Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató és hidratáló friss arcpakolás, gazdagon dúsítva a bőrt lágyító és nyugtató áfonyával, kalaminnal, kamillával, rózsa- és mandulaolajjal. Egész áfonyát használnak, mert vitaminokban vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, valamint tartalmaz többek között antioxidáns A-, C- és E-vitamint, így segít megóvni a bőrt a sérüléstől.

bogca93

2016. január 21.

A téli időszakban jellemző, hogy a kombinált bőröm vízhiányos lesz és teljesen kiszárad. Ez az első pakolásom a Lush-tól és egyáltalán nem tetszik. Azt írják, vastagon kell felkenni, de annyira darabos, nehezen kenhető és annyira gyorsan megszárad, hogy rétegelni nem lehet, de elsőre sem lehet vastagon felkenni. Pozitívum, hogy gyors maszk, viszonylag gyorsan felkened és meg is szárad 5 percen belül. Viszont mikor lemosom, egy réteg marad az arcomon amit még a micellás arcvizeim sem szednek le egykönnyen. Szárítja a bőrömet, nem puhítja és azt sem véltem felfedezni, hogy jobban tisztítaná az arcomat. Az illata kellemes, az összetevői jók, de nem érte meg az árát. Egyébként azt írják, 2-3 alkalomra elég, szerintem elég 6-8-ra is, mert hiába kened vastagon, van belőle bőven. Kipróbálok majd egy másikat, ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Lills

2015. november 11.

Első Lush pakolásom, de biztosan nem az utolsó. Nekem nincs különösebben problémás bőröm, egyetlen ami kissé zavar néha, hogy hajlamos kifényesedni, pedig alapvetően nem túl zsíros a bőröm. Erre tökéletes ez a pakolás, nagyon szépen mattítja a bőröm, és érezhetően tisztítja, egyszerűen egységes lesz tőle az egész, imádom a hatását. Az illata is isteni, imádom a kis áfonyadarabokat benne. Lemosni is egyszerű, annyira jó ahogy megszárad az egész, épp hogy hozzáérek lepotyog a nagy része, a többit pedig egyszerűen lemosom. Azt mondták 2-3 alkalomra lesz elég, én inkább 4-5 alkalmat mondanék, ami szerintem egész jó. Biztosan újraveszem még, de előbb a Cupcake-et fogom kipróbálni, arra is nagyon kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

diahlin

2015. szeptember 19.

Az utóbbi időkben iszonyatosan rákaptam a Lush pakolásokra: amikor egy fárasztó nap után hazamegyek, jó vastagon bekenem az arcom egy ilyen illatos kencével és beleülök egy kád vízbe, na az nekem a hétköznapi luxus. Ezt a pakolást vettem meg először, imádtam az illatát, és hogy pillanatok alatt lehúzta a gyulladást az arcomról. Lemosás után sokkal tisztábbnak éreztem a bőröm mint előtte. Sajnos a bőrömmel elég sok probléma volt akkoriban, és hosszú távon nem sokat javított rajta, de tűzoltásnak tényleg kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

anna21

2015. július 28.

Nekem bevált ez a pakolás.Mikor megvettem akkor elég borzasztó helyzetben volt az arcom és a boltban ezt ajánlották.Én naponta használtam mivel elég rövid a szavatossági ideje.Szépen rendbe hozta az arcom.Az ára nem valami baráti de én kúraszerűen használtam, úgy megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

GNóri

2015. június 30.

A sok pozitív vélemény hatására őszintén szólva többet vártam ettől a pakolástól. Kellemes, hűsítő érzés használni, az illata is finom, az arcom utána puha és selymes volt, de egy tisztító pakolásnál ezek különösebben nem érdekelnek, tekintve, hogy ugye a tisztítás lenne a célom vele, nem az, hogy puha és illatos legyen az arcom. Ennek a pakolásnak semmi eredményét nem láttam, az arcom nem volt kicsattanóan tiszta, a gyulladt pattikat nem csillapította le, a kisebb pattikal, mitesszerekkel sem csinált semmit. Ráadásul ugye kb. 3-4 hét alatt el kell használni. Biztos, hogy nem veszem újra, mert próbáltam már jobb tisztító pakolásokat, amik harmad ennyibe kerülnek, sokáig tudom használni, és egy használatnál is látszik, hogy hogy kiszippantották a szennyeződéseket a pórusokból (pl. avon clearskin fekete iszapos)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Klara79

2015. április 21.

Hat ez igazi kenyeztetes az ezekeny bornek! Hidratal, frissit, feltolt, megis "kiszippantja" a borbol, ami nem odavalo. Ha kicsit gyulladt, vagy pattis az arcom, azon is segit. Isteni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

dessy

2015. március 13.

Szerintem ez a lush legjobb arcpakolása! Az illata mennyei, érezni a friss áfonyákat benne. Nagyon jól hűsít is. A kenhetősége is kiváló. A végén nem is kell vízzel lemosnom, elég megkapirgálnom :D Termékmintát kaptam, de ezt biztosan megveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

purpuratulips

2015. február 7.

Nagyon nagyon szuper! Imádtam használni, valószínű újra is veszem. Kellemes az illata és tényleg lényegesen kevesebb pattanásom volt, amíg használtam. Most télen nem veszek belőle, mert szerintem sokkal inkább nyári pakolás (valamiért így alakult ki bennem, hogy az). Könnyed, pihe puha lesz tőle a bőröm és nagyon tetszik az is, hogy hamar lejár mert tudom, hogy friss alapanyagokból készül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

mihrek

2014. október 30.

Ó, hát ez isteni! :) Az biztos, hogy ezt most én is kúraszerűen, napi, vagy két napi használat mellett el fogom fogyasztani, sajnos amúgy is lejárna november második hetében...kár, hogy csak ilyen rövid ideig áll el, de legalább biztosak lehetünk benne, hogy nem tartalmaz tartósítószert, és csak friss alapanyagokkal dolgoztak :) Nagyon szimpatikus :) Imádom az áfonyát, de most legalább télen is magaménak érezhetem kicsit ezt a gyümölcsöt :) A kis áfonyadarabkák pedig nagyon vonzóak a pakolásban :) Az arcom puha, és kisimult lett, tényleg nyugtat, és méregtelenít :) Imádom :)

Update:
Sajnos reggelre nagyon húzódott az arcom és kicsit irritált is volt, most próbálom helyrehozni, táplálni, de még mindig feszül....remélem, nem fog nagyon kiszáradni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Update:

klaresz

2014. október 11.

nálam ez az esemény előtti pakolás. kellemes, hűsítő érzés, megnyugodott, ragyogó, egészségtől kicsattanó, sima arcbőrt ad. de még soha nem tudtam egy teljes dobozzal elhasználni, mielőtt megromlott volna a hűtőben. :D azt sajnálom picit, hogy parfüm van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.