Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Ha erősebb, fényesebb, puhább hajat szeretnél, próbáld ki ezt az argánolajjal teli sampont, melyhez a Rose Jam illatát adtuk. Világosabb árnyalatú hajra ideális.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

zita98

2019. december 5.

Alapjáraton nagyon száraz,szőkített végű töredezett hajam van, így amikor megláttam ezt a kis samponkorongot egyből megtetszett. Jó az ötlet, tetszik és szórakoztató a használata, de a jó illaton kívül sajna semmi más pozitívat nem tudok mondani. :( Hajam ugyanolyan maradt mint volt, sőt néha még gubancosabb is lett tőle. Szerintem el fogom használni, de sajna nekem nem újravevős, talán egy másik fajta majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Soulwalker

2019. november 17.

Ki szerettem volna valtani a muanyag flakonokonokat, ezert kezdtem el samponkorogokat nezegetni, es ra esett a valasztasom-valami csodalatos! Hetente 4-5x mosok atlagosan hajat, szept.21-e ota hasznalom es kb. a fele megvan (szoval valoszinuleg ar-ertek aranyban is szuper lesz) vizes hajjal erintkezve azonnal habzik. Az illata meg meses!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

viktoria37

2019. október 13.

Nagyon habzik, ami az SLS-nek köszönhető valószínűleg. Sokáig jó, jól tisztította a hajam zsírosságát, de nem irritálta a korpás fejbőrt. Csodát nem tett a hajammal és ehhez még drága is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

kna17

2019. október 12.

Ennek a szilárd samponnak a fő összetevője az SLS (sodium lauryl sulfate) amiről 2 perc google keresés után kiderült, hogy sajnos nagyon káros a fejbőr számára, mert megszabadítja azt a természetes olajoktól (és rengeteg cég már nem is használja pontosan ezért). Nekem irritálta a fejbőrömet, pár hét használat után azt vettem észre, hogy pici, száraz, piros pöttyök jelentek meg a fejbőrömön és a hajam is kiszáradt egy kicsit, főleg a végei. Sosem volt érzékeny fejbőröm, sosem figyeltem a samponok összetevőire, derékig érő, egészséges hajam van, így ettől a korongtól meg is szabadulok gyorsan, mielőtt ez megváltozik :D Nem ajánlom senkinek, bár van, akinek bevált, de ha már a környezetbarátabb szilárd sampon mellett dönt valaki, akkor SLS menteset keressen, én is így teszek innentől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

mkdorina

2019. október 1.

Sajnos én is lehúzom az értékelést. Az illatán kívül semmi pozitivat nem tudok róla mondani. Össze-vissza gubancolta a hajam, és rettenetesen szárította.
Oké, hogy jól tisztít, de ne annyira, hogy már csikorogjon tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Oké, hogy jól tisztít, de ne annyira, hogy már csikorogjon tőle a hajam.

IvettPalfi

2019. október 1.

Elhasználtam belőle kettőt is, mivel nagyon szerettem volna egy hulladékmentes alternaítvát a hagyományos flakonos sapmonok helyett. Alaposan tisztít, mindig frissnek éreztem utána, az illata mesés, viszont a használata utén rendesen balzsamozni kellett, mert eléggé szárított. Nagyon szárította a fejbőrömet, viszketett tőle egy idő után. Összességében nem annyira rossz, de találtam helyette már sokkal jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Petrax9

2019. szeptember 30.

Sajnos nekem nagyon nem vált be a termék. 3. használat után már nagyon szárította a fejbőröm, viszketek tőle. Hajam nem lett tőle olyan szép, mint egy normál sampon használata után. Nem hiszem, hogy többet használni fogom, pedig elég drága volt, de borzasztó a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Kispingvin

2019. augusztus 19.

Még csak egyszer használtam, de teljesen lenyűgözött. Hosszú, erős szálű es rengeteg hajam van, de nagyon puha lett tőle. Meglepően jól habzik és zseniális az illata. A langhaarmadchen hajolajával kentem be a hajam végét vizesen, ezen kívül semmi balzsamot nem igényel. Remélem sokáig kitart majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

annabanana

2019. augusztus 12.

Tényleg fantasztikus! Száraz hajra csodás, erősen habzik, az illata pedig mesebeli! Viszont figyelni kell rá, hogy ne málljon szét, és a fürdőszobán kívül, száraz helyen szárítani az oldalára állítva - hát ennyit igazán megér! Azért kíváncsi vagyok, meddig fog tartani, a 80 hajmosás felől szkeptikus vagyok.
Hajkondicionálót vagy balzsamot érdemes utána használni (nekem ez állandó rutinom, egyszer kihagytam, és akkor kissé túl száraz volt a hajam).

UPDATE: 37 hajmosásra volt elég, de főleg, mert annyira nehéz megállni, hogy ne habosítsam túl. Ha jobban figyelek, akkor is valószínűleg 50-60 hajmosásra lett volna elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Pinki

2019. június 24.

Rajongó lettem! Érdekes volt először használni, de nagyon jól habzik és tisztít. Szuper illata van, beszerzek még más terméket is a lush -tól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Színezék. Lilás piros.