Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Elegánsan citrusos ajakbalzsam, amely minden időben nyugtatja az ajkakat. Az olajak és vajak gazdag keveréke simogatóan nyugtat, a sárgabarackmag-olaj gazdagon táplál, és segít megkötni a nedvességet. Méhviasz, kakaóvaj, sheavaj és sárgabarackmag-olaj lágyító keveréke gondoskodik a tartós hidratálásról. A többféle mandarin olajai még a legnagyobb télbe is elviszik a nap melegét.

kontrakcio

2014. január 20.

Többször újravettem, szerintem jó kis ajakápoló. Valóban kemény az állaga, én körömmel szedtem mindig belőle egy kis darabot, és azt dolgoztam bele az ajkaimba. Nekem sokat segített, jól hidratált, kellemes érzés volt viselni. Az illatát is szerettem, visszafogott, citrusos illat. Azért adok neki csak 4 csillagot, mert nem igazán praktikus napközbeni használatra a tégelyes kiszerelés és az állaga miatt, és találtam már olcsóbb, szintén szép összetevőjű ajakápolót, ami ennek a szempontnak is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

naani

Korcsoport: >54
2012. július 18.

Nekem az állagával nem volt gondom, de néhány óránként újra kellett kennem az ajkaimat, szóval a hatékonysága nem túl jó, ezért csak közepes osztályzatot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 18.

boreee

2012. május 20.

Télen az átlaghőmérséklet alacsonyabb volta miatt gyakorlatilag belekövül a tégelybe, dörzsölgetni kell hogy végre hozzájusson az ember, azonban ha végre sikerül és mondjuk fél óránként bekeni az ember a szörnyen cserepes száraz ajkait akkor egy 4-5 használat után rendbe is teszi. Szóval a hatékonysága mondjuk max 60% de számomra már ez is eredmény a piacon található többi termékhez képest. Így azért ár/érték arányban nem rossz. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.