Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató és hidratáló friss arcpakolás, gazdagon dúsítva a bőrt lágyító és nyugtató áfonyával, kalaminnal, kamillával, rózsa- és mandulaolajjal. Egész áfonyát használnak, mert vitaminokban vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, valamint tartalmaz többek között antioxidáns A-, C- és E-vitamint, így segít megóvni a bőrt a sérüléstől.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LauraHerczeg

2018. július 3.

Nagyon megszerettem ezt a pakolást, kevésbé zsírosodik a bőröm ha használom és a meglévő pattanásokat is csökkenti. Viszont hetente egynél többször nem szoktam arcpakolást használni így mindig oda adom valakinek a felét mert hamar megromlik (értem hogy friss meg minden de két héttel lehetne tovább jó:D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

SolarCatastrophe

2018. június 7.

Nálam szuperül működött, nem szárította ki a bőröm, mattított is, és azt tette amit igért, nyugtatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

lcmllxm

2018. május 31.

Kedvencem. Nekem sokat segitett a pattanasokkal. A maszk lemosasa utan gyonyoru tiszta borom lesz. Megeri, en mar vagy 5 dobozt elhasznaltam:D

ui. amúgy a lushban azt mondják, hogy 4(?) alkalomra elég, hát nekem mindig 8 volt :D pedig nem spóroltam vele

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

murczinodett

2018. május 30.

Imádom az illatát!!!! ibolya illata van. Mivel hűtőben kell tartani, ha felkenem nagyon frissítő érzést ad amiatt, hogy hideg. Nem gondolom, hogy bármit is csinál az arcommal, de jó érzés felkenni, jó az illata és ha lemosom és jó érzést hagy a bőrömön szóval szeretem, és már 2őt elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

mkami

2018. március 18.

Nagyon szeretem! Amikor megvettem volt két nagyobb pattanásom, este felkentem, lemostam, reggel pedig láthatóan kisebbek lettek és már fájni sem fájtak annyira! Az egyetlen hátránya tényleg az, hogy nagyon porzik amikor megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

palvivien0320

2018. március 13.

Imadom! Eddig csak mintám volt belőle és kétszer használtam de nagyon meg vagyok vele elégedve!
Az állaga elég fura, mintha kicsit száraz lenne pedig hűtőben tartottam és nem is járt le. Pici vízzel feloldva jó állagot kaptam. :)
Tisztít, puhítja és hidratalja az arcom. Száradáskor potyog, ha nem muszáj akkor ne egyetek amíg fent van 😁
Ezen kívül semmi gond vele, kar hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni, így nekem picit drága de megbarátkozom szerintem az árával. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

preka

2018. február 7.

szerintem nagyon jó. kicsit szárít valóban de mivel nekem nagyon zsíros a bőröm, pont puhává teszi. nagyon szép textúrájú marad az arcbőr és az illata is fincsi. mivel hűtőben tárolandó, nagyon jól esik reggel az arcomnak amikor felkenem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

mafalda

2018. január 28.

Szuper! Szárít, így nekem szigorúan pár percig maradhat, zsíros bőr esetén biztos jó tovább is. Nagyon gyorsan lemosható, puha bőr a végeredmény, illata mennyei! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

brti

2018. január 23.

Elsőnek egy Cosmetic Warrior maszkot használtam, ami eltűntette a pattanásaimat. Sajnos annak a fokhagymás, tojásos illata nem tetszet, de a boltban egy nagyom kedves eladó ajánlotta ezt nekem. Pontosan ugyan olyan jól működött mint az előbb említettem arcpakolás, pattanásaimnak búcsút inthettem. Áfonyás illata pedig teljesen elvarázsol!!! 💙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Fiffi

2018. január 13.

Ajándékba kaptam egy csomag részeként. Szerintem ez a pakolás leginkább egy clay maszkra hasonlít. Az állaga tömör, sűrű, kb. mint az iszappakolás. Vannak benne kis darabok. Az illata nagyon finom áfonyás, elég erős. Felkenés után nagyon hamar megszárad (kb. pár perc ) és elkezd leperegni. Ahogy szárad ki, húzós érzése van. Hatása viszont kárpótol, láthatólag tisztít, nyugtat, még hámlaszt is kicsit. Érzékeny bőrömet nem irritálta. Szerintem remek termék, csak az ára lehetne kicsit barátibb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.