. nem várok csodát az ilyen lushos pakolásoktól, de attól függetlenül jó felkenni egyszer-egyszer. nem szárítja a bőrt, miközben mattít. újra szerintem nem veszem, de így ajándékba teljesen jó.

updtae: eszembejutott, hogy az illata mennyire jó! gyerekkori vitaminos pezsgőtablettára emlékeztet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

babyface

2018. augusztus 23.

nagyon szeretem. :) kedves barátnémtől kaptam mert ő nagy lush függő és hamar összegyűjti a friss arcmaszkra valót... :D agyagos állagú ennek ellenére mikor megköt selymesen 'leporlad' a bőrről, nagyon könnyű lemosni. az illata és a hatása is isteni nagyon szép tiszta, egységes, matt bőrképet eredményez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

bernatd

2018. augusztus 6.

A pattanasaim helyén megmaradt piros foltokat akartam eltűntetni, és a boltban az egyik eladó tanácsára ezt vettem meg. Nem bántam meg. A piros foltokat tényleg el tüntette, friss érzete volt tőle a bőrömnek és mattitott is. 2 problémám volt vele. Az egyik, hogy mindössze egy hónapig jó és még bőven volt benne mire megromlott. A másik pedig, (lehet, hogy ebből adódóan) hogy miután megszaradt elkezdett leperegni.
Egyébként jó kis arcmaszk, lehet ujravetel előtt kiprobalnek masfajtakat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Egyébként jó kis arcmaszk, lehet ujravetel előtt kiprobalnek masfajtakat is.

deezsina

2018. július 25.

Kellemes illatú pakolás, kicsit nehéz belőle sokat felvinni, szerintem az agyagossága miatt lehet ez. Gyorsan szárad, pedig én mindig legalább 20 percig a bőrömön hagynám a legszívesebben.
A leglátványosabb hatása szerintem a mattítás, nekem különösen jót tett az arcomon levő sebeknek, sokat száradtak másnapra. A puhító hatásához szerintem kicsit vastagabb alkalmazás kell és tovább érdemes fent hagyni.
Zsíros bőrre különösen jó választás lehet, akinek nincs ilyen baja annak meg egy kellemes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.