Lush

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bingi, az összetevőket feltöltötte: xMirax, Módosítva: 2021. június 29.

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"A fodormentának és a mentolnak köszönhetően hűsnek fogod érzni a bőröd a meleg zuhany alatt

Tusfürdőként és hajmosásra egyaránt használhatod. Ha teljes Dirty élményre vágysz, a Dirty Springwash tusfürdőt használd együtt a Dirty termékcsalád többi tagjával, mert így az illat rétegenként felépül a bőrödön.

Szereted a sok habot? A Springwash-ban levő szódabikarbóna lágyítja a vizet, hogy több hab képződjön és a bőröd simább legyen.

A fodormenta és a mentol hűsíti a bőrt. Nagyszerű hatású, miután befejezted az edzést vagy mielőtt…"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mafalda

2017. június 2.

Ez nagyon klassz!!! Azt hittem pasis lesz de nem, abszolut nem, simán nő is használhatja. Mentolos rágó illatú, mentolos édeskés, azt hiszem az ára ennek elnézhető, mivel drogériákban ilyen illatú/jellegű női tusi nem igazán van. Nem szárította ki a bőrömet, viszont az illata sem igazán maradt meg zuhanyzás után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

wasp

2016. augusztus 18.

Az egyik kedvenc tusfürdőm tőlük (a sok közül :D). Nyáron kész áldás, nagyon frissítő, jó az illata, szerintem egyébként teljesen unisex, mindenki bátran használhatja. Az állaga pont jó, se nem túl folyós, se nem zselés. Hajmosásra is használtam, mikor utazás alatt nem volt nálam más, pár napig arra is teljesen jó. Újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 18.

bobekecske

2015. augusztus 6.

Fodormenta (zöld Orbit rágó :)) illatú, állagra, hatásra, habzásra a Lushtól megszokott. A barátomnak vettem, szerette, hát még én rajta, sőt, örömmel nyúltam érte én is. Szívesen venném újra a későbbiekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

gothmarypoppins

2015. július 6.

Barátom használja, nagyon szeretem ezt a tusfürdőt rajta, szerencsére neki is nagy kedvence. Dögletesen meleg nári napokon (mint most) néha csenek belőle, tényleg frissítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.