Lush

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az I Love Juicy egy hihetetlenül gyümölcsös sampon az igazán tiszta, csillogó és fényes hajért. A hajat nedvekben gazdaggá teszi a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag gyümölcskeverék. Rengeteg tisztító hatású papaya, ananász, kiwi és mangó, kiegészítve citrom és narancs illóolajokkal a csillogó fejbőrért és a gyümölcsös illatért. A gyümölcs és hínár keverék nemcsak megszünteti a haj zsírosodását, hanem azt selymes tapintásúvá is teszi.

Florci23

2018. április 10.

Nagyon nagyon jó illata van, és szép fényes lesz tőle a hajam. Nagyon pici kell belőle, jó habos lesz, ezért szerintem megéri az árát,mert nagyon sokáig kitart. De sajnos nem oldotta meg teljes mértékben a zsírosodást, 2 naponta ezzel is mosnom kell, ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Pisztacia

2018. április 2.

Február közepe óta használom ezt a sampont minden hajmosásnál. 100 ml-t vettem belőle, az üveg 1/5-e fogyott el eddig, tehát nagyon gazdaságos. Az illata isteni, a hajam pedig nagyon fényes lett tőle, ezt a fajta fényességet eddig más samponnal nem sikerült elérni. Többen megjegyezték már amióta használom a terméket, hogy milyen szép a hajam, pedig alapvetően vékonyszálú, kevés hajam van. A hajam zsírosodását kicsit rendszabályozta. Eddig 2 naponta mostam, most elég 4-5 naponta. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Ivett123

2018. március 23.

Az illata kellemes, citrusos. Nekem egy icipici mennyiség is elég belőle, kb egy szőlőszemnyit szoktam használni, és nagyon felhabzik. A hajam nem zsírosodik tőle kevésbé, ugyanolyan gyakran kell mosnom, mint más samponnal. A hajvégeket szárítja is egy kicsit. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Bubucim

2018. március 12.

Sajnos nekem nem vált be. Mintát próbáltam belőle, szóval egy hajmosásról tudok beszámolni. A habzásával nincs gond, sőt... Az illatát kimondottan nem bírtam, de ezt még nem is rovom fel neki, hiszen sokan szeretik a gyümölcsös illatokat. Én nagyon nem. A hajmosást nem tolta ki nálam, sőt azt vettem észre, hogy a 2. nap végére jobban zsíros volt, mint más samponoknál. A hajmosás után viszont kifejezetten szárította a hajam, pedig a végére használok balzsamot is, meg olajat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Sundiboszi

2018. február 16.

Mintát kaptam belőle, a pici tégely 3 alkalomra elég pedig hosszú a hajam, de iszonyú jól habzik amit én imádok egy samponban! Rendkívül jól tisztít, de az illata számomra kellemetlen, szerencsére a balzsamom elnyomja...

Update: 2 nap után zsírosodott a hajam... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Update: 2 nap után zsírosodott a hajam... :(

Kremcica

2018. február 3.

Sokáig vacilláltam megvegyem e, elég borsos az ára már a kis mennyiségnek is. De nem bántam meg. Az illata picit fura, nemcsak citrusos de kiérződik szerintem az ananász, a papaya és a kiwi is belőle. Gyümölcsös a javából .:) Már a szokásos sampon mennyiség felével csikorgósan tisztára mossa a hajam, nincs szükség második samponozásra. Így jelentősen tovább elég lesz mint egy drogériás sampon. Vizesen nem érzem hogy puhítana, de sok szilikonmenetes samponhoz képest nem kócol és nincs durva tapintása a hajamnak. Nekem kell a balzsam utána mert rémesen szárazak a hajvégeim, így együtt szárítás után gyönyörű a végeredmény. Már másnak is feltűnt hogy milyen fényes a hajam. Sajnos ez sem tudja zsírosodást kitolni, de legalább nem zsírosít pluszban és a hajmosás utáni hajam csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

brti

2018. január 27.

Mélyen tisztít, és rengeteget segített a hajamon! 💛

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Mélyen tisztít, és rengeteget segített a hajamon! 💛

slytherclaw

2017. december 27.

Nekem ő a nagybetűs Sampon. Nagyon jól tisztít, nem zsírosít és a hajvégeimet sem szárítja ki. Egészen kevés is elég, jól habzik. American Cream balzsammal és R&B hajvégápolóval kombinálva nálam most ők a verhetetlen trió a hajápolásban. Az illata kellemes, friss, gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

beautycare

2017. november 23.

Az árához képest nagyon átlagos "hatása" van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Az árához képest nagyon átlagos "hatása" van..

Vanda234

2017. szeptember 23.

Legjobb illatu hajsampon! ❤
Imádom mert 4 napig is kibirja a hajam és elég egyszer egy pici az 500 ml z
tuti nagyon sokaig kitart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Legjobb illatu hajsampon! ❤
Imádom mert 4 napig is kibirja a hajam és elég egyszer egy pici az 500 ml z
tuti nagyon sokaig kitart

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.