Lush

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az I Love Juicy egy hihetetlenül gyümölcsös sampon az igazán tiszta, csillogó és fényes hajért. A hajat nedvekben gazdaggá teszi a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag gyümölcskeverék. Rengeteg tisztító hatású papaya, ananász, kiwi és mangó, kiegészítve citrom és narancs illóolajokkal a csillogó fejbőrért és a gyümölcsös illatért. A gyümölcs és hínár keverék nemcsak megszünteti a haj zsírosodását, hanem azt selymes tapintásúvá is teszi.

Brownhaired

2017. szeptember 3.

Az egész család imádja ezt a kellemes illatú sampont. Már évek óta használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Az egész család imádja ezt a kellemes illatú sampont. Már évek óta használjuk.

Enci18

2017. augusztus 26.

Ajándékba kaptam ezt a sampont de imádom! A hajam kevésbé zsírosodik tőle, nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Lettih

2017. augusztus 6.

Legjobb illatú sampon, egyáltalán nem nehezül el utána a hajam, az egyetlen buktatója, hogy nagyon drága

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

anda1213

2017. július 4.

Most először próbáltam ki, de elsőre bele estem és remélem nem fog változni a véleményem róla. :)100 ml vettem és kb úgy gondoltam elég lesz 4 alkalomra kb. De alig kellett belőle és már is habzott. :) Meglepődtem mennyiből megtudtam mosni a hajam. Semmi pakolást nem használtam mellé és így is tetszik a végeredmény egyenlőre. Az illata meg egyszerűen isteni. <3 Azóta is a hajamat szagolgatom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Regina2222222

2017. június 7.

100mleset vettem meg tőlük, nagyjából 6-7x használhattam és alig fogyott (mondjuk ügyelek rá, hogy egy féldiónyinál többet ne használjak hajmosásonként, mert nagyon drága..). Alig habzik és annak ellenére, hogy nem mindenhova jut a habja, így is leszedi a zsírt a fejemről, aminek nagyon örülök! Csak a fejbőrömre teszem a hajam hosszára nem. Nagyon tetszik az illata, friss gyümölcsös. csak a 3. nap a fejbőrömhöz közeli hajszálak zsírosak, de ez nem látszik, a felül lévők eltakarják :D. Általában 2 napot bír ki a fejem, a harmadik nap már kissé zsíros a kinézete, úgyhogy ez javult nálam. Nem tudom milyen lenne balzsam nélkül, de szerintem akkor nagyon száraz lenne a hajam, balzsammal viszont 5*. Remélem hosszútávon is beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

reakovats

(!)
2017. május 13.

Egyetlenegy dologra kap csillagot: a gyümölcsös, de nem orrfacsaró illatára. Ezt leszámítva konkrétan hatástalan, vagy legalábbis elég sok kell a fejemre ahhoz, hogy érjen is valamit. Termékmintám volt belőle, másfél hajmosásra tudtam elhasználni félhosszú hajamra (másodszor meg kellett toldanom egy másik samponnal). Valahogy egyik Lush sampon sem tudja hozni az általam elvárt szintet, úgyhogy inkább nem próbálkozom velük többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

hdori23

2017. január 14.

Még decemberben kaptam egy termékmintát belőle,nekem ez a kis tégely elég volt 4 hajmosásra!!! Annyira kevés kell a hajamra belőle,egyszer átmosom vele és tökéletes a hatása. Kísérleteztem vele minden alkalommal volt hogy először megmostam vele a hajam majd az American Cream-et használtam balzsamként,de most semmi balzsamot semmi olajat nem használtam csak szimplán magában.A hajam tökéletesen puha bársonyos és korpa mentes! Biztosan megveszem nagy kiszerelésbe és meglátjuk,remélem marad ilyen jó hatása a későbbiekben is ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Nena

2016. november 15.

Találtam egy fél flakonnal itthon, már nem is emlékeztem, hogy ilyenem is volt valaha. :D De nem akartam kidobni, úgyhogy elkezdtem elhasználni.
Most pedig úgy vagyok vele, hogy el se tudom képzelni, miért pakoltam ezt el egyszer. :D Fényes, puha, tiszta lesz mosás utána a hajam. Nem nehezíti el, nem zsírosodik (jobban, mint amúgy is), nem szálkásítja a hajszálak végeit, nem irritálja a fejbőröm. Most értem az adag végére és erősen gondolkodom, hogy megvegyem-e újra - egyedül az ára miatt vacilálok, mert (nekem) egy samponért ez meglehetősen magas ár (250 ml most 4000 Ft fölött van).
Nem vonok le csillagot az ára miatt, de ha nem veszem újra, akkor ez csak emiatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Anthaval

2016. május 13.

Újabban a Lush termékei teljesen magával ragadtak, és igyekszem mostanában ott beszerezni a szépségápoláshoz elengedhetetlen termékeket. Viszont mivel tényleg egy drága márkáról beszélünk (hiszen a sampon például dupla annyiba kerül, mint a nagy rivális TBS-nél), így vásárlás előtt igyekszem mindig egy termékmintát kérni, hogy a csalódás esélyét minimalizáljam.
E sampon esetében sem tettem másként - habár a kis tégely felnyitása komoly problémákat okozott nekem. :) Az első, benyomás: hihetetlen gyümölcsös, de nem az a műanyag, szilikonos illat, amit már a samponoknál megszokhattunk. Csak az ujjammal nyúltam bele, azzal vittem fel egy mogyorónyi mennyiségűt a hosszú hajamra és valami csodálatosan habzott! Rohantam is másnap az üzletbe beszerezni egyet és már alig vártam a következő hajmosást. Azonban sajnos azt tapasztaltam, hogy a minta sokkal jobban habzott, mint maga a sampon, így ilyen értelemben csalódás ért. Viszont remekül tisztítja a hajam, nem nehezíti el, ráadásul egy nappal ki tudtam tolni a hajmosást. Nagyon hajlik a szívem az öt csillagra, de fáj a szívem a rossz marketing miatt, így a habzás miatt mindenképpen le kell vonnom egyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

dainthda

2016. április 26.

Azért vettem meg, mert 2 naponta kell hajat mosnom, és bíztam abban, hogy majd ezzel ki tudom tolni egy napot.
Sokat kísérleteztem, és idáig csak a wu2-vel kombinálva sikerült 3 napig vállalható hajat csinálnom.
A probléma csak annyi, hogy bár a hajam puha és szép lesz tőle, csak hát a wu2 alapból büdös, na ez meg mindennél undorítóbb, így hajmosás után 1,5 napig fuldoklom és rosszul vagyok a hajamtól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.