Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Ha erősebb, fényesebb, puhább hajat szeretnél, próbáld ki ezt az argánolajjal teli sampont, melyhez a Rose Jam illatát adtuk. Világosabb árnyalatú hajra ideális.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

esztopiros

2016. június 7.

Elcsábultam a boltban, de nagyon nem bántam meg. Egyrészt nagyon támogatom a környezetbarát csomagolás koncepciót, másrészt, az illata elképesztő. Amiklor nyitva hagyom a dobozát hogy száradjon, az egész szobának elképesztő illata lesz.. és álmomban se gondoltam, hogy ez így habzik (manna szilárd samponjarol voltak ilyen negatív velemények). Nagyon egyszerű használni. A hatását tekintve nagyon sokat nem tudok nyilatkozni, mert általában olajozom + almaecetes öblítést alkalmazok, de az biztos, hogy azota elkepesztően puha és fényes a hajam. És végre nem kell azon agyalnom hogy vigyek-e sampont utazáshoz, ez simán befér. Élmény vele a hajmosás. Igaz nem olcsó, de aki áldoz a hajára, annak megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Suwun

2016. június 1.

Isteni az illata, ami a leginkább megtetszett benne, és a színe is bűbájos. Alapjába véve száraz, töredezett hajam van, az egyik üzletben pedig ezt ajánlották rá - az pedig egészen biztos, hogy még újra fogom venni. Sokan panaszkodnak, hogy a samponkorongjuk pár használat után széttört, szétmállott, az enyém viszont jól tartja magát. Csak a legutóbbi alkalommal jött ki egy kis darabka belőle. Élvezet a hajmosás vele, bár kár, hogy a finom illata olyan hamar elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

sophienural

2016. április 13.

Annyira isteni az illata, hogy képtelen voltam ott hagyni, de nem is bánrtam meg! ^^ Az én hajam alapból gyorsabban zsírosodik, 2-3 naponta meg szoktam mosni, hogy szép legyen. Direkt meg is kérdeztem, hogy az argán olaj nem fog-e rontani a helyzeten, de azt mondták csak puhítnai és ápolni fog - igazuk is lett. Szép, fényes tőle a hajam és konkrétan terápiás jellege van a hajmosásnak! :) Egészen biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

berill99

2016. április 9.

Szerintem semmi különleges egy sima 700 ft os sapon is ugyan ilyen. Nem hidratált vagy puhított. Víz került bele es megromlott ezért ki kellett dobjam az egy negyedét :( nem tartott ki szerintem tovább mint egy sima flakonos... Soha többé nem veszek ilyet

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
nemesis

2016. április 8.

Az illata miatt vettem meg. Végre egy termék ami nem mű-rózsaillatú :) Sajnos nekem eléggé zsíros a hajam, így nem a legmegfelelőbb rá, de időnként megéri használni mert jól habzik és finom puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

heather

2016. február 27.

Lush- kedvelő vagyok, a sokadik samponom tőlük.Mi több: ha csak nem szükséges, nem lesz többé folyékony samponom.
Ez best, a Seanik-kel karöltve.
Viszkető, kiszáradó fejbőrömet megnyugtatta, nem zsírosodik a hajam, tisztít és ennyi.Mert ezt várom a samponomtól:) .
Újravevős.Sokszor újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Ez best, a Seanik-kel karöltve.
Újravevős.Sokszor újravevős :)

Panni21

2016. február 8.

Még csak párszor használtam, eddig nagyon tetszik. Mennyei az illata, és hihetetlen aranyos ez a pink korong :D
Ami a felhabosítást illeti, nekem sokkal jobban bevált, ha a kezemben habosítom, és csak a habot viszem fel a hajamra. Próbáltam úgy is, hogy a korongot húzom végig a hajamon, de semmivel sem habzik jobban, sőt, inkább mállik, és kopik tőle. A tárolása szintén körülményes, mármint addig, amíg meg nem szárad, mert vizesen hajlamos beleragadni a dobozába, és nagyon nehéz kiimádkozni onnan. Mint sampon, kellemesen teljesít. Nem szárít, nem gubancol, nem kell tőle gyakrabban hajat mosnom. Bár, ami azt illeti, ritkábban se. Sajnos az illata nem marad meg, pontosabban inkább elnyomják az egyéb hajápolóim. Viszont a fürdő reggelig illatozik tőle. Összességében kellemes használni, semmi negatív tulajdonsága nincs (az árát leszámítva), és ha tényleg addig elég, ameddig állítják, akkor tökéletes. Nagyon tetszik, hogy könnyű tárolni és szállítani.
A hajszínemen eddig nem tapasztaltam változást (szintén szöszi), de majd idővel meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

viewxy

2016. január 29.

Nekem is első vásárlásom ez volt a lushtól. Ha nem ez lett volna az első lehet nem veszek másik szilárd sampont, de ez egy nagyon jó élmény volt. Erős, nagyon jó illata van, ami a hajamon nem érezhető sajnos. Könnyen fel lehet habosítani, elég ha egy kicsit dörzsölöm. Olyan tiszta lett a hajam tőle hogy szinte nyikorog. Persze, kell hozzá balzsam, de még olyan samponnal nem találkoztam, ami után ne kellett volna (hiába volt 2in1 balzsam és sampon még akkor is). Barna festett hajam van, ami eredetileg kimoshatós festék lett volna csak mégse jött ki 3 hónap után se, na ez segített rajta, már sokkal világosabb. De aki meg szeretné tartani a hajszínét annak nem ajánlom.

Update: Sajnos teljesen szétesett a használat során. Összenyomkodtam, így használható, de nagyon sok része így pocsékba ment. Nem tudom hogy ilyen-e mindegyik vagy nem de így levonok egy csillagot, nagyon nagy kár érte pedig, mert szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

beckab.45

2015. október 11.

Ez volt életem első Lush látogatásának eredménye. Nagyon gondolkodtam melyik samponkorongot vegyem meg, de erre esett a választásom, mivel ápolást ígért, plusz szőke a hajam, így a világos hajra való ajánlás is illett. Nos, a hajam valóban egész puha lett, de ehhez kellett azért a kondicionáló is, anélkül ez kevés. A hajszínemre különösebb hatással nem volt, az illatát meg imádom, és tényleg nagyon sokáig elég. :) Szóval összességében jó, majd talán újraveszem, de most inkább tesztelek egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

gabbica

2015. május 13.

Szőke, vékonyszálú hajam van, de legfontosabb szempont nálam sampon kiválasztásánál, hogy a fejbőrömet ne szárítsa ki. Ezért ajánlották nekem ezt a fajta samponkorongot a Lushban a lányok, elvileg az argánolaj miatt nagyon kímélő a fejbőrnek. Első pár alkalommal nagyon elégedett voltam, viszont azóta sajnos mégis elkezdett erősen szárítani, húzódik, viszket a fejbőröm tőle :( Nem is tudom mostmár csak ezt használni, váltogatom egy másikkal, de kidobni nem szeretném...Újravenni semmiképp sem fogom. Szóval, aki hasonló dolgokra hajlamos, annak semmiképp sem ajánlom! Egyébként nagyon takarékos, kitűnően habzik, és a tisztító hatásával is elégedett vagyok! Viszont balzsam/pakolás feltétlenül kell utána szerintem. Illata finom, de nem tartós. Hogy a hajam mennyire lesz fényes tőle nehéz megmondani, szalmakazal nem lesz belőle az biztos, de mivel pakolás plusz hajolaj is kerül még rá pluszban, ezért nem egyértelmű, hogy mennyi tulajdonítható ebből a samponnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Színezék. Lilás piros.