Lush

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az I Love Juicy egy hihetetlenül gyümölcsös sampon az igazán tiszta, csillogó és fényes hajért. A hajat nedvekben gazdaggá teszi a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag gyümölcskeverék. Rengeteg tisztító hatású papaya, ananász, kiwi és mangó, kiegészítve citrom és narancs illóolajokkal a csillogó fejbőrért és a gyümölcsös illatért. A gyümölcs és hínár keverék nemcsak megszünteti a haj zsírosodását, hanem azt selymes tapintásúvá is teszi.

Bogi0506

2016. március 6.

Ilyet meg soha egy sampon sem tett a hajammal. Igazan puha, jo illatu es fenyes lett, 3-4 mosassal kesobb is ereztem az illatat, pedig mas, szinten illatos termeket hasznaltam. Kb egy normal sampon negyede eleg egy mosashoz. Sajnos a negativum az, hogy nekem picit lelapul a hajam tole, es ugyanugy zsirosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

mynameisestherr

2016. február 3.

Az eladólány azt mondta ez a legjobb, amit ajánlani tud zsíros hajra. Használom már egy hónapja, de ugyanott vagyok vele, mint az összes zsíros hajra való samponnal, két éjszaka után ugyanolyan zsíros lesz a hajam (tehát 1-2 napot bír ki, attól függ reggel vagy este mosok hajat). Az illata engem nem fogott meg, a hajam állaga viszont puha marad és selymes vizesen is jól fésülhető (ez meg is lepett). Egynek elmegy, szerencsére a legkisebb kiszerelést vettem meg. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Szozs

2014. november 25.

Imádtam sajnálom, hogy már nem használhatom a henna miatt (mivel kiszívja a színt). Nagyon jól tisztított, és puhította a hajat, de kellett utána a balzsam, hogy fésülhető legyen. Isteni illata volt és nagyon kevés is elegendő belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 25.

Tinc

2014. április 21.

Mintát kaptam belőle egy vásárlás során. Kifejezettem zsíros hajra valót kerestem. Az illata nem rossz és sokáig is lehet érezni a hajon. Mosás után, balzsam nélkül viszont nehéz kifésülni a hajat, egy picit sprőd is lett. Utána viszont egy öblítést nem igénylő balzsammal szépen működik.
Viszont!!!
A festett hajam nagyon kiszívta vagy 2-3 árnyalattal kapásból világosabb lett a rézvörös hajam. Akinek ez a célja, annak hajrá :D
Nyilván a nagy gyümölcstartalmú samponokkal vigyázni kell, akinek festve van a haja...
Összességében nem rossz sampon, de szerintem ebben az árkategóriában sokkal jobb terméket is talál az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Viszont!!!

lejlova

2013. október 16.

Vegyesek az erzeseim. Amikor elkezdtem hasznalni (majdnem egy eve vettem az elsö flakonnal es meg mindig van benne) nagyon imadtam. Harom napot is kibirt a hajam mosas nelkül. Aztan talan megszokta a hajam vagy nem tudom, de mar nem olyan jo, mar ketnaponta mosom. Es masnap se tul tökeletes mar. Valoszinüleg egy masik samponnal illik kombinalni, szoval nem csak ezzel mosni folyamatosan, ahogy en tettem.
De amugy en is imadom az illatat es az arat is megeri, mert tenyleg egy evig siman eleg a fel literes valtozat. Szoval kb ott tartok, mintha sima fructist vagy barmit vettem volna havonta, kethavonta. Hozza kell tennem, hogy nekem brutalzsiros a hajam, szoval nekem igy is csodaszer, viszont ezek szerint megszokja a haj es mar nem nagyon tud teljesiteni. Ezert vontam le egy csillagot, meg mert szarit rendesen, de valamennyire ez is a dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

NorkaEchelon

2013. július 4.

Kevés kell belőle, nem csípi a szemet, isteni az illata. De sajnos nagyon drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 4.

vds

2013. május 24.

mintát kaptam belőle. nem rossz, de semmi extrát nem nyújtott (még az illata sem, pedig ez a márka elsősorban abban erős, legalábbis nekem). balzsamot használtam utána, így nem szárított, és nem is zsírosított. nem fogom megvenni, mostanában amúgy is natúrsamponokra gyúrok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 24.

agica10

2013. május 2.

én először az illatával nem voltam kibékülve, hiába a sok gyümölcs, valahogy mű. normál hajam van, sprőd lesz tőle. viszont megtaláltam a tökéletes felhasználást: szoktam olajos pakolásokat tenni a hajamra, amiket más samponnal kín kimosni, ezzel meg már az első samponozás alatt érzem, hogy csikorognak a hajszálak, és utána csodaszép a hajam (ami inkább a pakolásnak köszönhető szerintem) ami miatt nem venném meg (ajándékba kaptam): sodium laureth sulfate-ot tartalmaz. leszokhatna már a lush erről az összetevőről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 2.

Annuc

2013. március 3.

A Lush eladók ajánlották ezt a sampont a hajamra. Viszont ettől a sampontól sokkal hamarabb zsírosodik a hajam, mint akármelyik másiktól. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

tkaukal

2013. január 19.

Mintát kaptam tőle, zsíros hajra ajánlották. Általában 3-4 naponta szoktam hajat mosni, de ezzel két naponta kellett, mert nem csak hamarabb zsírosodott tőle, hanem a korpának is kedvezett, legalább is jobban viszkettem tőle, mint eddig. 2-szer használtam, a maradék mintát kidobtam..
Az viszont tény, hogy élettel teli lett tőle a hajam, egy rövid ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Az viszont tény, hogy élettel teli lett tőle a hajam, egy rövid ideig.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.