Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha általában édesség után nyúlsz, hogy jobb kedvre derítsen, akkor ez a habfürdő éppen neked való. Édes vattacukorillata megemeli az energiaszinted és felvidít. Az átlagos habfürdőhöz képest jobban hidratál, mert mandula- és kakaóvaj keverékét tettük bele. A Creamy Candy mandulaolajat és vajdarabokat tartalmaz, amelyek megolvadnak a víz felszínén, és bársonyos tapintásúvá teszik a bőrt"

wishes

2012. szeptember 29.

Nekem ez az egyik kedvenc Lush habfürdőm. Finom krémes tőle a víz, szép nagy a habja és cukorkaillatú. Én nem szoktam vele spórolni, egy fürdéshez felhasználok akár egy egészet is, és akkor aztán teljes az élmény :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Trystero

2012. július 18.

Isteni illata van és nagy kakaóvaj darabok találhatók benne amik hidratálják a bőrt. Egy fél egy fürdőhöz bőven elég. Kedvenc :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

angib

2012. július 14.

Imádom az illatát és a cuki kinézetét.:) Nem irritálja a bőrömet, finom habja van, és elég belőle törni egy darabot a vízbe, így tovább használható. Igazi relaxáló illata van, engem teljesen fel tud tölteni egy illatos fürdő egy ilyen kis aranyos habfürdővel. A bőröm is jó puha lett tőle. Ajánlom mindenkinek, ajándékötletnek is jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

mayson

2012. július 6.

Nagyon finom illata van, hatalmas habot csinál, és puha lesz utána a bőröm. Az egyik kedvencem. Én a negyedét szoktam csak beletenni a kádba, de az is bőven elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

pityepotya

2012. április 29.

nagyon finom illatú, jó nagy habja van /sajnos a víz nem lett tőle rózsaszín, mint pl. a comforternél, de lehet, hogy azért, mert nem raktam bele az egész tömböt/. illatos, és jó puha lett tőle a bőröm a kakaóvajtól - a habfürdő tömbben szemmel látszanak a nagy kakaóvaj darabkák!
egy fürdés után máris az egyik kedvencem lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

egy fürdés után máris az egyik kedvencem lett!

noxibaba

2011. március 16.

Nagyon jó illata van, jól habzik és használatakor tusfürdőt sem kell használni. A bőr puhább és az illata is megmarad rajta. Én csak felet szoktam használni, de az is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Nem INCI név. Jelentése cukorka virág. A Lush használ cukorka virágokat termékeinek díszítéséhez. :)