Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Az érzéki jázmin illat kiegészülve ilang ilanggal, ciprussal és pálmarózsával igazi egzotikumnak számít. Kiváló lazító hatással van a kimerült emberre: Mark Constantine azoknak a nőknek alkotta meg ezt az illatot, akik olykor-olykor szoronganak (tehát mindannyiunknak).

vds

2013. március 31.

nagyon szeretem, egy élmény vele zuhanyozni. azonban csak annak ajánlom, aki szintén szereti a méz illatát, mert ennek nagyon durván az van. a sles és a parabén miatt nem biztos, hogy újraveszem, ezért kap csak négyest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 31.

Nyulomán

2012. november 13.

Ajándékba kaptam egy vásárláshoz. Amikor először szagoltam, rosszul voltam az illatától, de fürdés közben kellemes, meg utána a bőrömön is jó illata van. Viszont ez is alig habzik, ezzel együtt baromi drága és semmivel se nyújt többet, mint a 269 ft-os Balea tusfürdőm, biztos nem adnék érte ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

verus480

2012. október 11.

Az illata isteni. Elképzelni se tudom,hogyan lehet ennyire intenzív. Nagyon hamar elfogyott, ennek ellenére szívesen vennék máskor is, ha nem lenne ennyire borsos az ára. Amúgy a bőrömmel csodákat nem művelt, az illata viszont pozitívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Sokáig a kedvencem volt, de az illata jobban lenyűgözött, mint a hatása. Az SLS miatt könnyen el is hagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

morning_glory

2012. január 6.

Én imádom a jázminillatot, de nekem ez túl édes-mézes, ráadásul úgy, hogy a méz helyett inkább valami kellemetlen "mellékszagot" érzek (és nem, nem járt le a tusfürdőm szav.ideje). Negatívum még, hogy nem hidratál eléggé, szóval én ilyet többet biztos nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

noavedon

2012. január 6.

Többet vártam tőle. Ha sima jázmin illata lenne, valószínűleg szeretném, de ez a mézes "felhang" nekem nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

babyface

2011. december 14.

bár próbálok leszokni a parabénes termékekről, de ennek az egynek bérelt helye van a polcomon. a boltban mikor megszagoltam borzalmas illata volt a mai napig nem tudom milyen indíttatásból sikerült megvennem. aztán a zuhany alatt egymásba szerettünk... :) nagyon szexi, buja illat randi előtt én kötelezővé tenném a garantált siker érdekében! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

horzso

2011. november 27.

Aki szereti a nagyon jázminos, nagyon mézes erőteljes illatot, annak maximálisan ajánlom. Én eleinte idegenkedtem tőle, de a végére megszerettem. Mivel rettentő drága, ezért nem veszem már.
Ja, és magyar méz is van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 27.

Ja, és magyar méz is van benne.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: magyar méz.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: görög méz.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: angol méz.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.