Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Ha erősebb, fényesebb, puhább hajat szeretnél, próbáld ki ezt az argánolajjal teli sampont, melyhez a Rose Jam illatát adtuk. Világosabb árnyalatú hajra ideális.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

deezsina

2017. november 19.

Eddig csak néhány alkalommal próbáltam, ellentmondásosak az érzéseim. Szeretem ezt a formátumot, már ez a harmadik ilyen samponom, jó használni, jól habzik, könnyű kiöblíteni.
Viszont kicsit szerintem gyorsabban zsírosodik ettől a verziótól a hajam (ami amúgy is probléma, ráadásul nagyon ritka vékony szálú is), ennek nem örülök, cserébe kevésbé száll, ennek örülök. Amit viszont nagyon várok, az az hogy ugye világos hajra ajánlják, kíváncsi vagyok az eredeti szőke hajam megjelenése milyen lesz tőle.
Még egy észrevétel, míg a fahéjas samponkorong jól nyugtatta a fejbőrömet, sajnos ettől ismét elkezdett viszketni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

kingadorgai

2017. október 11.

Egyszerűen imádom! Ombre festett szőke végű hajamra kerestem valamit, amitől nem lesz "zizegős" hajmosás után :) A boltban ezt ajánlották, már az illata egyből megtetszett. Én 2x mosok vele hajat, elsőre nem habzik fel eléggé, viszont e mellett nincs szükségem még kondicionálóra sem, annyira selymes és puha lesz tőle a hajam. Ráadásul kifésülni is sokkal könnyebb utána :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

ShERAb

2017. szeptember 23.

Erős szálú "drót"hajam van, amin sajnos ez a sampon sem segített. Ez nem biztos, hogy a sampon hibája, de tény, hogy bár bódító az illata, könnyű használni, amikor leöblítem a hajam, sokkal inkább érzem egy rosszul megrakott szénakazalnak, mint hajnak. Eddig is mindig használtam balzsamot, ehhez a samponhoz is vettem már eleve, így azért el is fogom használni együtt a kettőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hdm1

2017. szeptember 4.

Finom illat, jól habzik, gyors és kényelmes vele a hajmosás. Az eddigi sprőd hajam szépen rendbetette, sajnos nem lett tőle kevésbé zsíros a hajam, de azt a csodaszert még nem találtam meg :)
Viszont ami pozitív, hogy dúsít és mintha enyhén szőkítene is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Viszont ami pozitív, hogy dúsít és mintha enyhén szőkítene is.

Emeseberes

2017. augusztus 28.

Imádom az illatát, kár hogy kondicionálás után semmi nem marad belőle. :( Jól tisztít, jól habzik én a kombinált hajamra használom (Felül irgalmatlanul zsíros, alul száraz.) Nekem bevállt, de tuti, hogy kísérletezem még más Lush samponokkal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

ancsi97

2017. július 25.

Nekem ez már a 2. szilárd samponom volt a Lush-tól kis csalódás ért..:/
Az illata okés,finom,habzik,viszonylag még tisztit is,de rohadtul ragad. Kicsi lushos tégelybe szoktam rakni,kiszedni nem lehet :D szóval most kicsesztem vele és alá raktam egy réteg zsirpapirt a tégelybe,hátha..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Nekem ez már a 2. szilárd samponom volt a Lush-tól kis csalódás ért..:/

snori

2017. június 12.

Az első Lush sampon, amit kipróbáltam. Elég igénybevett, festett szőke hajam van, amit a legutóbbi festés eléggé kiszárított. Azóta kétszer használtam és már az első után is érezhetően puhább lett, a másodiknál pedig tökéletesen sima, könnyen fésülhető és olyan puha lett, mint a festések előtt volt. Jól habzik, az illata kellemes és tartós. Nem olcsó, de nagyon hatásos és kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Glori8

2017. május 30.

Első látásra, szaglásra beleszerettem és csalódtam is, meg nem is. Szerintem kellemesen habzik, sokáig megmarad az illata, szép fényes lesz a hajam, de mintha hamarabb zsíros érzete lenne, és sajnos korpás is lett :/
Háát... Jó lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Háát... Jó lett volna.

bankia

2017. május 30.

Imádom! Kellemes illata van, nagyon jól habzik, könnyen kimosható a hajból és a végeredmény: puha, dúsabb hatású, jó illatú haj. Egy korong nagyon sokáig elég. Bónuszként a kétnaponta zsírosodó hajam 3 nap után is szuper lett. Én is meglepődtem, hogy 4 napig is kibírta(m) hajmosás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

slytherclaw

2017. május 22.

Nekem ez elég nagy csalódás volt. Direkt megkérdeztem a boltban, hogy ha a Honey I Washed My Hair bevált, akkor ez is ugyanolyan jó lesz-e és lelkesen bólogattak, hogy igen-igen.
Hát, már ott elkezdtem gyanakodni, hogy ez nem az igazi, amikor hajmosásnál észleltem, hogy sokkal keményebb és nehezebben habzik, mint a HIWMH vagy a New. Nehezen tudtam annyit lenyerni róla, hogy meg tudjam mosni vele a hajam. Szép fényes lett tőle a hajam, nagyon jól kiemelte az aranyszínű szálakat, de rekordgyorsan zsírosította is, egy nap után vállalhatatlanul nézett ki. Az illata hajmosás után rögtön elillan, pedig részben emiatt is vettem meg.
Első samponozáshoz el fogom használni, de hogy csak ezzel mossak hajat, az kizárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Színezék. Lilás piros.