Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Úgy néz ki, mint egy borostyánkő tömb, bőségesen megfűszerezve a Karma különleges illatával.

Emeseberes

2017. augusztus 28.

Nagyon jó az illata, de a bőrön nem érezhető sokáig. Szerintem egy átlagos szappan extra illattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Soulkitchen

2017. június 9.

Pár éve megváltozott az állaga, sokkal puhább lett, ezáltal sokkal hamarabb elfogy ugyanaz a mennyiség, mint a keményebb kiadás régen. Ezért mindenképp 1 csillag mínusz. Ezzel együtt az illata még mindig csoda, aki szereti a keleties, fűszeres illatokat, az ettől egészen meg tud bolondulni, annyira finom. Unisex, a férjem is imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

szilvinyuszko

2016. augusztus 25.

A dezodoroktól kipirosodott bőrömet tette helyre. Nagyon jó az illata és tényleg igazi gyógyír a bőrre, Nr.1 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

RitaL

2016. július 21.

Én nem szerettem bele az illatába. Szappanként csak egy átlagos szappan, semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Chootie

2016. április 22.

Imádtam mikor megjelent, szappanban, testápolóban és parfümben ill. tusfürdőben is megvettem. Sajnos már egy ideje nem birom elviselni, köhögtet, irritál, ami nagy kár mert igazi aromaterápia volt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. március 30.

Maga a Lush-illat. Belengi az egész fürdőszobát, isteni a bőrömön, és együtt használom a testápolójával, parfümjével. Megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 30.

wasp

2016. január 17.

Egy darabka Lush bolt a fürdőszobában. Nagyon kellemes, de átható illata van, ezért is szeretem. Nem szárít, nem csíp, az illata halványan megmarad még egy darabig. Megugye az ember szereti elhinni, hogy egy Karma névre hallgató, vörös szappan jó ómen. :D Stresszes időszakokban különösen jót tesz, legalábbis nekem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

Virdzsusz1107

2015. október 27.

A nivea allergiám utáni pánikból mentett meg! A bőröm minden bolti,hétköznapi emberek által használt tusfürdő -testapolo kombinációtól vörös kiütéses lett (4-5 év folyamatos niveázás után), amikor is szembejött a karma! Tökéletes! Extra száraz a bőröm, de ha ezzel fürdök sokszor nem is haszálok testápolót.Az illata rajtam mindig más, talán évszakról is függ, de mindig kellemes. 6-7 éve használom, és szerintem mindig újra fogom venni! Érzékeny, problémás, kiütéses bőrre mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

allebag2

2015. október 23.

Számomra ez az egyik legkülönlegesebb illatú szappan. Van benne valami keleties, fűszeres melegség, ami széppé teszi a napot. Nem szárítja a bőröm, ami kifejezetten pozitív. Folyamatosan újra szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

csengevarga

2015. augusztus 26.

Na nálam ez a szappan, meg ez az illat a tuti! :D Imádom. Szappanok között noha van jobb, ami jobban ápol, illetve hosszútávon a bőröm nem szereti, mert irritálja, de ha valami nagy eseményre készülök, és kell a tuning, vele fürdök :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Narancs virág. Paula Begoun szerint illatanyag, mely irritáló hatással lehet a bőrre.

Színező anyag. (Piros)