Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Úgy néz ki, mint egy borostyánkő tömb, bőségesen megfűszerezve a Karma különleges illatával.

nobesz

2015. augusztus 2.

Az elso termek volt, amit a lushban vasaroltam. Remekul megalapozta a kapcsolatomat a markaval es a karma csalad tagjaival. Hat az illatarol sokaig tudnek irni, roviden szolva isteni, imadom, jo fuszeres. Aki nalam mos kezet mindig megdicseri ezt a szappant :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Grett

2015. május 9.

Egyszerűen annyira nyárias, hogy bármikor használom olyan mintha vízparton lennék :) Egyik kedvenc szappanom, bár néha túlzásba lehet esni vele :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

Lauu

2015. március 23.

Általában csomagban veszem a testápolóval, így vállalhatóbb az ára. Kézmosáshoz és tusfürdő helyett is használjuk. Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

rekus89

2015. február 23.

Megosztó illata van: valaki vagy nagyon szereti, vagy rosszul van tőle. Én az első kategóriába tartozom, minden Karma illattal megáldott Lush terméket imádok, kár, hogy baromi drágák. Teszi a dolgát, mint egy jó szappan, mindent leszed=jól tisztít, mégsem mondható átlagosnak. A csikorgós, tiszta érzés után várná az ember, hogy elkezd repedezni a bőre a szárazságtól, de aztán ez elmarad. Sosem használtam szappant pont emiatt, mert ugye a Dove reklámokból megtudhattuk, hogy "...szárítja bőrét, mint a szappan." :)) Az illat miatt vettem meg, de nem csalódtam, kap egy 5-öst. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Epetra90

2014. november 29.

Használom es imádom :) Aki bírja a pacsuli illatot annak a Karma a legjobb dolog a földön :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 29.

gothmarypoppins

2014. október 20.

Én öt tégelyért kaptam ajándékba egy 100 grammos darabot, magamtól sajnálnék ennyi pénzt egy szappanért. Sokkal tovább tart mint a krémesebb szappanjaik, például a Lust. Jó tulajdonság, hogy kapható ugyanilyen illatú testápoló, (nekem csillagászati áron) kellemesen felerősítik egymást.

Utána használom a testápolót is, valahogy őszi illat nekem, így újra előkerültek. A pacsulitól amúgy minden másban falra tudok mászni, olyan olcsó-locsolós-kölnissé tesz egy drágább illatot is. Itt a túlzott édességet jól ellensúlyozza a fenyőillat, parfüm tilos utána, mert veszélyes illat-karambolokat okoz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

v.szilvia789

2014. május 19.

Karácsonykor kaptam a mézessel összecsomagolva. Valahogy télre nekem túl frissítő volt, így elraktam. Azért szeretem ezt a szappant, mert az illata még a régi Lush vonalból való, amikor még mertek szokatlan illatokkal próbálkozni, nem úgy mint az utóbbi időben, amikor igyekeznek biztosra menni. Egyszerre nagyon tömény és melengető, de van benne valami hűvös, titokzatos illat is, amiben beleborzong az ember. Kevés kell belőle, hogy ne szárítson, inkább a kezemmel szoktam feloldani belőle és azt a habot viszem fel. Mivel kicsit szárít, csak négyes, de az illata 5-t érdemelne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Suwun

2014. február 4.

Én imádom az illatát, egyik kedvenc szappanommá vált. Sajnos elég drága, mint általába véve a Lush holmik, de van, aminek nem lehet ellenállni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

aliz1105

2013. november 7.

valami iszonyat rossz, mu szaga van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

valami iszonyat rossz, mu szaga van

vikka.makka

2013. május 9.

valóban erőteljes illata van, a szappan-testápoló-parfüm tartós kombó. az egész lakás karma illatú, mióta megvettem a szappant.. ami nem tetszik, hogy szörnyen kiszárítja a bőröm, és drága is. ár-érték arányban határozottan nem éri meg.. nagyon felül van árazva egy átlagos minsőghez képest... ezért 2 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Narancs virág. Paula Begoun szerint illatanyag, mely irritáló hatással lehet a bőrre.

Színező anyag. (Piros)