Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 14.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

A Lush egyik legkedveltebb szappana.

dettiii

2015. július 4.

Ez a szappan egy csoda, imádom az illatát, és puha lesz tőle a bőröm. A lushos szappanok egyik legjobbja!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Cristally

2015. május 30.

Szuper karamellás illatú szappan, a barátommal mindketten odáig vagyunk érte, és ráadásul egy kisebb fürdőszobát gond nélkül illatosít is! :) Mi kézmosó szappanként használjuk, mert amúgy picit szárítana. Szerintem a legfincsibb illatú szappan a Lush-ban, ha valaki odáig van az édes illatokért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

scorpionqueen

2015. április 7.

Nem állandó lakója a fürdőszobának, de már nagyon hosszú évek óta alkalomadtán veszek egy jó nagyot. Imádom az illatát, ahogy megcsap tusolás közben, önkéntelenül is mosolyogni kezdek. Nekem valamiért nem habzik jól, sőt, kifejezetten gyengén, de ez nem gátol meg az imádatában. Tusolás után is viszonylag sokáig érzem még a bőrömön az illatát. Szappanok közül ez az egyetlen, amit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

MsKors

2015. április 1.

Aaaaannyira elképesztően jó illata van! Nagyon jól habzik és jól tisztít, igazából nem is értem miért veszek néha másik szappant... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

dessy

2015. március 13.

Egyszerűen imádom az illatát, állandóan csak ezt szagolgatom, egy kicsit ki is sebesedett az orrom :D Nem szárít engem . Abszolút 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

LadyLatte

2015. március 10.

nagyon szerettem, mikor még nem használtam el... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 10.

nagyon szerettem, mikor még nem használtam el... :)

Timpi

2015. február 24.

Jahjjj....nagyon jó,először a gold funban találkoztam az illatával.elcsavarta a fejem teljesen,mint valami régi szerelem újratöltve :) ne gondoljon senki a mézes kozmetikumok fura szúrós illatára,mert egy lapon sem említhetőek... próbáljátok ki,csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

zita.czinege

2014. augusztus 7.

Ez a legeslegjobb LUSH szappan! Imádom! Annyira finom és krémes! Nyami-nyami

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Ez a legeslegjobb LUSH szappan! Imádom! Annyira finom és krémes! Nyami-nyami

leila0803

2014. március 7.

Annyira finom az illata.:) Még csak pár napja használom, úgyhogy hosszú távon nem tudom, milyen a hatása. Kicsit ragacsos maradok a méztől, ha csak öblítem, majd a törölközés után elmúlik. Élmény vele a tusolás.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 7.

gothmarypoppins

2014. február 21.

Kellemes, krémes nem kell utána testápoló. Hátrányként írnám, hogy nagyon hamar elfogy, négy hét alatt mindennapos használatra volt elég egy 100 grammos darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol