Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

A hagyományos skandináv forralt bor receptje alapján készült tusfürdő, mely minden porcikádat felmelegíti és kiűzi a tél hidegét a végtagjaidból.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nagygyorgy.emese.dalma

2012. szeptember 11.

Nagyon tetszik az illata, viszont eszméletlenül drága. Nem fedeztem fel ápoló hatást, mint eddig egy Lush terméknél sem. De ez végülis csak tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

kisvacok

2012. augusztus 23.

A Lush boltban kaptam ajándékba. Nagyon hasonlít az illata a kóláéra, fürdés után tényleg éreztem, hogy felpezsdítette a keringésemet, viszont borzalmas az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Ani

2012. július 2.

Nekem túl erős a "szaga", a bőröm szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Nekem túl erős a "szaga", a bőröm szárította.

rose

2012. június 4.

Ajándékba kaptam, és imádtam, de a barátomnak jobban tetszett, így végül ő használta el. Az illata testet-lelket melengető, viszont egy natúrkozmetikai cégtől nem ilyen összetevőket várna az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

geucsa

2012. május 8.

Imádom az illatát (kicsit kanalas gyógyszerre emlékeztet) és a hajamra sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Nuss

2012. április 10.

Szerintem a Glögg a legtökéletesebb téli tusfürdő. A nagyon hideg estéken mindig a gőzölgő forralt bor jut róla eszembe, a kevésbé hideg estéken pedig egyértelműen a kóla.
Nagyon szeretem benne, hogy a szuper intenzív és finom illata mellett tartós a bőrön. Fürdés után még órákig érzem magamon az illatát.
Az én bőrömet nem szárította. Külön plusz pont neki azért, amiért kis mennyiség is elég belőle. Én több, mint egy éve használom, és még mindig van belőle. Igaz, néha más tusfürdő után nyúlok, de hetente háromszor-négyszer a Glögg-öt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

st79

2012. február 18.

barátomnak vettem karácsonyra a forralt boros illata miatt (szerintem bőven használhatják férfiak is, egyáltalán nem nőies illat, sőt)... ő imádja :) és én is szagolgatni őt utána :) tipikus téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

dorkisz

2012. február 3.

Néha forralt bor, néha kóla illatúnak érzem, nem rossz csak nekem nagyon híg az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

virgogirl

2012. február 2.

Eléggé szárít, de az illata (bár kezdetben idegenkedtem tőle) nagyon kellemes és tartós. Én a fürdővízbe szoktam önteni egy keveset, és az is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

encimokus

2012. január 27.

Natúr cuccokat használok már, de ennek nem bírtam ellenállni. Finom, fűszeres illata van, szárít, utána mindenképpen kell testápoló. Sajnos az összetevői miatt én is három csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Színező anyag. (Piros)