Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató és hidratáló friss arcpakolás, gazdagon dúsítva a bőrt lágyító és nyugtató áfonyával, kalaminnal, kamillával, rózsa- és mandulaolajjal. Egész áfonyát használnak, mert vitaminokban vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, valamint tartalmaz többek között antioxidáns A-, C- és E-vitamint, így segít megóvni a bőrt a sérüléstől.

bvera997

2017. december 27.

A friss arcpakolások közül ez a kedvencem. Nagyon kellemes az illata, az állaga. Nem mondanám, hogy teljes mértékben eltűnteti a pattikat, de kisebb számban jönnek elő a havi baj idején, ha előtte használom. Ad egy egészséges fényt is a bőrömnek. Mivel lush-os az arctisztítóm is, a felvitelére semmi rosszat nem tudok mondani, ha hozzászokik az ember, nincs vele probléma, viszont tény, hogyha megszàrad potyog egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Rougeone

2017. december 23.

Egy kényeztető pakolásnak jó,de nem szünteti meg a pattanásokat,max csak egy kicsit enyhíti a pirosságot. Az illata kellemes,viszont kicsit nehézkes a felvitele. Nem egy csodaszer,de egy fárasztó nap után jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

bogdanbianka

2017. december 3.

Én nagyon szeretem, pattanások ellen tökéletes. Engem az sem zavar, ha potyog picit, a felvitele is teljesen megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

vvivien

2017. augusztus 15.

Mikor felkeltem már száradt és potyogott le a nélkül hogy bármit csinált volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Mikor felkeltem már száradt és potyogott le a nélkül hogy bármit csinált volna

csiringo

2017. június 2.

Semmilyen különleges hatást nem tapasztaltam, de szeretem csak úgy néha felkenni és kényeztetni a bőrömet. Viszont az tény és való, hogy száradás után elkezd potyogni és az állaga miatt nehezebb felvinni az arcbőrre, mint a többi pakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Hatshepsut

2017. május 13.

A legjobb pakolás kombínált problémás bőrre. Az illata isteni, az állaga miatt picit macerás a használata, mert ahogy szárad potyog. Használata után két napig matt a bőröm, ami nálam egy csoda. Az Lush- Angels on bare skin arclemosóval párosítom, tökéletes páros!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Banszky

2017. május 7.

Nagyon kellemes kis pakolás,könnyű lemosni bár száradást követően össze-vissza potyog úgyhogy addig a fürdőben tevékenykedem. Sajnos lényeges változást nem hozott az én életemben/arcomban sem. :( Talán a lemosás után szebb lett a pofim de ez nálam a sima víznek vagy hidratáló krémnek is köszönhető sokszor... Jó volt míg használtam de ennyi pénzért újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

jdooora

2017. május 5.

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket - én sem vettem észre semmilyen pozitív hatást a használata után (bár negatívat sem, tehát ártani valószínűleg nem ártott). A tégely vége felé már egyenesen utáltam: az illatát, az állagát, a macerát a potyogással és hogy nem épp kevés pénzért leginkább semmit sem csinált, csak hagyott egy fura "poros" érzetet a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Juliette88

2017. április 23.

Elhasználtam egy tégellyel, de igazából semmilyen hatást nem vettem észre, pedig nagyon bírtam volna a kis áfonyadarabkákat benne :-) mintha a bőrömet is szárította volna...sajnos nem jött be, nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

anita0828

2017. április 12.

Én is azok táborát erősítem, akiknek nem jött be a pakolás. Pedig pont a pattanások miatt kértem anno mintát belőle, ami nagyon hamar megromlott, így csak 2-szer tudtam használni. Az illata nekem nagyon tetszett, illetve a benne található áfonya darabkák is. A pakolás tényleg nagyon potyog száradás után, annyira, hogy ha picit is elmosolyodtam, megindult az arcomról. Amíg fent volt, tényleg nyugtató érzés volt kb. 2 percig, utána ugyanis elkezdett feszülni az arcom. Lemosás után tovább feszült és nagyon piros lett a bőröm. :( Hozzáteszem, nincs érzékeny bőröm, jól szokta bírni az új kencéket, amiket kipróbálok. És azt a pár pattanást sem húzta lejjebb. Csalódott vagyok, de annak örülök, hogy csak mintám volt, különben nagyon sajnálnám, hogy kidobtam az ablakon ennyi pénzt úgy, hogy nem használ és pirosságot okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.