Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Ha erősebb, fényesebb, puhább hajat szeretnél, próbáld ki ezt az argánolajjal teli sampont, melyhez a Rose Jam illatát adtuk. Világosabb árnyalatú hajra ideális.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

hgabriella97

2018. december 11.

Nagyon szeretem az illatát, olyan mint a rose jam tusfürdőé. Érdekes ez a korong kiszerelés, jó használni, jól habzik. Első nap mindig dúsabb és puhább a hajam tőle, viszont már második napon zsírosodni kezd, aminek nem örülök. Emiatt már ritkábban használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

TheEvii00

2018. december 7.

Szóval, nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni egy hajmosás után, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne írjak ide. A hajam egyszerűen csodálatos lett. Puha, fényes, selymes, csak ámulok, mert én ezt nem vártam. Régóta szeretnék már szilárd sampont kipróbálni, sokat is nézelődtem, de egyértelmű volt, hogy a Lush lesz a befutó. Sok-sok vélemény olvasgatás után pedig a Jason and the Argan Oil-ra esett a választásom. Fogalmam sincs, hogy a későbbiekben hogy fog rá reagálni a hajam (biztosan írok majd egy update-et) de ilyen csoda a hajammal még soha nem történt. Nem is 5 csillag, hanem 100!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

e.luca

2018. december 3.

Nagyon szeretem! Száraz hajra szerintem tökéletes, nagyon könnyen habzik, nem kell sok egy mosáshoz! Ha nagyon száraz a hajam a hajvégekre teszek egy kis olajat, de abszolút nem szárít nekem ez a sampon. Valóban érdemes olyan helyen tartani, ahol ki tud száradni két használat között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

HardCandy092

2018. november 11.

Nagyon meg vagyok lepve az itteni negatív kommenteken. Nekem abszolút telitalálat. Én közvetlen a hajamon húzom végig, bőségesen, teljes hosszon és nem tapasztalom sem azt, hogy szárítana, sem azt, hogy zsírosodna a hajam. Sőt, ez az első sampon, amit a hajvégeim is kifejezetten szeretnek. Szuper habot képez, ami remekül tisztít, de nekem heti többször is elbírja a hajam. Az illata már csak hab a tortán. Én bátran ajánlom olyanoknak, akiknek száraz haja van és már elege van a drogériás samponokból :)
Egy dolgot vettem észre, azt nem szereti a hajam, ha sokáig rajtahagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Egy dolgot vettem észre, azt nem szereti a hajam, ha sokáig rajtahagyom.

Horvathangelika1

2018. október 19.

Ysolo: ha visszatersz meg, ajanlom neked az Organic Shop olivás samponját, nekem puha a hajam balzsam nélkül is. Müllerben található,kb 1000 ft. :) habár nem korong. En a New lushos korongot használtam,(tovább is adtam) az is iszonyat szárított,megtörte a hajvégeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

noriri

2018. október 16.

Sajnos nem tudtam mellette elhagyni a dobozos sampont, mert ha csak ezt használom, akkor a kifésülhetetlenségig szárítja a hajam. Az illata csodás rózsaillat: a szekrényem, amiben szárítom napokig illatozik tőle. Felváltva használom egy másik samponnal, így elviselhető a szárító hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

ysolo

2018. október 14.

Igyekszem kornyezettudatosabban elni, ezert is valasztottam a sampon korongot. Gondor/hullamos hajamra ezt gondoltam a legjobbnak. A legelso hajmosas instant fuggove tett. Olyan tiszta, sima es selymes hajat varazsolt, hogy balzsamot sem kellett hasznalnom. A furdoszoba wellnes spa-kent illatozik utana meg orakig. El voltam ajulva. Aztan minden egyes tovabbi hajmosassal egyre rosszabb lett az eredmeny. Kezben dorzsolve nehezen habzik fel, igy beledorzsoltem a hajamba a korongot. Ezt nem kellett volna, soha ne csinaljatok!! Totalisan lecsupaszitotta a hajam minden termeszetes olajtol, olyan szaraz lett, mint egy szenaboglya. Tovabbi 3-4 hajmosassal (hidratalo samponnal) es intenziv apolassal (balzsam, pakolasok, olajok) tudtam ujraeleszteni a hajam. Kidobni viszont nem akartam, igy elkezdtem kiserletezni vele. Nekem ez a modszer valt be a legjobban: csak es kizarolag fejbor tisztito samponkent hasznalom, kb minden 3. vagy 4. mosashoz. A tenyeremben habositom fel es ujjakkal bemasszirozom a hajtovekbe, fejborbe. Gyorsan mosom, nem tartom rajta sokaig. Utana megismetlem, masodjara mar nagyon jo habos. Ezzel a habbal leoblitem, vegigfolyatom a teljes hajhosszon. Utana nagy adag balzsam. Igy szep a hajam es egeszseges a fejborom. Tkp. az osszes sampon kozul, amit valaha probaltam ez a legjobb a fejboromhoz es a legrosszabb a hajvegeimhez :D nagy kar, mert igy csak 3 pontot er szamomra.
Ui.: tudtok olyan sampon korongrol, ami nem szaritja ilyen szinten a hajvegeket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

gothmarypoppins

2018. október 8.

Az illatán kívül semmit nem szeretek benne. Utazáshoz vettem, hogy ne folyadékot cipeljek, egy héten át többször használtam nyaralás alatt. Kényelmetlen használni, a hajvégeim szárítja, a töve hamar zsírosodik, emellett morzsalékos és fakó színű lett. Maradok a Rose Jam tusfürdőnél, ha finom illatra vágyom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

masnis

2018. szeptember 1.

Hulladékcsökkentő törekvések miatt vásároltam meg én is. Finom illatú, és használat közben szuperül habzott, tette a dolgát, mint bármelyik sampon, viszont az utolsó kb 1/5-ét már nem tudtam elhasználni, mert morzsálódott és tört. Rácsos szappantartón tároltam, szóval szerintem mindent megtettem, hogy hosszú ideig kitartson. Ár-érték arányban emiatt nem érte meg szerintem, nagyon meg kell fizetni ezt az illatos brandet. Nálam nem helyettesítette a beígért több flakon sampont, ehhez képest meg picit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

kunzsuzsi

2018. augusztus 10.

Én a hulladékmentes törekvés miatt váltottam és nem kellett csalódnom. Festett rézvörös hajam van, az üzletben emiatt ajánlották ezt a korongot. Nagyon kellemes az illata, amit viszonylag sokáig érzek hajmosás után és a hajamat is puhává varázsolja. Nyaraláskor a tengerben pancsikolás miatt naponta használtam, de így sem szárított. A párom fejbőrével is csodát művelt, a melegben kiújult faggyúmirigy-problémáit napok alatt enyhítette.
Egyetlen kellemetlen apróság van csupán, az illatanyag, ami a samponban található, irritálja az ekcémás foltokat a tenyeremen - amikor épp virágzik a betegségem és kisebesedek. Emiatt valószínűleg legközelebb másik korongot fogok venni, de egyébként maximálisan elégedett vagyok vele és nagyon jó érzés, hogy hulladékmentesen is elérhető egy ilyen jó minőségű hajápoló termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Színezék. Lilás piros.