Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 14.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

A Lush egyik legkedveltebb szappana.

eszti87

2017. június 28.

A kedvenc Lush illatom hosszú-hosszú évek óta! Imádom a megjelenését is, a tetején azt a mézes valamit, annyira jó fürödni vele! Csakhogy...az én, egyébként különösebben nem száraz bőrömet baromira szárítja! A zuhany alól kilépve azonnal nyúlnom kell a testápolóért, különben kellemetlen bőrérzetem lesz tőle :( Baromira sajnálom, hogy pont ez a Lush termék nem vált be nálam, mikor ez a kedvenc illatom :(
Ettől függetlenül szoktam belőle venni 1-1 kisebb darabot, ők felváltva mennek a szekrénybe ruhát illatosítani, ill. kézmosásra, hogy azért fogyjon is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

SMH

2017. április 11.

Az üzletben egyszerűen levett a lábamról az illata és nem tudtam ellenállni neki, így hát megvettem. Itthon rá kellett jönnöm, hogy nem szeretem a szappanokat, szárítják a bőrömet és az illata sem tartós, az állaga nagyon puha, emiatt gyorsan fogy és borzasztó drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

dorcus89

2017. március 26.

Nagyon gyorsan fogy pedig nagyon jó termék, jó lenne ha kicsit tovább tartana. Már sokadik vásárlás de még mindig imádom. Kellemes az illata és nagyon jó érzés a bőrömnek ha ezzel zuhanyozom. Időről időre újra találkozunk. Engem nem szárít és pont elég az a minimális habzása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

DomonkosZsuzsa

2017. március 24.

Az illata nekem is tetszett :-). De gyorsan fogy és kicsit szárít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Az illata nekem is tetszett :-). De gyorsan fogy és kicsit szárít is.

slytherclaw

2016. november 27.

Nagyon szeretem, talán a kedvenc Lush szappanom. Általában tusfürdővel szoktam zuhanyozni, de ezzel kivételt teszek, olyan finom vajkaramellás-mézes-édes illata van. Nem szárít egyáltalán. Jó bemenni a fürdőszobába, amikor ez van a szappantartóban, olyan kedves és meleg illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Chootie

2016. október 2.

Az illata kellemes, nem szárít annyiranagyon, DE! A méz a tetején túl kemény, nem oldódik a vízzel. Miután majdnem lefejeztem vele magamat, egyben leesett és összetört. Nem rossz, de nem lettünk barátok - főleg mivel ennyiért már magas minőségű organikus szappanokat is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

RitaL

2016. július 21.

Sima szappan, finom illattal. Én is szoktam ruhák közé tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Sima szappan, finom illattal. Én is szoktam ruhák közé tenni.

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Egyszer vásároltam belőle. Kellemes illatú, krémes állagú, azonban mivel nem habzik, egy-egy fürdés alkalmával sokat dörzsölgettem vele a bőrömet. Így nagyon gyorsan elfogyott, nem gazdaságos, s nem utolsósorban a hidratáló hatása sem kimagasló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

csengevarga

2015. augusztus 26.

Nagyon jó illata van, a bőröm nem szereti túlzottan, én ezért inkább a ruháim közé teszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

nyuszita

2015. július 29.

Amióta a Lush Magyarországon van, lelkesen vásárolom ezt a szappant, és lelkesedésem töretlen. Finom mézes, karamellás illata van, az ekcémára hajlamos bőrömet nem szárítja, nem irritálja. Az illatáról még annyit, hogy anyósom, aki köztudottan utálja a mézes illatokat, ill. mindent, aminek köze van a mézhez, külön kérte egyik látogatása alkalmával, hogy legközelebb vegyek neki is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol