Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 14.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

A Lush egyik legkedveltebb szappana.

aliz1105

2013. november 7.

Nemrég vettem jópár lush szappant, az osszes kozul ez jott be a legjobban. A párom is teljesen rá van kattamva. Nagyon finom krémes, lágy habja van. Az illata is olyan finom, majden meg is kostóltam, :)
Viszont jól le kell mosni, mert ragacsos maradhat a bor. Teli van mézzel. Nagyon finom puha bort hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Svetlana

2013. július 7.

Évekkel ezelőtt sokat használtam, nagyon szerettem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Évekkel ezelőtt sokat használtam, nagyon szerettem az illatát.

Lilu

2013. június 11.

Úúú, mikor kicsi voltam volt ilyenünk, annyira imádtam :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 11.

Úúú, mikor kicsi voltam volt ilyenünk, annyira imádtam :D

Katica3

2013. június 2.

Orok kedvenc :) nem szárít az illata meg mennyei :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Orok kedvenc :) nem szárít az illata meg mennyei :)

lillaaa

2013. május 16.

Mivel annyi jót hallottam róla, és istenítették az illatát, megrendeltem. Nem kellet volna...annyira akartam szeretni, de egész egyszerűen nem ment. Teljesen kiszárított, az illata sem tetszett. Nagy csalódás volt. Kár érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

vedina007

2013. május 15.

Nem volt tervben, hogy megveszem, de bementem a Lush-ba megszagolni. Nem tudtam otthagyni. Isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Eni27

2013. április 8.

Bomba jó szappan, illata, állaga csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Bomba jó szappan, illata, állaga csillagos 5.

Cory

2013. április 8.

abszolút kedvenc!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

abszolút kedvenc!!

sophienural

2013. március 13.

Krémparfüm formájában szerettem bele ebbe az ínycsiklandó illatba még évekkel ezelőtt, azóta sajnos leálltak a gyártással. :( Egy igazi élmény ilyen illatfelhőbe burkolózva fürdeni, feltöli a testet-lelket és egy illatozó energiabombának érzed magad tőle, pont ahogy azt ígérik. Enyhébben bár, de hosszan megmarad a bőrömön a tiszta, édes illata. Szappan létére egyáltalán nem szárítja a bőrt, hála a Lush favorizált hatóanyagainak, de megvan az az áldásos hatása h teljesen megtisztít mindentől ami a nap folyamán a bőrömre akarva-akaratlanul, észrevétlenül is rátapad. Hatalmas kedvenc! Időről időre elzarándokolok egy nagyobbacska darabért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

beautygeek

2012. november 27.

Finom illatú. Amikor megvettem, nem akartam rögtön használni, mert még volt a Rockstar-ból, így betettem a ruhásszekrényembe. Másnapra minden ruhámnak finom mézillata volt. Úúúgy örültem neki :) Úgyhogy egy darabig ott is hagytam szekrényillatosítóként. Jó érzés vele zuhanyozni. Nem szárít, sokáig érezni az illatát a bőrön. Nálam egy alap termék, mindig van belőle itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol