Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 14.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

A Lush egyik legkedveltebb szappana.

beautygeek

2012. november 27.

Finom illatú. Amikor megvettem, nem akartam rögtön használni, mert még volt a Rockstar-ból, így betettem a ruhásszekrényembe. Másnapra minden ruhámnak finom mézillata volt. Úúúgy örültem neki :) Úgyhogy egy darabig ott is hagytam szekrényillatosítóként. Jó érzés vele zuhanyozni. Nem szárít, sokáig érezni az illatát a bőrön. Nálam egy alap termék, mindig van belőle itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

ivy

2012. október 22.

Egy nagyon méz illatú, szépséges darab, ami nem szárít, és jó érzés mosakodni vele. Biztosan van más hasonló tulajdonságokkal rendelkező termék, de az érzés miatt ki kell próbálni szerintem legalább egyszer mindenkinek. HA az ember a kezébe vette és megszagolta egyszer, amúgy se nagyon akarja visszatenni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

zitesz

2012. október 8.

Szeretem, eszméletlen jó az illata, jól hidratál, de ebben az árfekvésben vannak jobb termékek is.Ettől függetlenül ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Dorcika

2012. október 3.

Egyszer kaptam egy ilyen szappant. Elhasználtam, de nem fogott meg. Szárítani nem szárított, de nem vásárolom meg maganak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

kisvacok

2012. augusztus 23.

Ez a kedvenc lush szappanom, nagyon szeretem az illatát. Nem szárítja a bőrömet, és pihe-puha lesz utána. Nagyon túlárazottnak tartom a Lush cuccokat, de azért néha elcsábulok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

bananafish

2012. augusztus 18.

Nagyon régóta szemeztem vele, de nem vagyok az a szappanos fajta. Most viszont erőt vettem magamon és hoppá, imádom isteni az illata, rajtam sokáig megmarad és csak egy picit szárít ami most nyáron pont jól jön. Az ára sajnos nem a legjobb, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Zitu

2012. július 30.

Nagyon finom illatú, tény a Lush nagyon drága, de olyan márka amire néha érdemes költeni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Picieri

2012. július 5.

Én imádom az illatát, finom a habja, engem nem szárít ki, de nem is nagyon hidratál. picit puhítja a bőrt. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

szluca

2012. június 17.

Nagyon finom illata van. De nem ötös, egyrészt az ára, másrészt pedig amiatt, mert sajnos nem marad meg az illat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Marcsi Kincsesládikája

2012. április 7.

Imádom!!! :) Maga az illata is annyira magával ragad, hogy percekig szoktam szagolgatni :) Finom, puha, krémes habot képez. Fürdés után pedig illatos és puha bőr a "végeredmény". Továbbá egy illatos fürdőszoba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol