Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 14.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

A Lush egyik legkedveltebb szappana.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Imádom az illatát :) és a bőrömet sem szárította. Először mintát kaptam belőle, de amint elfogyott, megvettem a nagyobb változatát is. Sajnos az ár-érték arány nem a legjobb, ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

zsagi

2018. június 26.

Nagyon szeretem az illatát, és az én bőrömet egyáltalán nem szárította. Azért kap csak négy csillagot, mert az árához képest nem annyira különleges, szerintem lehet jobb, izgalmasabb szappanokat is találni a Lushnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

zoja

2018. június 2.

Hatásra ugyanaz mint a rock star szappan. Átlagos szappan, jó illattal, erősen túlárazva. A legerősebb illata a tetejének van, ami 2-3 nap alatt leválik és onnantól csak ragasztgatod, tapasztgatod, de a világ összes kincséért sem egyesülne vele mégegyszer. Így vagy összeszárad és kidobod, vagy megpróbálod elhasználni a legértékesebb illatanyagot, de nem nagyon oldódik. A jó illatáért 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Bubucim

2018. március 4.

Nagyon finom illatú szappan, és nekem a kezem se szárította. Igazi téli illat, ami kihagyhatatlan. :) Egyetlen problémám vele, hogy a tetején lévő rész néhány használat után leesett, pedig nem ejtettem le. A hatása és az illata miatt ezért nem vonok le csillagot. :) Ha valamit ki szeretne valaki próbálni a Lush kínálatából, ez mindenképpen legyen közötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

alidak

2018. január 27.

Nagyon szerettem, mennyei az illata és engem nem szárított, sôt puhábbnak éreztem a bôröm tôle. Én kézmosásra és zuhanyzás közben használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Lolatapsi

2018. január 26.

Csodas igazi mezes finom illat, it's raining men szappan formaban, de sajnos szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

marinababa92

2017. december 28.

én kézmosásra használtam, nagyon erős az illata, de a téli hónapokban kellemes, mert mézes. végzi a dolgát, de engem szárított, mint minden szappan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

beautycare

2017. november 23.

Nagyon szerettem az illatát, de nem vettem észre, hogy kifejezetten ápolná a száraz bőrömet, az áráról pedig ne is beszéljünk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

cseresznye007

2017. július 4.

Egy csomagban vettem,de olyan puha lett a bőröm a használata után,hogy újravásároltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Idorii

2017. június 29.

Nagyon szeretem az illatat, krémes az állaga. Tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Nagyon szeretem az illatat, krémes az állaga. Tökéletes.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol