Lush

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az I Love Juicy egy hihetetlenül gyümölcsös sampon az igazán tiszta, csillogó és fényes hajért. A hajat nedvekben gazdaggá teszi a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag gyümölcskeverék. Rengeteg tisztító hatású papaya, ananász, kiwi és mangó, kiegészítve citrom és narancs illóolajokkal a csillogó fejbőrért és a gyümölcsös illatért. A gyümölcs és hínár keverék nemcsak megszünteti a haj zsírosodását, hanem azt selymes tapintásúvá is teszi.

beautygeek

2012. február 28.

Egyszerűen imádom. Jól tisztít, sokáig tisztán marad tőle a haj és az illata is szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

bunnyberry

2012. február 26.

Nekem is festett a hajam, a színét kiszívta. Nagyon szárított, sprőddé tette a hajam pedig pakolást is használtam mellette. Nagyon erősen tisztít, rendesen csikorog a haj tőle. Nekem valahogy ezek a Lush termékek nem váltak be sajnos, próbáltam az American Cream kondícionálóját, meg a Mask Of Magnaminty pakolást, egyik se jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

ur.isten.ne.mar

2012. január 21.

Régen szerettem a magas ára ellenére, mert az én hajamon a hatása hasonló volt a Fructis samponokéhoz. Pontosan emiatt kellett nagyjából 1 éve lemondanom róla, a festett hajból minden gyümölcsös dolog kimarja a színt. Kár érte, mert egyébként szerintem megéri az árát, mert kevés is elég belőle, bámulatos a hatása és isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

babyface

2012. január 21.

általában fél literes kiszerelésben veszem nekem annyira bejön! emiatt nem kell csak 1 évben egyszer kiadnom rá a horror összeget amibe kerül :) igyekszem ünnepnapokon használni, de ha ezzel mosom 5 napot is kibír a hajam zsírosodás nélkül. a zuhany alatt eléggé szárít, de amint megszárad a hajam finom puha és illatos lesz :) az american cream kondícionálóval remekül kiegészítik egymást! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

timcsi89

2012. január 21.

2 naponta szoktam hajat mosni de ezzel 3-4 napot is kibír a hajam anélkül, hogy zsírosodni kezdene és a illata is nagyon finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

horzso

2011. november 15.

A fiam használja, neki segít a haja zsírosodásán. 4-5 napig tiszta marad a haja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 15.

mazli87

2011. október 21.

Kiszárította a hajam,és ettől még jobban zsírosodott.A hajam többi része pedig száraz volt mint a seprű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

dio14

2011. augusztus 18.

Nekem nem vált be,az illata nagyon jó,de a hatása semmi,a hajam egy nap után ugyanolyan lelapult volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

vrozi

2011. augusztus 17.

Évekkel ezelőtt próba-szerencse alapon vásároltam. Nagyon finom illata volt, de a hatása nem volt az igazi. Gondolom, hogy ez hajtípus függő, de az enyémen sokat szárított (annak ellenére, hogy közel sem voltam a száraz hajtípushoz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.