Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató és hidratáló friss arcpakolás, gazdagon dúsítva a bőrt lágyító és nyugtató áfonyával, kalaminnal, kamillával, rózsa- és mandulaolajjal. Egész áfonyát használnak, mert vitaminokban vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, valamint tartalmaz többek között antioxidáns A-, C- és E-vitamint, így segít megóvni a bőrt a sérüléstől.

schuller.eva

2014. október 1.

Mindenkinek csak ajànlani tudom, szintén kúraszerűen hasznàltam, mindennap amíg el nem fogyott. Kicsit olyan érzésem violt utàna, mintha maszk lenne a fejemen, de nem rossz értelemben. Nagyon szép lett tőle a bőröm és puha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

katemus

2014. augusztus 12.

Kúraszerűen használtam és nagyon szupernek bizonyult. Mélyen kitisztítja a pórusokat, a pattanásokat leszárítja de az ép bőrt egyáltalán nem, nagyon puha lesz tőle.Már felvitelkor is kellemes érzést nyújt, hűsítő és nyugtató. Mivel friss arcmaszk ezért a hűtőben kell tárolni és a lejárati ideje elég rövid, de kúraszerű alkalmazás mellett nekem pont elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

gothmarypoppins

2014. június 12.

Csodaszer, amíg hetente használtam gyönyörűen kitisztult a bőröm. Vizes arcra szoktam felvinni, így kevesebb elég. Viszonylag frissen kaptam, de így is nehéz volt lejárati idő végéig elhasználni, ez nem az az őrizgetős termék, inkább egy masszív kúra. Bár én heti szinten el tudnám viselni, ha időm/pénztárcám engedné.
Az illata-állaga kellemes, könnyű lemosni.
A meglévő pattanásokat megnyugtatta, el nem mulasztotta, viszont használat ideje alatt újak nem jöttek elő. Külön élvezet, hogy hideg, mert hűtőben kell tartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Az illata-állaga kellemes, könnyű lemosni.

zsannasko

2014. február 5.

Termékmintaként kaptam, végül magam is meglepődtem a hatásán. Mivel a minta kiválasztásakor épp egy ronda pattanásom kezdett nőni, gondoltam teszek egy próbát, ajándék, semmibe nem kerül. Végül én is meglepődtem. Az első használat után a pattanás elkezdett visszahúzódni, a bőröm pedig, nagyon finom puha és selymes lett. Engem meglepett. A következő használat ismét hatásos volt a pattanás kezelésére. Figyelem: csodát senki ne várjon. Nem felkenem, volt-nincs termék, de ha valaki szép kíméletesen szeretne megszabadulni a pattanásoktól arra jó. Az illata nagyon kellemes és használat után is érezhető. Száraz bőrűeknek nem ajánlom, mert szárítja a bőrt (nyilván a pattanások kiszárítása máshogy nem lehetséges). Először drágának találtam, de ha valaki kúra szerűen alkalmazza a természetességével és hatásával együtt megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.