Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Ha erősebb, fényesebb, puhább hajat szeretnél, próbáld ki ezt az argánolajjal teli sampont, melyhez a Rose Jam illatát adtuk. Világosabb árnyalatú hajra ideális.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

aidanne

2017. május 18.

mostanaban kezdtem a Lush termekek utan erdeklodni, es melyebben bele vetni magam ezekbe a fantasztikus kozmetikumokba:) Azt most nem ecsetelnem hosszan, hogy mennyire tetszik a ceg uzlet politikaja...
Szoval, nekem elegge igenybe vett hajam van, igy erre esett a vakasztasom es a bolti elado lany is ezt ajanlotta nekem. Meg aznap kiprobaltam, es fantasztikus volt hasznalni. En egybol a fejemre dorzsoltem, nagyon habzott es csodalatosan tisztit! En alapbol ketszer mosok hajat igy eztel sem volt maskepp. Mar leoblitesnel ereztem hogy jo kis cucc lesz ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

FatimeFay

2017. április 1.

Nagyon akartam szeretni,de egyszerűen nem az igazi.
A hajam tényleg fényesebb és puhább lett, viszont a fejbőröm nem szerette: viszketett és korpásodott. Talán gyorsabban is zsírosodott tőle. ( Bár az lehet a vakarászás következménye)
Amit még észrevettem, hogy nekem sötétítette a vörös hajam.
Sajnálom, mert tényleg rengeteg hajmosásra elég, az illata is csodás, csak nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Nagyon akartam szeretni,de egyszerűen nem az igazi.
Amit még észrevettem, hogy nekem sötétítette a vörös hajam.

Kósza

2017. március 26.

Száraz hajra kerestem, a Braziliant helyett. Nos, nem pótolja. Száraz, formátlan szénakazal lett hajmosás után a fejemen. Ráadásként, a legtöbb lush sampontól végre nem viszkettem, ettől viszont igen.
Nagyon rossz, pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon rossz, pocsék.

lildiko

2017. március 1.

Nekem ez nagyon nem vált be, pedig annyira akartam szeretni... Nagyon jó illata van, de nekem nem is tisztította meg annyira jól a hajam, és még zsírosította is. Mondjuk gondoltam, hogy nem ő lesz az igazi, de ki kellett próbálnom... :) De nekem az illatán kívül semmi nem jön be rajta, a New sokkal jobb nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Rhya

2017. február 9.

November óta kitart az első korongom, felváltva használom a Honey-val. Problémás fejbőröm imádja. És a hennát sem fakítja, ami nagyon-nagyon plussz, a korábbi samponjaim mind szárították a hajam és fakították a színét.
Nagyon kellemes az illata, bár nem marad meg hajmosás után. Mondjuk ez nem is baj, mert én vagy csalános öblítéssel, vagy almaecetes öblítéssel zárom a hajmosást :D
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Újravevős.

fancsiga

2017. január 27.

Körülbelül 2 hete vásároltam, és egyszerűen odavagyok érte. Már nagyon régóta ki szeretnék tőlük próbálni egy samponkorongot, de eddig sajnos mindig rossz illatúnak találtam őket. Legutoljára, mikor az üzletben jártam, ismét végigszagoltam az összeset, és 3 is versenyben maradt az illatukat tekintve. Ekkor kértem meg az eladólányt, hogy segítsen a választásban. Mondtam hogy a hajam megviselt, sokszor vasalom is, és igazából ápolni szeretném elsősorban. Egyértelműen ezt javasolta. Az illata isteni!
Kicsit szkeptikus voltam azzal kapcsolatban, hogy ez a szilárd állag igazán fel tud habozni. Hát már első használatkor oda voltam érte. Nagyon habos, már első mosásra is sokkal tisztább érzete van a fejbőrömnek. Én kétszer szoktam megmosni, másodikra már már "csikorgósan" tisztára tudom mosni a hajam.
Balzsamot azért szoktam utána használni, de az argánolajnak köszönhetően szerintem majdhogynem hanyagolható is lehetne.

Az illata sajnos nem marad meg a hajamban. De a végeredmény egy igazán életerős, fényes haj. Zsírosodást is egész jól késlelteti, heti 2x szoktam vele hajatmosni.

Megvettem hozzá fém kis tartót, Amíg vizes, én az élére állítva a szobámba hagyom megszáradni. Így talán megelőzhető a sokak által írt probléma, hogy szétmállott nekik a korong. Mellékesen pedig a szobámban isteni illat terjeng tőle.
Ár érték arányban pedig teljesen megéri! Nagyon kiváncsi vagyok meddig lesz elég!
Biztos hogy újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Biztos hogy újraveszem!

eiola

2017. január 16.

Nagyon szeretem! Hajmosás után gyönyörű fényes lesz a hajam, egyetlen hátránya, hogy a rose jam illata nem marad meg :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

moonwalker

2016. december 2.

Első Lush vásárlásom során szereztem be ezt a sampont. A Daddy-o sampont szerettem volna eredetileg megvásárolni, de a boltban nagyon rossz illata volt! Még az eladó lány is azt mondta, hogy ne vegyem meg... Végül ajánlotta a szappan samponokat, nem csak a környezettudatos életmód támogatása végett, hanem a nagyszerű hatása miatt is. Hihetetlenül puha lesz a hajam tőle, könnyen ki is fésülhető nem csak a hajmosás után, hanem az utána következő napokon is, pedig elég könnyen gubancolódik a hajam. Világos a hajam, vékonyszálú, nem gyorsan zsírosodó, mely hajtípusra ez a legjobb választás. Téli időszakban mindig áramos és száll a hajam, de mióta ezt a sampont használom, szerencsére ezek teljesen megszűntek. Ami még inkàbb dícséretet érdemel, az az illata! Ha lehetne még 5 csillagot adnék rá. Bár sajnos a balzsam (Aussie) elveszi a csodás illatát. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

janka.s

2016. július 27.

Szépen tisztítja a hajat, olyan csikorgósan tisztára, amitől először megijedtem, hogy valami soha ki nem fésülhető gubancot csinál a fejemen. :D de egyáltalán nem. Szép, fényes a hajam tőle és nem korpásít. Balzsamot így is, úgy is használok de csak a végekre. Az illata mámorítóan finom, akárcsak a Rose Jam tusijuknak. Szeretem ezt a kis korongot, mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

ildinyo

2016. július 13.

Nagyon jó illata van, de kb ennyi az előnye. Kevéssé habzik, morzsálódik, s nekem zsírosodott tőle a hajam. Maradok a Seanik-nél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Színezék. Lilás piros.