Lush

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az I Love Juicy egy hihetetlenül gyümölcsös sampon az igazán tiszta, csillogó és fényes hajért. A hajat nedvekben gazdaggá teszi a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag gyümölcskeverék. Rengeteg tisztító hatású papaya, ananász, kiwi és mangó, kiegészítve citrom és narancs illóolajokkal a csillogó fejbőrért és a gyümölcsös illatért. A gyümölcs és hínár keverék nemcsak megszünteti a haj zsírosodását, hanem azt selymes tapintásúvá is teszi.

szandiszilagyi

2012. december 10.

Imádom ezt a sampont, isteni az illata, jól tisztít, nekem egyáltalán nem szárítja a hajam, pedig nagyon száraz hajam van, még a fejbőröm is száraz. Ha sietek kondícionáló nélkül is megállja a helyet nálam. A leíráshoz annyit tennék hozzá, hogy az ár a legkisebb, 100 gr változatra vonatkozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

beautygeek

2012. november 26.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Az illata mennyei és napokig érezni a hajon. Szerintem is szárít egy kicsit, de balzsam használatával ez nem jelent gondot. Nem zsírosítja a hajat. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

creammaniac

2012. november 6.

A nagyon finom, gyümölcsös illata miatt imádom ezt a sampont! Valóban eléggé szárít, de egy jó balzsammal kombinálva remek választás! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

deta

2012. szeptember 8.

Nagyon jó illatú sampon, de nekem teljesen kiszárította a hajam. Több fajta pakolással hajbalzsammal próbáltam, de nem volt jó. A kis flakont sem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

bigviki86

2012. szeptember 7.

Hát nekem nagyon nem jött be!!!:( Zsíros hajra nem jó, semmit se ér! Illata jó, de hát nem ezért vettem meg! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

moonlitnight

2012. június 29.

Imádtam ( újra kellene vennem, de akkor hol marad a kalandvágy). Szerintem samponnál, ami nem nagyon büdös az már jó, a sampont nem az illata miatt kenem a fejemre, pontosítok hajamra, hogy szaglásszam, hanem a hatása miatt, persze nem árt, ha 1 napon keresztül nem támad okádhatnékom a saját hajam szagfelhőjétől, de ennek az illata valami fenomenááááális, főleg nyárra, friss citrusos, sárgás, és persze nem elhanyagolható az illata mellett a hatása sem, habzik, tisztít, frissít, ápol, fényesít, lazít, könnyít, ruganyosít, simít, tölt, szóval nagyonnagyonnagy pirospont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

diamond69

2012. június 15.

Csak kétszer használtam, de számomra ez pont olyan mint akármelyik másik sampon: 24 órán át szép tiszta a hajam..aztán alszok egyet és mire felkelek már zsíros. Na ennél a samponnál sincs ez másképp. Nagy csalódás! Örülök, hogy kértem belőle mintát, mert nagyon dühös lennék ha ennyi pénzt kiadtam volna érte. És bár sokan írjátok milyen jó az illata..esküszöm én semmit nem érzek belőle.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Mildi

2012. május 29.

Jól tisztít, de sajnos nem csak a hajtöveket zsírtalanítja, hanem az egész hosszon rettentően szárít. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

szanaci

2012. április 1.

Az illatát imádtam, nagyon kevés kellett belőle. Sajnos pont akció volt, és akkor vettem meg a nagyobb kiszerelést. Pár hét után abbahagytam a használatát, mert zsírosabbá tette a hajamat mint volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

kiskozmi

2012. március 11.

Kb egy hónapja használom,de alig várom hogy elfogyjon.A legkisebb 100 grammos kiszerelést vettem meg és ez a szerencsém.A hajamat szépen letisztítja és valóban kevés kell belőle,de nekem 2 nap alatt bezsírosodik a hajtövem,még a hajvégeim szinte olyan szárazak mint mosás után.Biztosan nem veszem újra,nagy csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.